اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی پرینتر مناسب برای چاپ روی کاغذ های روغنی پشت برچسب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : معرفی پرینتر مناسب برای چاپ روی کاغذ های روغنی پشت برچسب

سلام
    همین hp 1102 خوبه
    w = wireless
    با سپاس

دیدگاه

سلام به دوستان
      من برای پرینت گرفتن از مجله ها یا روزنامه ها که دارای برگه های روغنی نازک هستند استفاده می کنم و فکر می کنم که با هر نوع پرینتری بشه روی این برگه ها پرینت زد . نتیجه کار خیلی خوب در میاد ، از لحاظ هزینه به صرفه است چون تو هر خونه ای مجله پیدا می شه یا می توان مجله های تاریخ گذشته رو از دکه های روزنامه فروشی با قیمت کم تهیه کرد .و چون ضخامت این برگه ها خیلی نازکه حرارت به خوبی انتقال پیدا کرده و تمامی تونر به فیبر میچسبه بدون اینکه ذره ای از نوشته های مجله روی فیبر منتقل بشه . وقتی هم توی آب میندازیش به راحتی کاغذ جدا می شه .

دیدگاه

با سلام به دوستام.
        ممنون از همتون که با بیان اطلاعات بدست اورده در کار خود باعث تکمیل تر شدن دانش همدیگر و مخصوصا بنده حقیر میشوید.

در این مورد بگم که سال 80 فکر کنم بود که پرینترها مخصوصا Canon و بعد Hp شروع به عرضه =رینتی کردن که بر روی کاغذ های ترنس پرنسی چاپ میزد بی نظیر آن هم جوهر افشان.
        اگر کسی میگویو نه، نشان عدم گاهی اوست همچون من. بنده تصمیم به خرید یکی دارم که هم کارهای خانگی مانند چاپ عکس را انجام دهد و هم این کار خودم را.
        دوستان بنده تا 72 ساعت آینده مدل امکانات کلی و قیمت چند مدل را در اختیارتان میگذارم.
        بنده را ببخشید. شاید جبران محبتهای شما شود.

بسیار آموخت این تن بیمار من
        گر خوب بنگری میبینی، جز شما هیچ کس نبود در کنار من.

با سپاس

دیدگاه

دوستان من تحقیق کردم و یه مشخصات فنی از پرینتر
          HP LaserJet P1102 Laser Printer گیر آوردم کل این کاغذ هارو ساپورت میکنه :Paper , laser, plain, photo, rough, vellum, پاکت نامه, لیبل, کارت پستال
          -0-

دیدگاه

با سلام
            میدونم کسی چند وقته به اینتاپیک سر نزده ولی خواستم بگمن دوستان پرینتر کنون از سال حدود 1374 اگر اشتباه نکنم پرینتهایی وارد بازار کرد که هم از دید قیمت عالی بود و هم بر روی کاغذها و چیزهایی چاپ میزد که خیلی جالب بود.
            اگر میخواهید خیال آسوده داشته باشید بنده هم HP و هم CANON هر دو پرینت های خوبی هستن.

دیدگاه

درود بر شما،

با این که مطلب زیر مستقیماً با پرسش مطرح شده در اینجا همخوانی ندارد، اما گاهی از آن برای دوستان ممکن است مفید باشد:

http://etesalkootah.blog.ir/1394/07/27/An_Easy_way_to_make_PCB

پیروز باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X