اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی پرینتر مناسب برای چاپ روی کاغذ های روغنی پشت برچسب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : معرفی پرینتر مناسب برای چاپ روی کاغذ های روغنی پشت برچسب

سلام دوستان :wow:
    من هم از HP1006 استفاده می کنم و خیلی عالیه
    البته تا قبل از تمام شدن جوهرش چون بعدا با جوهر های تو بازار ویا حتی کارتریج نو هم مثل اولش خوب نمیزنه
    توی تنظیمات این پرینتر یه جایی داره که میتونید نوع کاغذ رو Label تنظیم کنید که سرعت پرینت گرفتن پایین میاد و نتیجه کار بهتر میشه
    موفق باشید
    زندگي را تو بساز ،
    نه بدان ساز که سازند و پذيري بي حرف ،
    زندگي يعني جنگ ، تو بجنگ ،
    زندگي يعني عشق ، تو بدان عشق بورز.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
      سلام دوستان
      همونطور که میدونید استفاده از کاغذ روغنی پشت برچسب(کاغذ زرد) به جای کاغذ گلاسه در روش اطو کار رو بسیار اسون میکنه
      اقای کاخکی قبلا پرینتر HP1005 رو معرفی کرده بودند ولی با توجه به اینکه این پرینتر دیگه تولید نمیشه من پرینتر CANON LBP 6000B گرفتم و امتحان کردم و به خوبی روی این کاغذ پرینت میگیره بدون هیچ گونه مشکلی
      با تشکر
      سلام شما تا حالا جوهر تون تموم شده؟
      وقتی جوهر عوض کردیدد کیفیت چاپ چطور شد؟مثل قبل بود؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad safarnejad
        سلام شما تا حالا جوهر تون تموم شده؟
        وقتی جوهر عوض کردیدد کیفیت چاپ چطور شد؟مثل قبل بود؟
        درود
        متاسفانه وقتی تونر را شارژ میکنید مثل اول نمیشه آن هم به دلیل کیفیت پایین پودر های متفرقه. البته هستند مراکزی که گرانتر میگیرند ولی
        با کیفیت بهتر شارژ میکنند. ولی تونر اصلی معمولا غیر قابل مقایسه هست نمیدونم چرا ایشان مشکل داشتند.

ولی با تنظیمات میشه با همون پودر بی کیفیت هم نتیجه بهتر گرفت
        خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سام-سیروس
          درود
          متاسفانه وقتی تونر را شارژ میکنید مثل اول نمیشه آن هم به دلیل کیفیت پایین پودر های متفرقه. البته هستند مراکزی که گرانتر میگیرند ولی
          با کیفیت بهتر شارژ میکنند. ولی تونر اصلی معمولا غیر قابل مقایسه هست نمیدونم چرا ایشان مشکل داشتند.

ولی با تنظیمات میشه با همون پودر بی کیفیت هم نتیجه بهتر گرفت
          تنطیمات کجا میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید؟

دیدگاه

تنطیمات کجا میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید؟
            مثلا در HP قسمت تنظیمات کاغذ

Properties - Paper/Quality

این گزینه را انتخاب کنید Heavy Glossy (121 - 160g/m2 )
            در قسمت Color هم میتوانید شدت تاریکی یا روشنی فایل انتخابی را تغییر دهید
            البته با کمی دست کاری تجربه به دست میاد و هر پرینتر داستان خودش را دارد ولی این مواردی که اشاره کردم معمولا در همه پرینتر ها مشترک هست
            فقط اسم گزینه ها یا کلید ها فرق میکند .
            متاسفانه در حال حاضر HP تکرنگ دم دست نبود که گزینه های آن را برایتان بگویم این ها مربوط به رنگی 1600 بود که با تکرنگ مشترک هست
            فقط قسمت Color که گفتم ممکن هست کمی تفاوت داشته باشد

دیدگاه

پس بهتره همون lbp 6000b canonرو بگیرم

دیدگاه

پس بهتره همون lbp 6000b canonرو بگیرم
                راستش من با کنن کار نکردم و هیچ تجربه ای دربارش ندارم. فقط ببینید هزینه های مربوط به شارژ کارتریج چقدر هست و قیمت
                کارتریج نو هم به همچنین :job:

دیدگاه

سلام من از پرینتر cannon m300 استفاده میکنم
                  طرحی که میکشم روی کاغذ معمولی درسته ولی روی کالک قدری کشیده میشه و طرح خراب و نامنطبق میشه
                  آیا با تنظیم پرینتر راهی داره؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط تیبا
                    سلام من از پرینتر cannon m300 استفاده میکنم
                    طرحی که میکشم روی کاغذ معمولی درسته ولی روی کالک قدری کشیده میشه و طرح خراب و نامنطبق میشه
                    آیا با تنظیم پرینتر راهی داره؟؟
                    درود

دوست عزیز روی کاغذ نازک و Plane Type تنظیم کردی ببینی چی میشه شاید جواب بده

گزینه Transparent هم اگر پرینتر شما داره ممکن هست قبول کنه
                    در HP من مشکل شما را داشتم ولی با تونر شارژ شده .

دیدگاه

دوستان یه راهنمایی اورژانسی بکنید این پرینتر چجوریه کسی باهاش کار کرده
                      سامسونگ ML-1610

دیدگاه

پرینتر من هم canon-lbp3010b هستش. روی پشت کاغذ برچسب خیلی خوب میزنه و با تکون دادن و دست کشیدن هم پاک نمیشه مگه اینکه با ناخون خراشش بدی مثل برچسبای کارت شارژ!!!!! کارتریجش رو هم خودم شارژ میکنم. تلا الان هم که خدا رو شکر مشکلی براش پیش نیومده و با کیفیت میزنه. :wow: :wow:
                        اگر روزي هيچ مشکلي سر راهم نبود ؛ ميفهمم که راه را اشتباه رفته ام!

دیدگاه

سلام به کلیه دوستان ممنون میشم اگه بگید شما ازچه dpi برای زدن طرحهاتون بهتر جواب گرفتید واگه کسی دیگری از دوستان 1102 اچ پی دارند بااین دستگاه تستشون چه جور بوده
                          یکی یدونه هستم------------ واسه نمونه هستم

دیدگاه

1102 رو دارم ، حرف نداره.
                            ;()((void (*)(void))0x0000))

دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز من چندتا سوال دارم
                              این کاغذ های برچسبی که گفتید از کجا تهیه می کنید؟ و به چه صورت داخل پرینتر قرار می دهید؟ یعنی برچسب جدا می کنید؟نازک نمی شه؟ روی برگه چاپ می کنید یا قسمت برچسبش ؟؟؟:eek:
                              کاغذ های گلاسه و کالک را می شود از لوازم تحریری گرفت؟ قیمتها یشان تقریبا چقدر است؟
                              طلق ترنسپرنت چی؟ از کجا می شه تهیه کرد قیمتشان چقدر است؟
                              ببخشید که خیلی سوال کردم :redface:
                              I'm Very Question and I have more Question,Please Answer All of my Questions

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SSTK
                                سلام به کلیه دوستان ممنون میشم اگه بگید شما ازچه dpi برای زدن طرحهاتون بهتر جواب گرفتید واگه کسی دیگری از دوستان 1102 اچ پی دارند بااین دستگاه تستشون چه جور بوده
                                600 Dpi به بالا دوست عزیز

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X