اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب کاغذی مناسب برا چاپ و انتقال روی pcb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : انتخاب کاغذی مناسب برا چاپ و انتقال روی pcb

با سلام روش اتو و ماژیک و لتراست ضعیف هستند اما در کل من با روش اتو از این طریق جواب گرفتم برای روش کاغذ ابتدا از کاغذ عکس یا فتو با پرینتری که جوهر افشان نداشته باشه مثلا hp1200 یا هر چیزی که تونر داشته باشه چون در رنگ آنها از مواد پلاستیکی استفاده شده طرحت باید عالی پرینت بشه برای به صرف بودن در یک کاغذ a4 چند طرح جا بدهید و همیشه از طرح مورد نظر باید 2 نمونه برای احتیاط چاپ کرد روش اتو برای خطوط ریز و نازک ضعیف هست و در تاحد امکان خطوط را قطور تر کن ؟خوب از ابتدا شروع کنیم حداقل 10 دقیقه کاغذ رابرروی فیبر با واسطه یک عدد کاغذاتو کن بعد بگذار فیبر سرد شود و سپس انرا درون آب بینداز خوب دقت کن احتمال دارد کاغذ از گوشه ها هوا بکشد به محض مشاهده کاغذ را در بیار دوباره اتو کن و تکرار بار بعد دوباره نگاه کن اگر هوا نکشید کار درست است موقع برداشتن کاغذ عجله نکن حوصله و حوصله من خودم یک امپلی 500 و میکسر و .... با همین روش ساختم اما همیشه در این روش باید یه دست کوچکی هم با ماژیک ببری این مسعله طبیعی هست؟اگر توان مالی داری روش سیلک بسیار عالی و بی نظیر هست راستی دوست عزیز من تازه وارد شدم عکس و یا فیلم را چگونه برایتان بگذارم؟

دیدگاه

با تشکر از شما :applause:
      روش اتو و ماژیک و لتراست ضعیف هستند
      جانا سخن از زبان ما می گویی
      سخت با حرفت موافقم رفیق
      اگر توان مالی داری روش سیلک بسیار عالی و بی نظیر هست
      باور کن دیگه دارم دیوانه می شود همین الان بزار بعد از این که لامینیت و پرس کارت رو آتیش زدم یه دونه چاپ سیلک هم می گیرم تا اگه گرماش خوب باشه آتیش بزنم
      راستی پرینتر هم از گارانتی برگشت بی چاره دیگه قول داد کار ها رو آروم انجام بده و چند ساعتی حداقل یه پرینتش طول بکشه

دیدگاه

دوست عزیز بالاخره تونستید pcb بزنید ؟؟؟؟؟؟؟؟
        از سختی نترس! این سختی هاست که جایگاه و مقام انسان را بالا میبرد...

دیدگاه

نه داداش اگه زنده موندیم فردا میرم یه سمباده و یه برد جدید و بی عیب و یه پرینت از بیرون می گیرم و دوباره دستورات رو از نوع شروع می کنم
          با تشکر از پیگیری هات
          ممنون
          ....
          :wow:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alinb1390
            راستی دوست عزیز من تازه وارد شدم عکس و یا فیلم را چگونه برایتان بگذارم؟
            عکس و فیلم رو در یکی از سایتها اپلود کنید و لینکش رو اینجا بگذارید.

مطالعه لینک زیر جواب خیلی از سوالات تازه واردها خواهد بود.
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=10924.0

موفق باشید.
            فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mmh1
              نه داداش اگه زنده موندیم فردا میرم یه سمباده و یه برد جدید و بی عیب و یه پرینت از بیرون می گیرم و دوباره دستورات رو از نوع شروع می کنم
              با تشکر از پیگیری هات
              ممنون
              ....
              :wow:
              اصلا سخت نیست اگه زیاد حساسیت نشون ندی ... برو ببینم چیکار میکنی :applause:
              از امضات معلومه که حسابی اعصابتو ریخته بهم :biggrin:
              شبا تو خواب کابوسم میبینی ؟!! :mrgreen:
              از سختی نترس! این سختی هاست که جایگاه و مقام انسان را بالا میبرد...

دیدگاه

با سلام این یه مدار fm transmeter هست برای تست
                http://wdl.persiangig.com/pages/down...her/BH1417.rar
                ببینید درسته

دیدگاه

داداش ادامه بده من خودم 100 بار زدم تا نتیجه گرفتم

دیدگاه

اوه :redface: :redface:
                    آقا علی
                    چند بار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ صد بار ؟؟؟؟
                    خب زیاد نیس که :surprised:
                    می دونی من چند بار زدم
                    10000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000
                    خب حالا کی بیشتر زده
                    ببین من می خوام خود کشی کنم هستی؟؟؟؟ :evil:
                    دوستان منتظر بمانید می خوام به عدد بالا یکی دیگه اضافه کنم اگه جواب نداد اونوقت خود کشی می کنم :evil:
                    همه بچه های eca شام دعوتند برای ختم
                    ولی نا مردی نکنید اگه مردم تو امضا هاتون ننویسید ناکام مرده :nerd:
                    یکی از این اطلاعیه قشنگ ها هم برا ما درست کنید بزنید زیر امضاهاتون بگید تو چاپ pcb مهارت خارق الاده ای داشت :nerd:
                    یا علی

دیدگاه

من واقعا موندم و نمیدونم چی بگم.این کار همون طور که تو فیلمی که گذاشته بودم دیدین خیلی سادست.چطور شما نمیتونی من نمیدونم.
                      پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر حسنی کاخکی
                        من واقعا موندم و نمیدونم چی بگم.این کار همون طور که تو فیلمی که گذاشته بودم دیدین خیلی سادست.چطور شما نمیتونی من نمیدونم.
                        امیر خان :agree:
                        من دوباره فیلم شما رو دیدم :agree:
                        شما از ورقه زرد کاغذ لیبل استفاده کردی که با گرما دست هم روی برد منتقل می شه
                        ولی این کاغذی که ما استفاده می کنیم اگه آتیش هم بخوره این جوهر رو خودش رو منتقل نمی کنه
                        منتظر باش امروز برم بیرون پرینت بگیرم :surprised:
                        با تشکر از پیگیری ها تون :smile:
                        یا علی :smile:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mmh1
                          امیر خان :agree:
                          من دوباره فیلم شما رو دیدم :agree:
                          شما از ورقه زرد کاغذ لیبل استفاده کردی که با گرما دست هم روی برد منتقل می شه
                          ولی این کاغذی که ما استفاده می کنیم اگه آتیش هم بخوره این جوهر رو خودش رو منتقل نمی کنه
                          منتظر باش امروز برم بیرون پرینت بگیرم :surprised:
                          با تشکر از پیگیری ها تون :smile:
                          یا علی :smile:
                          خوب شما هم از اون کاغذ زرد استفاده کن
                          اگه خیلی چاپ میکنی یک پرینتر بخر چون بیرون اکثرا کارتریجاشون شارژیه (البته با کارتریج شارژی هم میشه انجم داد ولی به تمیزی کارتریج اصل و شارژنشده در نمیاد)
                          فکر کنم قیمت پرینتر حدود 140 تومن باشه
                          پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر حسنی کاخکی
                            خوب شما هم از اون کاغذ زرد استفاده کن
                            اگه خیلی چاپ میکنی یک پرینتر بخر چون بیرون اکثرا کارتریجاشون شارژیه (البته با کارتریج شارژی هم میشه انجم داد ولی به تمیزی کارتریج اصل و شارژنشده در نمیاد)
                            فکر کنم قیمت پرینتر حدود 140 تومن باشه
                            خب داداش
                            یعنی هر وقت جوهر کارتریج تمام شد یه پرینتر نو بخرم
                            اینجوری اگه خودم هر دفعه بیام تهران یه هتل اجاره کنم pcb ام رو بدم مغازه متالیزه با طلا کاری برام بزنه ارزون تر در می یاد
                            البته اگه بخوام غذام رو بصورت سلف سرویسی بخورم در این صورت پرینتر ارزون تر در می یاد باید غذا از شهرمون ببرم
                            آقا یه چند ساعت صبر کنید می خوام دوباره کار رو شروع کنم :angry:

دیدگاه

من که نگفتم پرینترت باید نو باشه
                              میگم کارتریجش نو باشه(کارتریج از پرینتر جداست و میشه جدا خریدش) شما باطری ساعتت تموم میشه میری یک ساعت نو میخری؟
                              اینی هم که گفتم پرینتر نو بخر بخاطر این بود که گفتی پرینتر قبلیت کاغذ های زرد رو خوب نمیکشه و یا خوب چاپ نمیکنه.

دیدگاه

من که نگفتم پرینترت باید نو باشه
                                میگم کارتریجش نو باشه(کارتریج از پرینتر جداست و میشه جدا خریدش) شما باطری ساعتت تموم میشه میری یک ساعت نو میخری؟
                                اینی هم که گفتم پرینتر نو بخر بخاطر این بود که گفتی پرینتر قبلیت کاغذ های زرد رو خوب نمیکشه و یا خوب چاپ نمیکنه.
                                نه داداش
                                کاغذ رو که می کشه :smile:
                                ولی فوق الاده کم رنگ پرینت می گیره
                                طوری که با چشم غیر مسلح نمی توان دید (نیاز به میکروسکوپ هست)
                                کلا من فک می کنم یارو بد پرینترم رو شارژ کرده :cry2:
                                کلا کم رنگ می گیره داداش :cry2:
                                رو کاغذ معمولی هم کمی کم رنگ هست :cry2:
                                چیکار کنم راهی نیست که برم کارتریج رو خوب شارژ کنم :angry:
                                اخه کارتریج نو خیلی گرون هست oo:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X