اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چاپ راهنمای سفید رنگ روی برد و پوشش محافظ سبز رنگ پشت برد چگونه ایجاد میشود؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چاپ راهنمای سفید رنگ روی برد و پوشش محافظ سبز رنگ پشت برد چگونه ایجاد میشود؟

سلام. من روش سیلک رو امتحان کردم .رنگ pvc برا مدار استفاده کردم اما موقع اسید کاری کنده میشه .در دمای 150 درجه به مدت 30 دقیقه هم پخت انجام دادم اما همچنان کنده میشه .کسی میدونه مشکل کجاست؟ نوع رنگ باید چیز دیگه ای باشد؟ممنون

دیدگاه

پاسخ : چاپ راهنمای سفید رنگ روی برد و پوشش محافظ سبز رنگ پشت برد چگونه ایجاد میشود؟

نوشته اصلی توسط benam_miri
      سلام. من روش سیلک رو امتحان کردم .رنگ pvc برا مدار استفاده کردم اما موقع اسید کاری کنده میشه .در دمای 150 درجه به مدت 30 دقیقه هم پخت انجام دادم اما همچنان کنده میشه .کسی میدونه مشکل کجاست؟ نوع رنگ باید چیز دیگه ای باشد؟ممنون
      سلام رنگ کوره می خواد .مارک پنگوئن خ جمهوری پاساژ توکل می تونید تهیه کنید
      او

دیدگاه

نوشته اصلی توسط setareh shab
        سلام رنگ کوره می خواد .مارک پنگوئن خ جمهوری پاساژ توکل می تونید تهیه کنید
        برای چاپ سیلک باید توری ابریشمی و ماده حساس کننده و سفت کننده داشته باشیم. 3تا سوال برام مطرحه
        اول اینکه ماده سفت کننده رو کدوم مرحله باید استفاده کنم؟
        دوم اینکه این 3 مورد رو از کجای تهران میشه خرید ؟پاساژ امجد هست ؟
        سوم اینکه به مغازه دار باید چچی بگم که اینارو بهم بده ؟
        ببخشید اگه سوالام ناشیانه هستش.
        hi miami

دیدگاه

نوشته اصلی توسط karapcb
          نه میشه گفت روش سختیه و نه میشه گفت روش آسونیه ، بیشتر به همت شما بستگی داره و اگر اراده لازم رو داشته باشین میتونید موفق بشین.اگر فنی هم باشی میتونی خودت همه چیز رو بسازی(صرفا در حد کارهای کم و شروع کار).
          میز چاپ دستی-میز نور برای عکاسی شابلون-یک کوره کوچک هوای گرم و یا یو وی.......همین
          با سلام به تمام آینده سازانان ایران زمین.در مورد روش ساخت تجهیزاتی که فرمودید راهنمایی می فرمائید.یا اگه کتاب یا جزوه ای هست در مورد چاپ سیلک اسکرین در pcb و روش ساعت حداقل تجهیزات لازم با کمترین هزینه. :nerd:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X