اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرابی مودم ADSl

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : خرابی مودم ADSl

مال من که درست شد. مشکل از مخابرات بود. :nice:
    کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

دیدگاه

با یاد او
      سلام علیکم

دوستان ممنون میشم بفرمائید در تهران کجا میتونم احتمالاً آی سی زیر رو پیدا کنم .
      کد:
      CONEXANT
      BAZ-3880-NCA C
      0436 SG
      D1CPQ.1-A2
      عکس نزدیک از آی سی :http://www.tinypic.info/files/5moaoant53brqwhr8kk0.jpg

در تهران تعمیرکاری برای این نوع مودم ها هست ؟

بابت اینکه وقت شما رو میگیرم بنده رو عفو بفرمائید.
      تشکرالتماس دعا

دیدگاه

سلام
        من یه مودم adsl tplink 8817 دارم چند روز پیش تصمیم گرفتم فریمورش ارتقا بدم ورژن خودش 1.1 بود ولی من اشتباهی ورژن 5 ریختم حالا دیگه چراغ لینک روشن نمیشه ولی میتونم داخلش برم الان فریمورش شده5 ولی کار نمیکنه. در ضمن دیگه ورژن قبلی رو قبول نمیکنه .حالا اکه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم.

دیدگاه

ببینید این مودم ها گرم کردن توشون طبیعی هست.
          مودم رو دستکاری نکنید .
          بهترین کار اینه که با شرکتی که ازش adsl گرفتین تماس بگیرین.
          اون ها وظیفه دارن هم لینک شما رو چک کنن . هم مودمتون رو . و هم اینکه با یک مودم دیگه امتحان کنید ببینید مشکل هنوز هست یا نه .
          ما یه اصطلاحی داریم که میگیم لینک میپره .و بعد چند ساعت معمولا دوباره بر میگرده. مشکل شمام فکر میکنم همین باشه که نرم افزاریه .
          پس قسمت های دیگه رو اول چک کنید . ضمن اینکه ممکنه از مادر برد باشه . اگه مودم رو با کابل لن به کامپیوتر وصل کردین . ممکنه مادر برد مشکل داشته باشه .این رو یک بار پشتیبانی فنی شرکت به من گفت.

دیدگاه

سلام
            یه مودم تی پی لینک TD-G8901G دارم تموم چراغاش خاموش شدن فقط چراغ پاورش بصورت چشمک زن در اومده دوستان کسی میتونه مشکلش چی میتونه باشه؟ البته موقعی اینطوری شد که هوار خراب بود و رعد و برق میزد میتونه ربطی به نوسان برق داشته بشه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X