اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین مکان برای سفارش PCB نمونه کجاست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بهترین مکان برای سفارش PCB نمونه کجاست؟

من یه مورد سفارش دادم، که هنوز نرسیده دستم.اصولا این هفته باید برسه. نتیجه ی کیفیت رو اعلام میکنم و اگه شد عکس هم میذارم.
    اما قیمتش خیلی مناسب بود.من قبلا یه جای دیگه میدادم PCB برام بزنن،گرون میگرفتن اما به خاطر آماده شدن نسبتا زود و کیفیت مناسب، مجبور میشدم.(گزینه ی بهتری تو تبریز پیدا نمیکردم) تو این سفارشی که دادم به واحد PCB انجمن،تفاوت قیمت با اون جایی که همیشه میرفتم؛ حدود 3.5 برابر بود!!! oo:

دیدگاه

بهترین پی سی بی زن و ارزونترینشون با بهترین کیفیت دنیز مدار هستش توی باساژ فرقانی. 900 سانت 22000 تومن. خیلی خوبه قیمتش.کیفیتشم با آلفا هیچ فرقی نداره.فقط یه کم دیر میرسونه دستت
      طب اسلامی

دیدگاه

سلام.هنوز 1 ساعت نمیشه که فیبر رسیده دستم.
        این هم عکس ها:

خداوکیلی خیلی خوب و تمیز و دقیق در اومده.فقط نمیدونم چرا لوگوی من سوراخ شده؟!! والله اینطوری نبود! ولی در هر صورت، دست واحد PCB انجمن درد نکنه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
          [b]سلام.هنوز 1 ساعت نمیشه که فیبر رسیده دستم....
          سلام مهندس
          در صورت امکان ابعاد ، قیمت و مدت زمان تحویل رو هم بفرمایید
          بسیار ممنون
          افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

دیدگاه

سلام
            به نظر من شمس الکترونیک کاراش خیلی عالی هستن من چند سالی هست که با مهندس شمس کار میکنم اخلاق بسیار بسیار خوبی دارن خیلی هم سریع کارارو تحویل میدن برد نمونه قبل از ظهر بدی تا ساعت 5 واست آماده میکنه
            سایت فکر نکنم داشته باشه اما با ایمیلش میتونید کار کنید بسیار انسان باشخصیت ومتین هستن در ضمن پسر عموی ایشون هم استاد بنده بودن.
            به نظر من امتحان کنید بد نیست قیمتش هم مناسبه
            نخستین گام در شناخت، این است که بدانیم نادانیم

دیدگاه

سلام.هنوز 1 ساعت نمیشه که فیبر رسیده دستم.
              این هم عکس ها:

خداوکیلی خیلی خوب و تمیز و دقیق در اومده.فقط نمیدونم چرا لوگوی من سوراخ شده؟!! والله اینطوری نبود! ولی در هر صورت، دست واحد PCB انجمن درد نکنه!
              حتما داخل لوگو از پد اتستفاده کردید.
              چون تمامی سوراخ ها رو CNC میزنه ، تا داخل فایلتون پد نباشه سوراخ نمیشه.

زمان سفارش رو هم قبول دارم زمانبر هست ولی زود تر از این واقعا نمیشه.
              حدود 3-4 روز طول میکشه که برد به دست خودمون برسه حدود 3 روزهم پست طول میده که به دست شما برسه...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abolfazl_moradpour
                سلام مهندس
                در صورت امکان ابعاد ، قیمت و مدت زمان تحویل رو هم بفرمایید
                بسیار ممنون
                ابعاد:113*69 میلی متر
                دولایه-متالیزه ( از رو عکسها اصلا معلوم نیست!! :mrgreen: )
                قیمت با ارسال : 25 تومن
                تو این سفارشی که دادم به واحد PCB انجمن،تفاوت قیمت با اون جایی که همیشه میرفتم؛ حدود 3.5 برابر بود!!! oo:

مدت زمان تحویل دقیق حساب نکردم؛فکر کنم حدود 2الی3 هفته شد.البته این تاخیر به خاطر برخی مشکلات بود که دست بر قضا همزمان با سفارش من شده بود.

دیدگاه

سلام
                  در تهران speed pcb،هم قیمتش و هم کیفیتش مناسبه.قولشم قوله.
                  سایتشو نمیدونم ولی با ایمیل باهاشون ارتباط دارم.فایلو میفرستی ،پیش فاکتور رو برات میفرسته موافق بودی برات تولید میکنه بعدشم ارسال،
                  speedpcbco@gmail.com

دیدگاه

ابعاد:113*69 میلی متر
                    دولایه-متالیزه ( از رو عکسها اصلا معلوم نیست!! :mrgreen: )
                    قیمت با ارسال : 25 تومن
                    مدت زمان تحویل دقیق حساب نکردم؛فکر کنم حدود 2الی3 هفته شد.البته این تاخیر به خاطر برخی مشکلات بود که دست بر قضا همزمان با سفارش من شده بود.
                    به نظر من راجع به کیفیت کار چیز زیادی نمیشه گفت. اینطور که من از عکس pcb برداشت کردم ظرافت خاصی توش نبود. مثلا تراک های نازک و چسبیده به هم.
                    در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
                    2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
                    3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط siyavash2k
                      به نظر من راجع به کیفیت کار چیز زیادی نمیشه گفت. اینطور که من از عکس pcb برداشت کردم ظرافت خاصی توش نبود. مثلا تراک های نازک و چسبیده به هم.
                      والله واسه من که اکثرا با DIP کار کردم، این اوج ظرافت هست!! :biggrin:
                      ولی بحث اصلی من، سر قیمت فوق العاده مناسب اون بود.( من برم تبریز و برگردم، فقط خرج رفت و برگشتم حدود10 تومن میشه ، حالا بحث قیمت همین PCB تو تبریز جای خودش!)

دیدگاه

قبول دارم. هنوز این کار خیلی جا نیفتاده. مثل چند سال پیش که cd-writer کسی نداشت. من خودم برای write سی دی می رفتم اصفهان.(16 سال پیش cd را می خریدم 3500 تومان. به پول الان شاید حدود 50 هزار تومان شایدم بیشتر.)
                        امیدوارم این کار اینقدر روتین بشه که توی همه شهرها بشه pcb چاپ کرد اونم حداقل 2 رو.
                        الان من یک pcb را تا برام بزنن و دستم برسه حداقل 5 روز طول میکشه و حدود 150 تومن برام آب می خوره. امروز یکیش قرار بود آماده بشه. فکر کنم دیگه شنبه برام بفرستن.
                        متاسفانه یک محدودیت دیگه هم تو چاپ هست. اونم حداقل پهنا و فاصله تراک ها و یا قطر ویا ها هست. اغلب جاها کمتر از 0.25 میلی متر نمیزنن. این باعث میشه ابعاد برد بزرگ بشه و ظرافت خیلی بیاد پایین.
                        در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
                        2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.

دیدگاه

دوستان من پدهای بزرگ توی pcb هام زیاد وجود داره و متالیزه برام مهمه
                          متاسفانه چندین جای مختلف دادم برام بورد زدن ولی متالیزه هاش فوق العاده ضعیفه
                          بورد نو میرسه دسدتم متالیزه داخل پد قسمتیش جدا شده و این کار رو خراب میکنه
                          کدوم شرکت از نظر متالیزه کارش بهتره یعنی روش الکترولیزش یا موادش بهتره که متالیزه های عالی میتونه بزنه؟

براي بالاتر بودن خودتو ببر بالا،ديگرانو پايين نيار
                          چون ممکنه دستت به همه نرسه تا بياريشون پايين

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m_j_rad
                            دوستان من پدهای بزرگ توی pcb هام زیاد وجود داره و متالیزه برام مهمه
                            متاسفانه چندین جای مختلف دادم برام بورد زدن ولی متالیزه هاش فوق العاده ضعیفه
                            بورد نو میرسه دسدتم متالیزه داخل پد قسمتیش جدا شده و این کار رو خراب میکنه
                            کدوم شرکت از نظر متالیزه کارش بهتره یعنی روش الکترولیزش یا موادش بهتره که متالیزه های عالی میتونه بزنه؟
                            شما کجا دادین ؟

دیدگاه

سلام.

کسی میدونه قیمتای آلفا مدار چجوریه؟

دیدگاه

آلفا یک سایت داره که ای کاش همینم نداشت. توش هیچی نداره. لااقل یک قیمتی چیزی بزار توش که مردم بدونن هزینه هاش چجوریه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X