اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روشن کردن برد فلش خور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : روشن کردن برد فلش خور

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
    پس یه جا جریان کشی داری رگولاتورش رو عوض کن
    مگه اس ام دی نیست ؟؟؟
    صبح بخیر هروقت با ولتاژ پایین میدی اینجوری نمیشه فقط با ولتاژ6 یا 7.5 اینجوری میشه 12 امتحان کردم خاموش روشن میشه تعمیرش ارزش نداره؟؟؟؟؟ چرا باولتاژ پایین اینجوری نمیشه؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
      صبح بخیر هروقت با ولتاژ پایین میدی اینجوری نمیشه فقط با ولتاژ6 یا 7.5 اینجوری میشه 12 امتحان کردم خاموش روشن میشه تعمیرش ارزش نداره؟؟؟؟؟ چرا باولتاژ پایین اینجوری نمیشه؟؟؟؟
      سلام
      خوب رگولاتور رو عوض کن تا مشخص بشه من چی بگم الان؟
      عوضش کن ببینیم چی میشه البته اگر به نظرت ارزشش رو داره وگرنه یه نو بگیر اختیار با خودته
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام
        عوضش کن ببینیم چی میشه البته اگر به نظرت ارزشش رو داره وگرنه یه نو بگیر اختیار با خودته

بیخیال شدم بدرد نمیخوره رفتم برد بستم روضبطم عالی شد اف ام پلیر بود صداش باید رو30بود تا خوب بود الان برد فلش خور مدل بلوتوث دار بستم صداش رو10هست یعنی افت کیفیت نداره حوصوله لحیم کاری نداشتم گفتم اف ام پلیر بزارم دیدم بدرد نمیخوره آستین بالا زدم رفتم لحیم کاری کردم درست شد ممنون

دیدگاه

سلام
          سلام مهندس با 4تا آمپیلی فایر 7737 ساب ساپورت میخوام کنم ورودی این آیسی یه مدار فیلتر پایین گذر گزاشتم اصلا در ست حسابی ویبره نداره خورجی 240وات هست چون خروجی آیسی هارو از داخل سری کردم اشکال ازکجاست؟

دیدگاه

سلام مهندس با 4تا آمپیلی فایر 7737 ساب ساپورت میخوام کنم ورودی این آیسی یه مدار فیلتر پایین گذر گزاشتم اصلا در ست حسابی ویبره نداره خورجی 240وات هست چون خروجی آیسی هارو از داخل سری کردم اشکال ازکجاست؟
            سلام
            دقیقا چیکار کردی؟؟؟خروجی ای سی ها رو باهم سری کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            الکترونیک رو نابود کردی به معنای واقعی کلمه فقط همینو دارم بگم (خخخخخ ناراحت نشو پیش میاد)خروجی ای سی هارو نباید باهم سری کنی اصلا همچین چیزی نمیشه ای سی ها میسوزن همچین چیزی هیچ وقت امکان نداره که شما خروجی ای سی رو باهم سری کنی
            موفق باشید
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام
              دقیقا چیکار کردی؟؟؟خروجی ای سی ها رو باهم سری کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              الکترونیک رو نابود کردی به معنای واقعی کلمه فقط همینو دارم بگم (خخخخخ ناراحت نشو پیش میاد)خروجی ای سی هارو نباید باهم سری کنی اصلا همچین چیزی نمیشه ای سی ها میسوزن همچین چیزی هیچ وقت امکان نداره که شما خروجی ای سی رو باهم سری کنی
              موفق باشید
              سلام مهندس میخوام یه جوری باشه 240وات داشته باشم موازی کنم یا سری ؟؟؟؟؟ چیکار کنم گیج شدم چجوری بریج کنم؟؟
              جدیدترین ویرایش توسط ksra; ۱۳:۱۳ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰.

دیدگاه

سلام مهندس میخوام یه جوری باشه 240وات داشته باشم موازی کنم یا سری ؟؟؟؟؟ چیکار کنم گیج شدم چجوری بریج کنم؟؟
                سلام
                باید یه امپ بسازی که توان خروجیش 240 وات باشه نه این که خروجی دوتا امپو موازی یا سری کنی همچین چیزی اصلا نمیشه با موازی کردن یا سری کردن فقط امپ رو می سوزونی همین توان زیاد نمیشه که این با باتری فرق می کنه اینجوری نیستکه سری یا موازی کنی
                ای سی 7377 رو وقتی روی حالت2x30 می بندی یعنی بریج کردی دیگه نمیشه بیشتر از این بریج بشه همچین چیزی نمیشه اصلا یا مثلا ای سی 7560 از داخل بریج شده هیج وقت نمی تونی خروجیاشو باهم سری یا موازی کنی تا بریج بشه
                پاینده باشید
                Proudly @real_ahmadi
                #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام
                  باید یه امپ بسازی که توان خروجیش 240 وات باشه نه این که خروجی دوتا امپو موازی یا سری کنی همچین چیزی اصلا نمیشه با موازی کردن یا سری کردن فقط امپ رو می سوزونی همین توان زیاد نمیشه که این با باتری فرق می کنه اینجوری نیستکه سری یا موازی کنی
                  ای سی 7377 رو وقتی روی حالت2x30 می بندی یعنی بریج کردی دیگه نمیشه بیشتر از این بریج بشه همچین چیزی نمیشه اصلا یا مثلا ای سی 7560 از داخل بریج شده هیج وقت نمی تونی خروجیاشو باهم سری یا موازی کنی تا بریج بشه
                  پاینده باشید
                  باترانس افزاینده ولتاژ یا خازن 32ولت 10 فارد نمیشه؟

دیدگاه

باترانس افزاینده ولتاژ یا خازن 32ولت 10 فارد نمیشه؟
                    چی؟؟؟با خازن یا ترانس؟؟خیر باید مدار امپلی فایر به کل عوض بشه
                    یه مدار مثلا ترانزیستوری ببندی یا یه مدار با ترانزیستور ماسفت امپت میشه مدار گسسته دیگه از ای سی استفاده نمی کنی اون موقع یه ولتاژ و جریان بیشتر هم واسه تغذیه نیاز داری
                    موفق باشی
                    Proudly @real_ahmadi
                    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

یه مدار مثلا ترانزیستوری ببندی یا یه مدار با ترانزیستور ماسفت امپت میشه مدار گسسته دیگه از ای سی استفاده نمی کنی اون موقع یه ولتاژ و جریان بیشتر هم واسه تغذیه نیاز داری
                      موفق باشی
                      سلام
                      ولش کردم آمپیلی ساختنو یه دونه 4کانال دارم اونو با ترانس دوبل12 ولت راش میندازم (با پل دیود یکسو میکنما!!!)

دیدگاه

موفق باشی
                        سلام
                        یه اف ام پلیر خریدم بابا همش خاموش روشن میشه این چین با این محصولاتش هیچ کاری نمیتونم بکنم که ! هیچ راهی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا رگلاتور خریدم7805 خردیم 5 ولتم میدم اینجوریه
                        جدیدترین ویرایش توسط ksra; ۰۱:۱۱ ۱۳۹۶/۰۸/۱۲.

دیدگاه

موفق باشی
                          سلام
                          مهندس دوتا ضبط دارم مدت زیادی استفاده نکردم چرا همش ارور no disk روصفحه خود ضبط مینویسه ؟؟؟؟ یکیشون ال جی هست یکیشون سامسونگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X