اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جت فن دوبل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جت فن دوبل

با سلام خدمتتان .یک جت فن دوبل ۱۱/۴ وات ۱۲ ولت
    سایز ۴در۴ مارکSUNONخریدم مدل( PMD1204PJB2-A )
    تو مشخصات ضمیمه اطلاعات جامعی وجود نداره فقط نوشته هفت سیمه
    اگه اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از هفت سیم این جت فن دارید لطفا
    راهنمایی کنید
    من فقط میخواهم با یک تک سوییچ از حد اکثر توان (۱۳۰۰۰دور در دقیقه ) این فن به حالت ثابت
    استفاده کنم .نیاز به تغییر دور کنترل دما و غیره ندارم .ایا برای استفاده از حداکثر توان این
    این محصول درایور یا قطعه خاصی لازم هست .
    شناسه کالا تو سایت فروشگاه ( ۲۳۰۱۰۰۱۰۶۱ )
    یکی از دوستان نظرش این هست که این جت فن دارای دو الکترو موتور چهار سیمه هست که یک
    سیم مشترک بین هر دو الکترو موتور هست .
    لطفا راهنمایی کنید . من تو اینتر نت و یو تیوپ هر چی گشتم مطلب مفیدی پیدا نکردم .
    جدیدترین ویرایش توسط Salli2440; ۱۷:۴۵ ۱۳۹۸/۰۹/۲۱.

پاسخ : جت فن دوبل

نوشته اصلی توسط Salli2440 نمایش پست ها
    با سلام خدمتتان .یک جت فن دوبل ۱۱/۴ وات ۱۲ ولت
    سایز ۴در۴ مارکSUNONخریدم مدل( PMD1204PJB2-A )
    تو مشخصات ضمیمه اطلاعات جامعی وجود نداره فقط نوشته هفت سیمه
    اگه اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از هفت سیم این جت فن دارید لطفا
    راهنمایی کنید
    من فقط میخواهم با یک تک سوییچ از حد اکثر توان (۱۳۰۰۰دور در دقیقه ) این فن به حالت ثابت
    استفاده کنم .نیاز به تغییر دور کنترل دما و غیره ندارم .ایا برای استفاده از حداکثر توان این
    این محصول درایور یا قطعه خاصی لازم هست .
    شناسه کالا تو سایت فروشگاه ( ۲۳۰۱۰۰۱۰۶۱ )
    یکی از دوستان نظرش این هست که این جت فن دارای دو الکترو موتور چهار سیمه هست که یک
    سیم مشترک بین هر دو الکترو موتور هست .
    لطفا راهنمایی کنید . من تو اینتر نت و یو تیوپ هر چی گشتم مطلب مفیدی پیدا نکردم .
    سلام* خوب چون کسی جواب نداده به سوال و من تاریخ این سوال هم نمیدونم به هر حال جواب میدم امیدوارم درست باشه و به کار بیاد
    دوست عزیز اکثرا به صورت استاندارد فن های ۱۲ ولت به صورت کلی یا ۳ سیمه هستن یا ۴ سیمه که ترتیب رنگهاشون تو غالب فن ها به این شکله البته ممکنه مثلا یهو تو یه فن مثل همین جت فن های دوبل یکی دورنگ جدید اضافه یا کم بشن
    فن های ۱۲ ولت با ۳ سیم : الف زرد رنگ: سیم سرعت ب : قرمز رنگ ولتاژ ۱۲ ولت ج: سیم مشکی : زمین یا گراند
    دوم فن های ۱۲ ولت ۴ سیم الف :مشکی : زمین ب : زرد : ۱۲ ولت ج: سبز : سیم سیگنال سنسور د : ابی : سیم کنترل سرعت یا pwm و یا با این ترکیب الف : مشکی ب : قرمز : ۱۲ ولت ج: زرد : سیگنال سنسور د : ابئ : سیم کنترل سرعت pwm
    در جت فنهای دوبل اکثرا ۸ سیمیه هستن اما سوکت ۶ سیمه دارند که ۲ سیم به صورت مشترک هستن پس در نتیجه گیری اخر
    ۳ سیم :مشکی زمین قرمز ۱۲ ولت زرد کنترل سرعت
    ۴ سیم : مشکی : زمین زرد : ۱۲ ولت سبز : سیگنال سنسور ابی : کتترل سرعت pwm
    یا مشکی زمین قرمز : ۱۲ ولت زرد : سیکنال سنسور ابی :کنترل چرخش pwm

دیدگاه

پاسخ : جت فن دوبل

اگر جت فن شما سوکت ۶ تایی داره باید سیم طوسی بعنی اولین سیم از طرف چپ و سیم سیاه یعنی اولین سیم از سمت راست رو به هم وصل کنی میشه زمین*فنها و سیمهای قرمز ۲ فن رو هم*که خودشون بهم وصل کردن میشه ۱۲ ولتت و اینجوری هردو فن باهم روشن میشن
      مشکی و طوسی باهم به سیم گراند منبع تغذیه و قرمز و نارنجی یا قرمز روشن و تیره با هم به مثبت ۱۲ منبع تغذیه با سیمهای زرد و سفید و ابی و سبز هم کار نداشته باش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X