اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در پروژه تبدیل CD ROM به پلیر با قابلیت اجرای MP3 , VCD

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در پروژه تبدیل CD ROM به پلیر با قابلیت اجرای MP3 , VCD

دستت درد کنه که گفتی پس من هم درست نمی کنم
    چون به احتمال زیاد کار نمی کنه 8)
    he best network in the world

دیدگاه

پاسخ : کمک در پروژه تبدیل CD ROM به پلیر با قابلیت اجرای MP3 , VCD

دوست گرامی مدار ارایه شده فقط برای تعویض تراک بوده و هیچگونه قابلیت پخش را ندارد و فقط یک امپلی فایر که آن برای سی دی های صوتی مورد استفاده قرار می گیرد. در ضمن راست گفته بودید استاد شما هیچچچ نوفهمه
      پس بهتر است بگویم که دانشجو از استاد در دانشگاه بیشتر بلد است (البته همه دانشگاه ها) و نکته دیگر اینکه فکر می کنم بر روی صفحه نمایش فقط شمار ه تراک ها را می نویسد و کاری به نام خود آهنگ ندارد.

دیدگاه

من منظورم از این حرف این نبود که این مدار کار نمیکنه منظورم این بود که این یارو استاد ما توکار دیجیتال نیست و فقط ترجمه میکنه
        این مدارم خودش طراحی نکرده وطراحیش مال کس دیگست واحتمال کار کردنش بالای 90 درصد
        بعدم خوب و بعدم همین که بتونی ترکا رو کنترل کنی شماره تراک نشون داده بشه خودش خیلی کار
        بعد سی دی سوتی دیگه اطلاعات آلبوم کلا نداره که بخواد ای دستگاه یه هر دستگاه دیگهای نشون بده
        در آخرم باید بگم این آقای موسوی از بهترین استادایی بوده که من داشتم فقط زمینه کاریش آنالوگ وبعضی از کتابای اون مثل کتاب پروژه های الکترونیکش خیلی معروف

دیدگاه

من قصدجسارتی به شما نداشتم و در مورد تراک ها باید بگویم که سی دی صوتی آلبوم ندارد اما سی دی
          mp3
          که البوم داردو این مدار قابلیت نشان دادن آلبوم را ندارد
          و در مورد استاد ....
          ولش کن

دیدگاه

بحث به بیراهه کشیده شده !
            من خودم منبع تغزیه صاف و رگوله شده برای سی دی رام ایسوس از این قدیمی هاش ساختم و وصل کردم! این کارو که همه انجام میدن تو پشت شهرداری هم همون جو که دوستمون گفت پره از این دکودر ها ! ولی چه تور باید این کار رو کرد !؟این شرطه!
            اگه به هم کمک کنیم به یه جایی میرسیم!.
            [move]:.:.:.:.:.:.: who cares ? :.:.:.:.:.:.:[/move]

دیدگاه

با سلام
              در مورد تصویری کردن cd rom شما باید اول یکبرد دکودر تصویری از بازار تهیه کنید که حدود ده هزار تومان هست.
              سپس باید پایه خروجی RF روی برد cdrom رو پیدا کنی. واون رو به ورودی RF روی دکودر وصل کنی.
              برای پیدا کردن پایه RF روی CDROM یا روی خود برد نوشته شده است RF یاهم باید دیتا شیت آی سی خرچنگی رو از اینترنت بگیری و پایه خروجی RF رو پیدا کنی.
              بعد هم یک تغذیه 5 ولت به برد وصل میکنی وخروجی برد دیکودر رو به تلویزیون میزنی.
              در ضمن وقتی شما همه این کارها رو انجام بدی دستگاه شما سی دی های MP3 رو نمیخونه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X