اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مبدل آنالوگ به دیجیتال با زمان تبدیل زیر 100 نانو ثانیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مبدل آنالوگ به دیجیتال با زمان تبدیل زیر 100 نانو ثانیه

با عرض سلام
    دنبال یک مبدل آنالوگ به دیجیتال با زمان تبدیل زیر 100 نانو ثانیه هستم.
    کسی موردی سراغ داره معرفی کنه؟؟؟
    پیشاپیش ممنون
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

پاسخ : مبدل آنالوگ به دیجیتال با زمان تبدیل زیر 100 نانو ثانیه

هر چیپ بالای 10 msps جواب میده - مهم نیست از چه کارخانه ای باشه؟ چند بیت باشه؟ اینترفیس مهم نیست چی باشه؟
    در ضمن حتما میدونید اگر فرکانس موجوتون 100 نانو ثانیه باشه باید حداقل دو برابر این مقدار باشه و به طور معمول 10 تا 20 برابر!

دیدگاه

خب الان بیشترین چیزی که برای مهمه اینه که زمان نمونه برداری تا حد امکان کوچیک باشه. باقی مسائل در اولویت بعدی قرار دارند.
      هرچقدر کمتر بهتر

... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

ای سی زیاده ولی تو بازار ایران وجود داره یا نه! چون فروش عمده ندارن- لیون الکترونیک یه سری وارد کرده که تو سایتش هست ولی قیمت ندارن احتمالا باید سفارش واردات بدید! برای انتخاب هم میتونید از سایت سازنده خیلی راحت انتخاب کنید! و قیمت تکی رو در بیارید و سفارش بدید

دیدگاه

سلام

من قبلا از tda8714 استفاده کردام خروجی 8 بیت داره و با فرکانس 80 Mhz
          http://lionelectronic.ir/product/2953/TDA8714T/7/

دیدگاه

با سلام
            منم از AD6640 استفاده کردم. 12 بیتی و 65MS/s .
            کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط نو رسیده
              با سلام
              منم از AD6640 استفاده کردم. 12 بیتی و 65MS/s .
              از کجا میشه تهیه اش کرد؟؟؟

دیدگاه

من از فروشگاه یونیک الکترونیک(ایران سابق) - زیر همکف عباسیان خریدم 90 تومان. البته یه سالی میشه.
                کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط نو رسیده
                  من از فروشگاه یونیک الکترونیک(ایران سابق) - زیر همکف عباسیان خریدم 90 تومان. البته یه سالی میشه.
                  90 تومن !!! :eek:
                  [b]چگونه همه پایه های میکروکنترلر AVR را PWM کنیم؟
                  معرفی نرم افزارEasy 7segment (برای راه اندازی آسانتر 7segment )
                  معرفی نرم افزار Codewizard PWM
                  با من بیشتر آشنا شوید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X