اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدارم رو با چی شبه سازی و تحلیل کنم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدارم رو با چی شبه سازی و تحلیل کنم

مدارم رو با چه نرم افزاری شبه سازی و تحلیل کنم

پاسخ : مدارم رو با چی شبه سازی و تحلیل کنم

اگر مدار شما شامل میکروکنترلره و میخواهید عملکرد برنامه و بعضی مدارات جانبی اون رو تحلیل کنید بهترین نرم افزار proteus هستش ولی اگر تحلیل یک مدارات آنالوگ رو میخواهید انجام بدهید هرچند این نرم افزار پروتئوس نیز قادر به انجام چنین کارهایی هست، اما بهتره که از نرم افزارهای دیگری مانند Orcad Pspice که تحلیل دقیقتری دارند استفاده کنید
    مهم نیست چه مدرکى دارید
    مهم این است که چه درکى دارید . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط میثم عزیزی
      اگر مدار شما شامل میکروکنترلره و میخواهید عملکرد برنامه و بعضی مدارات جانبی اون رو تحلیل کنید بهترین نرم افزار proteus هستش ولی اگر تحلیل یک مدارات آنالوگ رو میخواهید انجام بدهید هرچند این نرم افزار پروتئوس نیز قادر به انجام چنین کارهایی هست، اما بهتره که از نرم افزارهای دیگری مانند Orcad Pspice که تحلیل دقیقتری دارند استفاده کنید
      میکرو داره ولی نمی خوام برنامه میکرو رو تحلیل و چک کنم قسمتی از برنامم شامل مدار دیجیتال هستش مثل فلیپ فلاپ بافر دمالتیپلکسر و ... مب خوام این تکه ها رو تحلیل کنم ببینم درست کشیدم

دیدگاه

پروتئوس بهترین و ساده ترین نرم افزاره. اخیرا مثل این که نسخه هشتش هم اومده

دیدگاه

بله برای این کار شما هم پروتئوس خیلی مناسبه چون خیلی راحت میتونید باهاش کار کنید و مدار شما هم که میفرمایید دیجیتاله.
          مشکل پرتئوس مثلا زمانیه که شما میخواهید یک مدار تقویت کننده چند طبقه یا مثلا یک نوسانساز پیچیده و مداراتی از این دست را تحلیل کنید.
          مهم نیست چه مدرکى دارید
          مهم این است که چه درکى دارید . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X