اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل صدا باADC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تبدیل صدا باADC

در تئوری میشه. اما در عمل باید مداری که ساختید از لحاظ زمان بندی دقیق باشه. یعنی صوت بعد از اینکه نمونه برداری شد بدیش به یک رجیستر بعد حالا با یک مدار ترتیبی یا ترکیبی کدش کنی بعد بدیش به فرستنده. میکرو خوبیش اینه که همه این دردسرها رو به صورت نرم افزاری حلش میکنی. اما چیزی که شما میخواید دردسر سخت افزاری بیشتری داره اما میتونه سریع تر هم باشه
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AliRezaDAVE
      در تئوری میشه. اما در عمل باید مداری که ساختید از لحاظ زمان بندی دقیق باشه. یعنی صوت بعد از اینکه نمونه برداری شد بدیش به یک رجیستر بعد حالا با یک مدار ترتیبی یا ترکیبی کدش کنی بعد بدیش به فرستنده. میکرو خوبیش اینه که همه این دردسرها رو به صورت نرم افزاری حلش میکنی. اما چیزی که شما میخواید دردسر سخت افزاری بیشتری داره اما میتونه سریع تر هم باشه
      شرمنده دوست عزیز که اینقدر سوال میبرسم
      به خاطر این از میکرو استفاده نمیکنم که برنامه نویسی رو زیاد بلد نیستم :angry:
      شما نقشه ای یا منبع دارین برای مدار بدون میکرو؟
      مثلا من اگه بخوام یک ای سی adc0820رو به یک pt2262وصل کنم به چه قطعات دیگه ای نیاز دارم؟
      در ارزويه روزي که تمام جوانان اين مملکت تمامي امکانات بروز را براي تحقق به ايده هاي خود در اختيار داشته باشند.....................

دیدگاه

اگر برنامه نویسی رو یاد میگرفتی دردسرش خیلی کمتر بود و کار راحتتر
        راستش من تابحال این مدلی که شما میخواید مدار رو درست کنید، انجام ندادم. کاری که من کردم از a2d سرعت بالا استفاده کردم میدادمش به میکرو. با میکرو یه سری تغییرات میدادم بعد میدادمش به یک فرستنده که اطلاعات صفرها و یک ها با مدولاسیون fsk ارسال میکرد.
        قول نمیتونم بدم. اگر وقت کردم روی چیزی که شما میخواید کار میکنم.
        ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AliRezaDAVE
          اگر برنامه نویسی رو یاد میگرفتی دردسرش خیلی کمتر بود و کار راحتتر
          راستش من تابحال این مدلی که شما میخواید مدار رو درست کنید، انجام ندادم. کاری که من کردم از a2d سرعت بالا استفاده کردم میدادمش به میکرو. با میکرو یه سری تغییرات میدادم بعد میدادمش به یک فرستنده که اطلاعات صفرها و یک ها با مدولاسیون fsk ارسال میکرد.
          قول نمیتونم بدم. اگر وقت کردم روی چیزی که شما میخواید کار میکنم.
          خیلی ممنون دوست عزیز
          برنامه نویسی رو تاحدودی بلدم ولی نه زیاد اگه کد سورس باشه میتونم کارمو راه بندازم
          بس من منتظر شماهستم
          در ارزويه روزي که تمام جوانان اين مملکت تمامي امکانات بروز را براي تحقق به ايده هاي خود در اختيار داشته باشند.....................

دیدگاه

سلام دوستان
            نتیجه این بحث به کجا رسید؟
            من میخوام همین کار رو از طریق سیم انجام بدم و نیازی نیست که وایرلس باشه، میشه لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون میشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pourrezaei
              سلام دوستان
              نتیجه این بحث به کجا رسید؟
              من میخوام همین کار رو از طریق سیم انجام بدم و نیازی نیست که وایرلس باشه، میشه لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون میشم
              خب میخواید بدون میکرو ارسال داشته باشید؟؟؟

دیدگاه

نه به میکرو هم نیاز هستش. آخه دیتا هم باید انتقال بدم.
                البته شاید نیاز به نمونه گیری از صدا نباشه و حالا که سیم هست فقط برقراری یا قطع ارتباط توسط میکرو کنترل بشه

دیدگاه

سلام

http://people.ece.cornell.edu/land/c...FinalProjects/
                  http://people.ece.cornell.edu/land/c...362/index.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X