اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دوربین مدار بسته و دزد گیر و رفع مشکلات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : دوربین مدار بسته و دزد گیر و رفع مشکلات

با سلام
    20 تا دوربین در یه طرف و 15 تا دوربین در طرف دیگه که فاصله بینشون 200 متره میخوام اونطرف که 20 تا دوربین هست را با استفاده از وایرلس انجام بدم و ارتباط بدم به دی وی ار از چه وایرلسی استفاده کنم که جوابگو باشه ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سمیراا
      با سلام
      20 تا دوربین در یه طرف و 15 تا دوربین در طرف دیگه که فاصله بینشون 200 متره میخوام اونطرف که 20 تا دوربین هست را با استفاده از وایرلس انجام بدم و ارتباط بدم به دی وی ار از چه وایرلسی استفاده کنم که جوابگو باشه ؟
      سلام به شما. این همه دوربین :eek: :eek: وایرلس از همه بهتر TP-LINK هستش که تو بازار بخوای بگیری باید بگی وایرلس یا اگه فروشنده اش خیلی خارجی باشه میگی اکسس پوینت می خوام!! :smile: :smile: دو مدل هم داره که 5 GHz و 2.4 GHz هست. در بازار بیشتر 2.4 گیر میاد ولی اگه بخوای کار خیلی خفن باشه 5 گیگ باید بذاری که بالطبع باید بیشتر پول بدی :biggrin: :biggrin:

..:: تصویر فوق از سایت دیجی کالا www.digikala.com گرفته شده است ::..

اکسس پوینت فوق 2.4 بوده و اگه اشتباه نکنم یکی دو کیلومتر جواب میده که به آنتن هم وصل میشه و می شه خیلی برد رو بیشتر کرد. دو تا از اینا رو رو به روی هم بذار و تصویر بگیر (البته به همین سادگی شاید نباشه!)
      STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Atlantis Engineering
        سلام به شما. این همه دوربین :eek: :eek: وایرلس از همه بهتر TP-LINK هستش که تو بازار بخوای بگیری باید بگی وایرلس یا اگه فروشنده اش خیلی خارجی باشه میگی اکسس پوینت می خوام!! :smile: :smile: دو مدل هم داره که 5 GHz و 2.4 GHz هست. در بازار بیشتر 2.4 گیر میاد ولی اگه بخوای کار خیلی خفن باشه 5 گیگ باید بذاری که بالطبع باید بیشتر پول بدی :biggrin: :biggrin:

..:: تصویر فوق از سایت دیجی کالا www.digikala.com گرفته شده است ::..

اکسس پوینت فوق 2.4 بوده و اگه اشتباه نکنم یکی دو کیلومتر جواب میده که به آنتن هم وصل میشه و می شه خیلی برد رو بیشتر کرد. دو تا از اینا رو رو به روی هم بذار و تصویر بگیر (البته به همین سادگی شاید نباشه!)
        l سلام
        ولی فکر کنم پهنای باند خیلی زیادی بخوام . برای 20 تا دوربین . فاصله برام مهم نیست حداکثر 200 متره .
        پیشنهاد چند تا از دوستان تو انجمن های دیگه ماکرو ویو و یا کابل نوری بود نظر شما چیه ؟؟؟ :nerd: :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سمیراا
          l سلام
          ولی فکر کنم پهنای باند خیلی زیادی بخوام . برای 20 تا دوربین . فاصله برام مهم نیست حداکثر 200 متره .
          پیشنهاد چند تا از دوستان تو انجمن های دیگه ماکرو ویو و یا کابل نوری بود نظر شما چیه ؟؟؟ :nerd: :nerd:
          در مورد این موضوع که آیا ممکنه یه سیستم وایرلس پهنای باند کم بیاره تا حالا فکر نکردم ولی فکر کنم سازنده های این اکسس پوینت ها فکرشو کرده باشن!! ولی خوب در تصویر یه فرستنده خفن تر قرار دادم (از سایت دیجی کالا) که قادره پهنای باند 150 مگابیت بر ثانیه رو تامین کنه ولی در باند 5 گیگاهرتز. اگر در عمل واقعا پهنای باند کم بیاد فکر کنم بهتره دوربین ها رو بین چند تا DVR و Access Point تقسیم کنید. ولی خوب قبل از هزینه اول با یک فرستنده - گیرنده آزمایش کنید. لازم به ذکره که نصب این آنتن ها یه کوچولو دردسر داره و خطر! در هنگام نصب مراقب باشید جلوی آنتن قرار نگیرید (البته اگر روشن بود و در حال تنظیم جهت بودید!) چون شروع به طبخ سلول های بدن می کنه. یه راه برای نصب هم استفاده از لیزر هستش تا دو آنتن در مقابل هم قرار بگیرند.

[تصویر بر گرفته از سایت دیجی کالا www.digikala.com]

دیدگاه

در مورد این موضوع که آیا ممکنه یه سیستم وایرلس پهنای باند کم بیاره تا حالا فکر نکردم ولی فکر کنم سازنده های این اکسس پوینت ها فکرشو کرده باشن!! ولی خوب در تصویر یه فرستنده خفن تر قرار دادم (از سایت دیجی کالا) که قادره پهنای باند 150 مگابیت بر ثانیه رو تامین کنه ولی در باند 5 گیگاهرتز. اگر در عمل واقعا پهنای باند کم بیاد فکر کنم بهتره دوربین ها رو بین چند تا DVR و Access Point تقسیم کنید. ولی خوب قبل از هزینه اول با یک فرستنده - گیرنده آزمایش کنید. لازم به ذکره که نصب این آنتن ها یه کوچولو دردسر داره و خطر! در هنگام نصب مراقب باشید جلوی آنتن قرار نگیرید (البته اگر روشن بود و در حال تنظیم جهت بودید!) چون شروع به طبخ سلول های بدن می کنه. یه راه برای نصب هم استفاده از لیزر هستش تا دو آنتن در مقابل هم قرار بگیرند.

[تصویر بر گرفته از سایت دیجی کالا www.digikala.com]
            خوب البته با نانو استیشن 5 زیاد کار کردم . ولی اینی که میفرمایید جلوش وایستیم مشکل بوجود میاره . با توان زیاد هست نه توان کم مثلا یه امپلی فایر 2 وات بعد از رادیو بسته بشه .

دیدگاه

دوستان سلام
              من قبلا یه dvr گرفته بودم که خروجی الارم دزدگیر نداره ولی الان به شدت نیاز به اون دارم، میشه کاری کرد که بشه خروجی ازش گرفت یا دستگاهی هست که به اون وصل کنم؟
              البته بگم motion detection داره و کار هم میکنه ولی خروجی الارم نداره اما می تونه ایمیل بزنه یا پیغام بده.
              یك چند پشیمان شدم از رندی و مستی
              عمریست پشیمان زپشیمانی خویشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen.s.h
                دوستان سلام
                من قبلا یه dvr گرفته بودم که خروجی الارم دزدگیر نداره ولی الان به شدت نیاز به اون دارم، میشه کاری کرد که بشه خروجی ازش گرفت یا دستگاهی هست که به اون وصل کنم؟
                البته بگم motion detection داره و کار هم میکنه ولی خروجی الارم نداره اما می تونه ایمیل بزنه یا پیغام بده.
                بهتره از الارم اون استفاده نکنی و یه دزد گیر بجاش بزاری
                دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
                بانك اطلاعاتي سنسورها
                ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
                تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
                [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید رضا ریاحی
                  بهتره از الارم اون استفاده نکنی و یه دزد گیر بجاش بزاری
                  یه ایده بهت میدم که خودم هم شاید نتونم ازش استفاده کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگر موشن دیتکت داره و همچنین ارتباط RS-485 می تونی با فعال شدن تحریک حرکتی در بخش ارتباط با دوربین PTZ یه سیگنال از RS-485 بگیری و با یه میکروکنترلر تحلیل کنی و بقیه اش حله دیگه.... ولی فک کنم یه DVR بگیری راحت تر باشی چون DVR اگر خروجی رله نداشته باشه فک نکنم چیز دیگه ای هم داشته باشه... اصلا مطمئنی DVR هستش؟ شاید مولتی پلکسره! :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

دیدگاه

سلام. اگر خیلی کار درست باشی میتونی با آنتن مایکرو ویو تصویر انتقال بدی خیلی هم شیک و سریع!
                    سلام
                    عزیز یه خورده بیشتر توضیح بده
                    قیمت
                    طریقه نصب و کانفیگ(نیاز به دکل داره؟کانفیگش شبیه به نانو چون با اون کار کردم)
                    ارتفاع
                    چند تا میخواد
                    انتقال تصویرش استیبل هست؟
                    مجوز نمی خواد؟
                    یا هر چیز دیگه ایی که فکر میکنید بهتره تا من بدونم...

دیدگاه

سلام فدایی داری هستم یک تازه وارد
                      برای این 20 دوربینی که دوستمون گفتن ایا برای هرکدوم از دوربین ها بک اکسس پوینت میخواد و یکی هم برای dvr؟
                      وقتی از این اکسس پوینت ها استفاده میشه خوب حتما اینترنت هم میخواد دیگه.بهتر نیست از فرستنده و گیرندهایی استفاده بشه که اینترنت نخواد؟در این صورت باز هم برای هر دوربین یک فرستنده و گیرنده نیازه؟یعنی برای 20 تا میشه 40 تا فرستنده گیرنده؟ :-Oایا راهی نداره که به ازاء هر دوربین یک فرستنده باشه ولی برای همشون یک گیرنده؟یا اطلاعات چند تا دوربینو با یک فزستنده ارسال کرد؟

دیدگاه

پاسخ : دوربین مدار بسته و دزد گیر و رفع مشکلا&#

نوشته اصلی توسط power110
                        سلام
                        عزیز یه خورده بیشتر توضیح بده
                        قیمت
                        طریقه نصب و کانفیگ(نیاز به دکل داره؟کانفیگش شبیه به نانو چون با اون کار کردم)
                        ارتفاع
                        چند تا میخواد
                        انتقال تصویرش استیبل هست؟
                        مجوز نمی خواد؟
                        یا هر چیز دیگه ایی که فکر میکنید بهتره تا من بدونم...
                        سلام به شما. ببین دوست عزیز راه اندازی آنتن های مایکروویو و تعیین موقعیت ریپیتر (در صورت لزوم) یه کوچولو سخته و نیازمند تجربه در این حوزه کاری هستش. قیمت هر اکسس پوینت (که شما به دوتا احتیاج داری) طبق اعلام دیجی کالا بین 155 هزار تومان تا 206 هزار تومان هست. مارک TP-LINK و باگارانتی ارتباطات فرادانش سامان
                        کانفیگ کردنش بعد از نصب صحیح مطابق رفترچه راهنما انجام میشه که به شبکه متصل می کنی و از طریق آی پی دیفالت آنتن مود کاری رو مشخص می کنی و یه سری تنظیمات دیگه هم داره که باید انجام بشه که از حوصله جمع خارجه!! (حقیقتش خودم حوصله ندارم :smile: :smile: دروغ چرا!!!) تصویرش بستگی به کیفیت انتقالی و .... داره. مثل تصویر تحت شبکه هستش چون محدود کننده شما در اکثر موارد دستگاه DVR هستش. مجوز هم نمی خواد چون باند 2.4 گیگ مجانی هستش.
                        برای نصب هم بهتره اول چند جا بری کارآموزی خوب یاد بگیری و اول نری به مشتری بگی من تصویر رو براتون به کره ماه هم مخابره می کنم. (دقیقا مثل یکی از دوستای خودم که مجبور شدم آنتن رو تلفنی نصب کنم و از کار و زندگی بیفتم آخر هم پولشو اون گرفت و شد طراح سیستم های تحت شبکه و مخابراتی!!!)
                        :icon_razz: :smile:
                        در مورد دکل هم اختیاری هستش اگر ساختمانی یا مانعی چیزی جلوی آنتن باشه مجبوری اون رو روی دکل نصب کنی تا دو آنتن در خط دید هم باشند
                        حتما توصیه می کنم دفترچه راهنمای این آنتن ها رو مطالعه کنید.
                        سربلند باشد

اضافه شده در تاریخ :
                        نوشته اصلی توسط فدایی داری
                        سلام فدایی داری هستم یک تازه وارد
                        برای این 20 دوربینی که دوستمون گفتن ایا برای هرکدوم از دوربین ها بک اکسس پوینت میخواد و یکی هم برای dvr؟
                        وقتی از این اکسس پوینت ها استفاده میشه خوب حتما اینترنت هم میخواد دیگه.بهتر نیست از فرستنده و گیرندهایی استفاده بشه که اینترنت نخواد؟در این صورت باز هم برای هر دوربین یک فرستنده و گیرنده نیازه؟یعنی برای 20 تا میشه 40 تا فرستنده گیرنده؟ :-Oایا راهی نداره که به ازاء هر دوربین یک فرستنده باشه ولی برای همشون یک گیرنده؟یا اطلاعات چند تا دوربینو با یک فزستنده ارسال کرد؟
                        سلام فدایی داری عزیز!
                        فدات شم اگر واسه هر دوبین یه DVR و اکسس پوینت بخوایم که ... سرویس میشه! نه خروجی DVR رو باید بدی به آنتن ها. حالا DVR هر چند تا دوربین رو ساپورت کنه دیگه به خودش مربوطه. ضمنا حداقل به دو آنتن نیاز داریم، یکی فرستنده و دیگری گیرنده میشه. ضمنا آنتن ها به اینترنت احتیاجی ندارند و از طریق شبکه داخلی کار خواهند کرد. بهش وویگولنزجگ اینترانت INTERANET! پس دیگه برای هر دوربین یه گیرنده و یه فرستنده و ... بحثش کلا منتفی هست. دوستمون سوال کرده بودند در خصوص محدودیت ارسال اطلاعات خوب بستگی به پهنای باند شما داره که دیگه باید حساب بشه که مثلا هر دوربین چه مقدار دیتا در ثانیه احتیاج داره (همون پهنای باند) و همون قدر بفرستیم روی آنتن البته اگر پست های قبلی رو مطالعه کنید دو تیپ آنتن با پهنای بایند کم و زیاد معرفی کردم.

موفق باشید

دیدگاه

چیزی که من مد نظرم بود ارتباط بین دوربین و dvr هست تو شرایطی که امکان سیم کشی بینشون نیست. در این حالت به ازاء هر دوربین یک فرستنده نیازه دیگه؟ایا به صرفه هست؟پیشنهاد بهتری تو این شرایط دارید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فدایی داری
                            چیزی که من مد نظرم بود ارتباط بین دوربین و dvr هست تو شرایطی که امکان سیم کشی بینشون نیست. در این حالت به ازاء هر دوربین یک فرستنده نیازه دیگه؟ایا به صرفه هست؟پیشنهاد بهتری تو این شرایط دارید؟
                            سلام. ببخشید شاید من متوجه منظورتون نشدم. برای این کار ماژول های فرستنده بی سیم وجود داره که چون قیمتش زیاده تو بازار یه خورده کم یابه و من ندیدم جایی ازش استفاده کنن چون یه بخش از دوربین مدار بسته تئوری و مسائل با کلاسه و یه قسمت (اصلی) مبحث پول و مشتری هستش که اگر توی قسمت دوم کار کرده باشی میفهمی چی لازمه و چی لازم نیست. به نظر من بهتره از این فاز یه خورده فاصله بگیری چون مقرون به صرفه نیست و دردسرش زیاده. با همون سیم و کابل بکش بره!

دیدگاه

سلام
                              به نظر شما بخوام از اینترنت دوربین بخرم کدوم سایت بهتره
                              amniiat.com چه طوره؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sadeghelect
                                سلام
                                به نظر شما بخوام از اینترنت دوربین بخرم کدوم سایت بهتره
                                amniiat.com چه طوره؟؟
                                سایت www.ipmcctv.com
                                دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
                                بانك اطلاعاتي سنسورها
                                ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
                                تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
                                [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X