اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اطلاعات و نظراتی راجب پرینت مستقیم رو PCB با (Inkjet to PCB direct Printing)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مستقیم PCB پرینت کنید(با پرینتر Epson)! فقط کافیه بندازید تو اسید!!!

سلام
    جالب بود .ولی چرا اپسون ؟؟ مگه نمیشه از پرینتره دیگه ای استفاده کرد؟؟ باید برای اینکار پرینتری داشته باشید که دیگه نخواهی مورد استفاده قرار بگیره
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

منم وقتی میخواستم پرینتر (لیزری) بخرم به فروشنده گفتم از انواع مدل کدون نوعش برای پرینت نیازی نباشه ورق رو خم کنه چون یه فیلم داشتم که فیبر ور به جای کاغذ مستقیم میدادی به چاپگر مثل لینک های بالا بدون اینه ورق رو خم کنه چاپ کنه ولی طرف گفت که با اینکه چند ساله این کارم نمیدونم!!!!! به هرحال یه پیرنتر سامسونگ گرفتم که اگه بتونم قسمت خم کن ورق رو ازش جدا کنم به احتمال زیاد بتونه روی فیبر هم پرینت کنه
      در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
      گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

بدیش میدونید چیه؟
        جوهر دستگاه های جوهر افشان با برخورد با اب حل میشن قبل از اسید کاری باید فیبر رو تو حرارت زییاد قرار بدین تا رنگ پخته بشه oo:
        دودمانم بر باد رفت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سام-سیروس
          درود

دستت درد نکنه عالی بود
          اتفاقا چند وقت پیش من تو نت دیده بودم ولی نه به این تکمیلی. برام جالب بود چون 3 دستگاه خیلی قدیمی دارم که حیف بود بیرون ریخته
          بشه . اینجوری اگر جواب بده میشه به کار گرفتشون...

باز هم سپاس
          خواهش میکنم.
          اگه اینجوری عالیه. اگه انجام دادید حتما نتیجه رو بذارید ببینیم چی میشه!

اضافه شده در تاریخ :
          نوشته اصلی توسط اقای دکتر
          سلام
          جالب بود .ولی چرا اپسون ؟؟ مگه نمیشه از پرینتره دیگه ای استفاده کرد؟؟ باید برای اینکار پرینتری داشته باشید که دیگه نخواهی مورد استفاده قرار بگیره
          خب ظاهرا اون یارو اول که با این نوع انجام داده بعدش هم گفته مثلا با این انجام بدین. احتمالا با پرینترهای دیگه هم میشه!

اضافه شده در تاریخ :
          نوشته اصلی توسط MKB
          بدیش میدونید چیه؟
          جوهر دستگاه های جوهر افشان با برخورد با اب حل میشن قبل از اسید کاری باید فیبر رو تو حرارت زییاد قرار بدین تا رنگ پخته بشه oo:
          احتمالا بچه ها با لیزری تست میکنن. حالا ببینیم که جوابشون چیه. امیدوارم که امیدوارکننده باشه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rozeh
            احتمالا بچه ها با لیزری تست میکنن. حالا ببینیم که جوابشون چیه. امیدوارم که امیدوارکننده باشه!
            لیزری؟
            با پرینتر لیزری که نمیشه رو مس پرینت کرد.
            دودمانم بر باد رفت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MKB
              لیزری؟
              چطو؟
              خوب نمیگیره یا اصلا نمیزنه؟
              نمیشه به ماده یه چیزی آغشتش کرد؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MKB
                بدیش میدونید چیه؟
                بله اتفاقا منم نظرم اینه
                البته بعضی جوهرها رو دیدم که حل نمیشن نمیدونم جریانشون چیه
                یه موضوع دیگه که تو خود عکسا مشهوده قضیه قطره ای شدن جوهره!! که کار رو خیلی جالب نمیکنه حتی اگه پی سی بی تمیز هم باشه باز قطره ای میشه

دیدگاه

در یکی از لینک ها توضیح داده که باید برد گرما ببینه. ولی در کل به نظر من بهتر هست یک جوهر زد آب در کارتریج پر بشه
                  البته باید ترکیبی داشته باشه که به هد آسیب وارد نکنه .

از پرینتر لیزر هم بعید میدونم بشه استفاده کرد. چون جوهر افشان دقیقا عمودی کار پرینت را انجام میده منظور اینکه جوهر
                  از بالا به روی کاغذ پاشیده میشه. و تنها تغییری که در ساختار کشنده میدهند این هست که در واقع پشت دستگاه را باز میکنند
                  تا کاغذ دور نزده و یا برد مدارچاپی و مستقیم از پشت دستگاه خارج شود.

تقریبا عملکرد دستگاه شبیه دستگاه های لارج فرمت یا پلاتر میشود ولی با هزینه ای بسیار پایینتر.
                  خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

اگه بشه این موضوع رو حل کرد دیگه لامینت و این چیزا خداحافظ!!
                    با یه وسیله ارزون میشه PCB تمییز زد. البته اینطور که معلومه جوهر افشان کارش زیاد جالب نمیشه!
                    اگه اون لیزری رو یه کاریش کرد...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MKB
                      لیزری؟
                      چرا نمیشه مستقیم رو مس پرینت زد؟
                      زد به سرم برم فویل بخرم بزنم بره تو پرینتر ببینم چی میشه!!!
                      فقط میترسم درام رو خراب کنه. تازه عوض کردم. یه درام شده 12 تومن!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri
                        من شنیدم با پرینترهای جوهر افشان میشه روی فیبر مستقیم پرینت گرفت ولی به شخصه امتحان نکردم. من خودم با اتو نقشه را روی برد چاپ میکنم.
                        موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri
                          زد به سرم برم فویل بخرم بزنم بره تو پرینتر ببینم چی میشه!!!
                          فقط میترسم درام رو خراب کنه. تازه عوض کردم. یه درام شده 12 تومن!!!
                          به سرت نزنه (شوخی کردم)
                          به هیچ عنوان تو پرینتر لیزری نمیشه چون فویل آلومینیومی باردار نمیشه که پودرو رو خودش نگه داره اگه هم امتحان کنی جواب نمیگیری بدون چاپ از اونورش خارج میشه البته اگه گیر نکنه

دیدگاه

پاسخ : مستقیم PCB پرینت کنید(با پرینتر Epson)! فقط کاف&#1

این تاپیک به تاپیک قبلی که در همین زمینه هست ضمیمه میشه!
                            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=43235.0
                            It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

پاسخ : اطلاعات و نظراتی راجب پرینت مستقیم رو PCB با (Inkjet to PCB direct Printing)

این لینک میتونه الهام بخش باشه برای نوع هد و جوهر . بیشتر مشخصات دستگاه ها گفته شده :

http://www.chinainkjetprinter.ir/14-metal-printer.html
                              خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

پاسخ : اطلاعات و نظراتی راجب پرینت مستقیم رو PCB با (Inkjet to PCB direct Printing)

نوشته اصلی توسط coco
                                به سرت نزنه (شوخی کردم)
                                به هیچ عنوان تو پرینتر لیزری نمیشه چون فویل آلومینیومی باردار نمیشه که پودرو رو خودش نگه داره اگه هم امتحان کنی جواب نمیگیری بدون چاپ از اونورش خارج میشه البته اگه گیر نکنه
                                اوهوم. به این موضوع توجه نکرده بودم. البته موضوعی که مطرح کردید یه خورده مورد داره. کاغذ که باردار نمیشه. ینی میشه ها ولی پرینتر این کارو نمیکنه. مشکلی که مس ایجاد میکنه اینه که باعث میشه بارهای روی تونر تخلیه میشن. این بار تونره که باعث میشه تونرها با نظم بچسبن به درام.
                                درست میفرمایید نمیشه. SOOO. فعلا دنبال همون اطوی خودمونو میگیریم تا ببینیم چی میشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X