اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تابلوروان با شیفت رجیستر74595

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تابلوروان با شیفت رجیستر74595

با سلام خدمت دوستان
    بنده میحوام یه تابلو16*64روبا 74595طراحی کنم البته با لچ74574به صورت16*32طراحی کردم اما پایه میکرو برای افزایش سطر وستون کم اومد
    اگه میشه دوستانسورس بسکام نقشه پروتیوس روبزارند اگه روش کار روهم بگین ممنون میشم
    :smile:

پاسخ : تابلوروان با شیفت رجیستر74595

باباموندیم ما .من که میدونم خیلیها بلدن ولی چرا اصلا جواب نمیدن .شاید چون خیلی خیلی پیش پاافتادس
    حالا بگذریم البته به من خیلی کمک کردن .تو این چند روز بیکار ننشستم این قدر با دیتا شیت وبرنامه ور رفتم تا بالاخره پیداش کردم
    البته فعلا 8*64البته راه افزایش سطر رو مانند روش لچ میرم دنبالش ایشالا پیداش میکنم وتوهمینجا همه راه رومینویسم
    یاعلی :nice:

دیدگاه

اینارو به صورت اماتور طراحی کردم اخه برنامه نویسیم خیلی ضعیفه اگه بدرد بخور نیست معذرت میخوام میخوام برنامه رو با خوندن حافظه MMیا فلش بنویسم که اطلاعات انیمیشن رو از توش بخونه البته بادیدن برنامه بیسیک متوجه میشین که از هیچ نوع استانداردی استفاده نکردم برای تاخیر بین هر فریم فقط یک حلقه نوشتم برای خوندن وافزایش سطر دوبار اطلاعات رو خوندم با دستور شیفت هم ارسال کردم البته جواب هم گرفتم
      خلاصه اگه خیلی افتضاحه شرمنده[ftp=ftp://uploadfa.net/uploads/135515397010.rar]http://uploadfa.net/uploads/135515397010.rar[/ftp]

دیدگاه

باسلام خدمت دوستان
        راستش من یهmmcبه میکرو واسه تابلووصل کردم برنامه mmcرومیخونه ولی از یه سکتور512بایتی فقط256تارودوبارمیخونه بعد میره سکتور بعدی باز هم این سکتور رودوباربهاندازه256میخونه همینطور الی اخر
        دوستان لطف کنید بگید مشکل از کجاست[ftp=ftp://uploadfa.net/uploads/135626729610.rar]http://uploadfa.net/uploads/135626729610.rar[/ftp]

دیدگاه

سلام
          یکی به داد به بنده خدا برسه خودش چند بار نوشتی ولی هیچکس خوابی نمیده

دوست گرامی یه سرچ بزن در سایت برنامه های متفاوتی پیدا خواهی کرد که حتما با مقالعه و مطالبی که دوستان در آنها گذاشته اند جوابت را خواهی گرفت
          :redface:
          کمتر سخن گویم
          بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X