اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید پروگرامر RT809H یا هاتل S51

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید پروگرامر RT809H یا هاتل S51

با سلام و احترام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز ،

دوستان من قصد خرید پروگرامر دارم و یکی از دوستان پروگرامر هاتل S51 رو پیشنهاد داده و خیلی تعریفشو کرده ولی بعضی از دوستان هم می‌گویند اگه میخواهی پروگرامر بگیری RT809H بگیر !

کار ما هم بیشتر مدارات ساعت و تایمر و ریموت رادیویی است و نه بیشتر ، تعمیر و بعضی مواقع طراحی ،

نظر شما دوستان گرامی در مورد انتخاب یکی از این دو پروگرامر چیست ؟

RT809H رو که همه می‌شناسید و پروگرامر هاتل هم سایت زیر توضیحات کامل داده و وقتی کامل خوندم به نظر من عالیه و واقعا امکانات خوبی داره،

پروگرامر هاتل​​​

یک دنیا ممنونم.

سلام اگر برای کار حرفه ای می خواهی که در ضمیه تعمیر فعالیت کنید یونیورسال
    اگر برای طراحی و تولید بین avr و stm می خواهی و نیاز به دیباگ در برنامه ها داری برو پروگرامری تهیه کن در برنامه های کد ویژن برای avr کار کند
    و برای STM32 و STM8 برو stm32 v2 که تو همین سایت هست بگیر

میکروهای سری STM ارزانتر هستن و برای کار های صنعتی در حال حاظر بهترین انتخاب است نسبت به قابلیت های آن
    بنده سالها پیش که در دانشگاه بودم avr کار میکردم و هرگز برای avr پروگرامری تهیه نکردم و مستقیم رفتم سمت stm32 , stm8
    حالا اگر قطعی می خوای این دو را بخری باید ببینی بیشتر به کدام علاقه داری تعمیرات یا طراحی .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ariya2012 نمایش پست ها
      با سلام و احترام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز ،

دوستان من قصد خرید پروگرامر دارم و یکی از دوستان پروگرامر هاتل S51 رو پیشنهاد داده و خیلی تعریفشو کرده ولی بعضی از دوستان هم می‌گویند اگه میخواهی پروگرامر بگیری RT809H بگیر !

کار ما هم بیشتر مدارات ساعت و تایمر و ریموت رادیویی است و نه بیشتر ، تعمیر و بعضی مواقع طراحی ،

نظر شما دوستان گرامی در مورد انتخاب یکی از این دو پروگرامر چیست ؟

RT809H رو که همه می‌شناسید و پروگرامر هاتل هم سایت زیر توضیحات کامل داده و وقتی کامل خوندم به نظر من عالیه و واقعا امکانات خوبی داره،

پروگرامر هاتل​​​

یک دنیا ممنونم.
      درود، پروگرامر RT809 و TNM پروگرامر یونیورسال ( همه کاره ) هستند که برای تعمیرات بهترین گزینه هستن.
      اما هاتل S51 پروگرامری صرفا برای میکروکنترلر های AVR هست که در امور تعمیراتی کاربرد چندانی نداره.
      ​​​​
      مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
      https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X