اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور نویزی که پشت موبایل میزارن و قبل از اینکه زنگ بخوره چراغ هاش روشن میشه!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : سنسور نویزی که پشت موبایل میزارن و قبل از اینکه زنگ بخوره چراغ هاش روشن میشه!!

من اون مدار اولیه که ضعیف تره رو کمی تغییر دادم و با یه سه برابر کننده ولتاژ و یه سیم پیچ 25 دوری تونستم جواب بگیرم.البته دو سر سیم پیچ رو به مدار وصل کردم.دیود ژرمانیم دم دست نبود.

دیدگاه

پاسخ : سنسور نویزی که پشت موبایل میزارن و قبل از اینکه زنگ بخوره چراغ هاش روشن میشه!!

من اون مدار اولیه که ضعیف تره رو کمی تغییر دادم و با یه سه برابر کننده ولتاژ و یه سیم پیچ 25 دوری تونستم جواب بگیرم.البته دو سر سیم پیچ رو به مدار وصل کردم.دیود ژرمانیم دم دست نبود.
      میشه مدارتو بذاری؟ منم به دیود ژرمانیوم فعلا دسترسی ندارم.

دیودهای ژرمانیومی که برای کارهای RF
      میشه چند نمونه از این دیود ها رو معرفی کنین؟

دیدگاه

خیلی ممنون دیودش رو بگیرم و حتما میبندم

به همین روش نمیشه انرژی رو در حد 1 متر انتقال داد؟
        AYRIC

دیدگاه

این مداری که من ساختم و جواب داده.سیم سلفش هم از این سیم های تلفنه.
          http://www.uploadax.com/images/21821972836709611112.jpg

دیدگاه

پاسخ : سنسور نویزی که پشت موبایل میزارن

نوشته اصلی توسط eara
            همون دیود ژرمانیوم. 1n34
            قبلا اشاره کرده بودم "دیود و led رو با هم موازی کرده و به آنتن وصل کرده " نکته خیلی مهم "دیودهای ژرمانیومی که برای کارهای RF استفاده میشه "
            آنتن رو به مثبت led وصل کنیم یا منفی؟
            دیودرو چجوری با led موازی کنیم؟(منظورم اینه که مثبت رو به مثبت بزنیم و منفی رو به منفی یا بر عکس؟؟؟؟آخه تو عکس مشخص نیست!!!)
            آنتن رو باید بصورت سیم پیچ ببندیم؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roboreza
              خیلی ممنون دیودش رو بگیرم و حتما میبندم

به همین روش نمیشه انرژی رو در حد 1 متر انتقال داد؟
              فک کنم تلفاتش خیلی زیاد باشه

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : سنسور نویزی که پشت موبایل میزارن و قبل

نوشته اصلی توسط aliblue
                حالا این که میگی چه شکلی هست؟ کجا دارن؟ چنده؟
                یه عکسی لینکی چیزی قرار بده.
                و eara جان

خودم نمیدونم چی سرچ کنم تا عکسشو برات بزارم :mrgreen: :mrgreen:.خودم هم دختر نیستم که رو گوشیم باشه :mrgreen: :mrgreen:
                برو از موبایل فروشی بپرس من از اینایی میخام که پشت موبایل میزارن و چشمک میزنه..
                بهت یه دنیا میده .نگا کن . :nerd: :read:

دوستانی که ساختن اگه ریز نکاتی که میبینن نیازه رو بگن ..ممنون دوستان گلم :applause: :applause:
                به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
                (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

پاسخ : سنسور نویزی که پشت موبایل میزارن

نوشته اصلی توسط sherlock
                  همون دیود ژرمانیوم. 1n34
                  قبلا اشاره کرده بودم "دیود و led رو با هم موازی کرده و به آنتن وصل کرده " نکته خیلی مهم "دیودهای ژرمانیومی که برای کارهای RF استفاده میشه "
                  اون دیود که تو عکس استفاده شده اسمش دیود RF هست . یه قطعه نظامیه .

دو سال پیش که من قیمت کردم 10هزار تومان بود ولی همین نقشه هم خیلی خوب جواب میده من ازش جواب گرفتم :

نکات مهم تو ساختش اینه که دیود هاش باید VF در حدود 0.1 تا 0.2 ولت داشته باشن و LED هم VF پایینی داشته باشه.

مقدار خازن ها و اندازه ی انتنش هم تجربی هست مثلا من اون خازن 100 نانو دو سر LED رو حذف کردم و بجای خازن 100 پیکو هم از خازن 10 نانو استفاده کردم

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : سنسور نویزی که پشت موبایل میزارن و قبل

نوشته اصلی توسط hosseinam1370
                    و eara جان

خودم نمیدونم چی سرچ کنم تا عکسشو برات بزارم :mrgreen: :mrgreen:.خودم هم دختر نیستم که رو گوشیم باشه :mrgreen: :mrgreen:
                    برو از موبایل فروشی بپرس من از اینایی میخام که پشت موبایل میزارن و چشمک میزنه..
                    بهت یه دنیا میده .نگا کن . :nerd: :read:

دوستانی که ساختن اگه ریز نکاتی که میبینن نیازه رو بگن ..ممنون دوستان گلم :applause: :applause:
                    سلام :
                    دوست عزیزاگربه مغازه هایی که قطعات ولوازم موبایل می فوشند دسترسی داری از این چیزازیادمی فروشند بهش میگن جرقه زن یاجرقه گیرچیزی تواین مایه ها

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X