اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

«افزایش بی دلیل عدد نشان داده شده در مولتی متر نو VC97»

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : «افزایش بی دلیل عدد نشان داده شده در مولتی متر نو VC97»

نوشته اصلی توسط Omid_ri نمایش پست ها
    سلام من یه مولتی متر DT 832 دارم که به دلیل دادن جریان زیاد بهش یکی از مقاومت های داخلش ترکیده هر جا گشتم نتونستم عکسی پیدا کنم که مقدار این مقاومت را نشون بده اگر کسی این مولتی متر را داره میتونه کمک کنه]
    اولا این تاپیک مربوط به مولتی متر vc97 هست باید یک تاپیک جدید می زدید و مشکل رو مطرح میکردید
    لوکیشن و عکس بدید
    جدیدترین ویرایش توسط electronium; ۱۸:۵۶ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸.

دیدگاه

سلام دوستان وقت بخیر.من بجای باطری ویکتور CV97ادابتور۹ولتی وصل کردم بعدش دیدم روشنم شد ولی قاطی کرده بود.باطری جدیدم گرفتم دیدم همونطوره.بوق بیزروقتی بیای روش مداومه خودبخود.اهم اصلا کارنمیکنه همش صفرمیاد.بقیه گزینه هاهم بیای روش باسلکتورخودسرانه میندازه اعدادرا.ضمنابازشمکردم دیدم فیوز۴۰۰میلی سوخته بجاش مقاومت فیوزی مال شارژرنوکیاگذاشتم روشن شدبعضی جاهاشکه اصلاکارنمیکردولی دوباره قاطی داره وبیزرمداوم اهم هم فقط چندتاصفره.راه کارچی میفرمایید؟

فرستاده شده از Redmi Note 8 Proِ من با Tapatalk

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aza0 نمایش پست ها
        سلام دوستان وقت بخیر.من بجای باطری ویکتور CV97ادابتور۹ولتی وصل کردم بعدش دیدم روشنم شد ولی قاطی کرده بود.باطری جدیدم گرفتم دیدم همونطوره.بوق بیزروقتی بیای روش مداومه خودبخود.اهم اصلا کارنمیکنه همش صفرمیاد.بقیه گزینه هاهم بیای روش باسلکتورخودسرانه میندازه اعدادرا.ضمنابازشمکردم دیدم فیوز۴۰۰میلی سوخته بجاش مقاومت فیوزی مال شارژرنوکیاگذاشتم روشن شدبعضی جاهاشکه اصلاکارنمیکردولی دوباره قاطی داره وبیزرمداوم اهم هم فقط چندتاصفره.راه کارچی میفرمایید؟

سلام و درود،
        به احتمال 90 درصد آداپتور شما از نوع خطی(ترانسی)
        بوده که با اعمال ولتاژ کاذب به مولتی متر ،باعث سوختن قطعات
        مولتی متر شده.
        سوختن فیوز 400 میلی آمپری هم نشان از
        اندازه گیری جریان بیش از حد در بخش mAداره.
        به احتمال زیاد چند تا از مقاومت های مولتی متر
        سوخته.
        موفق و پیروز باشید.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط aza0 نمایش پست ها

سلام و درود،
        به احتمال 90 درصد آداپتور شما از نوع خطی(ترانسی)
        بوده که با اعمال ولتاژ کاذب به مولتی متر ،باعث سوختن قطعات
        مولتی متر شده.
        سوختن فیوز 400 میلی آمپری هم نشان از
        اندازه گیری جریان بیش از حد در بخش mAداره.
        به احتمال زیاد چند تا از مقاومت های مولتی متر
        سوخته.
        موفق و پیروز باشید.
        مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
        https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

من امروز این مولتی متررسید دستم خیلی متاسفم از دست اندرکاران این سایت برای اینکه مولتی متر فیک وقلابی را میفروشن به خلق الله اگر قبل خرید این مشکلات رادیده بودم هرگز نمیخریدم.من اینو 250تومن نسبت به سایتهای دیگه گرونترخریدم گفتم احتمالا جنس اصلیه ولی الان میبینم اشتباه کردم مولتی مترخرابه فرکانس برق شهر را اشتباه میزنه

دیدگاه

• آقاپور
            آقاپور دیدگاه ثبت کرد
            Editing a comment
            سلام دوست عزیز ، اینجا جایی برای پرسش وکمک های علمی هست، پیگیری و مشکلات سفارشات و خرید از اینجا انجام نمیگیره، اگه در کالایی که دستتون رسیده مشکلی هست از طر یق پشتیبانی سایت فروشگاه پیگیری بفرمایید

به دلیل تکرار حذف شده.
          جدیدترین ویرایش توسط evergreen; ۰۹:۲۵ ۱۴۰۳/۰۲/۰۷.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Omid_ri نمایش پست ها

سلام من یه مولتی متر DT 832 دارم که به دلیل دادن جریان زیاد بهش یکی از مقاومت های داخلش ترکیده هر جا گشتم نتونستم عکسی پیدا کنم که مقدار این مقاومت را نشون بده اگر کسی این مولتی متر را داره میتونه کمک کنه]
            با سلام و احترام
            ممکن است اطلاعات موجود در صفحه زیر بتواند در رفع مشکل به شما کمک کند.

موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdiabbasi163 نمایش پست ها
              من امروز این مولتی متررسید دستم خیلی متاسفم از دست اندرکاران این سایت برای اینکه مولتی متر فیک وقلابی را میفروشن به خلق الله اگر قبل خرید این مشکلات رادیده بودم هرگز نمیخریدم.من اینو 250تومن نسبت به سایتهای دیگه گرونترخریدم گفتم احتمالا جنس اصلیه ولی الان میبینم اشتباه کردم مولتی مترخرابه فرکانس برق شهر را اشتباه میزنه
              برای فرکانس برق شهر رو فعلنه سلکتور رو بزار رو ولتمتر AC کلید سلکت نارنجی رنگ رو یکبار رو بزن ببین فرکانس رو نشون میده یا خیر؟
              سلکتوررو بزارو Hz بعد گیت ماسفت فرکانس pwm رو نشون میده یا خیر؟

دیدگاه

دفترچه فرکانس رو ۲۵۰ ولت پیک داده نمیدونم چرا هرکی vc97 میگیره بدون توجه به این مورد فرو میکنه تو دو شاخه برق! بعدشم جنس اشغال چینی با دلار ۶۷ تومن وقتی در میاد زیر یه تومن برا کی صرف میکنه تقلبی بزنه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Celine نمایش پست ها
                  دفترچه فرکانس رو ۲۵۰ ولت پیک داده نمیدونم چرا هرکی vc97 میگیره بدون توجه به این مورد فرو میکنه تو دو شاخه برق! بعدشم جنس اشغال چینی با دلار ۶۷ تومن وقتی در میاد زیر یه تومن برا کی صرف میکنه تقلبی بزنه؟
                  250/sqrt 2= حداکثر 176v rms

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electronium نمایش پست ها

250/sqrt 2= حداکثر 176v rms
                    وقتی ولتاژ لحظه ای ۲۵۰ ولت هست مشخصه که نباید نزدیک به این ولتاژ تست فرکانس بگیرن، این نمیدونم نفر چندمه ولی تموم نمیشن

دیدگاه

سلام
                      فکر نکنم مشکلی باشه. بزن تو پریز اگه درست نشون میده که اوکیه..​
                      STEPPERMOTOR.FR is currently offering brushless DC motors, hollow shaft stepper motors and more.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X