اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شابلون و خمیر قلع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : شابلون و خمیر قلع

این بسته های 2 کیلویی رو من از چین خریدم . 3 چها سال پیش .
    برای مونتاژ کل خط مونتاژ SMT رو داریم . که برای مونتاژ از ماشین چیپ مانتر اتوماتیک استفاده می کنیم .
    قابلیت مونتاژ قطعات ریز 0201 تا قطعات بزرگ مثل uBGA رو داره .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fazel459
      لطفا راهنمایی کنید از کجا گرفتید
      شما از چه روشی برای منتاژ استفاده می کنید
      پیشنهاد میکنیم برای کارتون یک استنسیل(از جنس استیل یا برنج ) تهیه کرده و پیوست زیر را مطالعه کنید.روش و ابزار مورد نیاز و همچنین اطلاعات لازم همه در این پیوست هست و با مطالعه اون به راحتی میتونید به روش ساده بردهاتون رو مونتاز کنید...موفق باشید
      فایل های پیوست شده
      زکات علم،نشر و پخش آن است.
      {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

نوشته اصلی توسط karapcb
        پیشنهاد میکنیم برای کارتون یک استنسیل(از جنس استیل یا برنج ) تهیه کرده و پیوست زیر را مطالعه کنید.روش و ابزار مورد نیاز و همچنین اطلاعات لازم همه در این پیوست هست و با مطالعه اون به راحتی میتونید به روش ساده بردهاتون رو مونتاز کنید...موفق باشید
        تشکر خیلی مفید بود

دیدگاه

سلام من خمیر قلع مکانیک رو خریدم
          چطور اینو داخل سرنگ بریزم

دیدگاه

من برای کار با خمیر قلع که سفت هست اون با
            فلاکس مخلوط میکنم خمیر نرم نرم میشه

برای اینکه هزینه شابلون هم زیاد نشه طرح میبرم لیزری و میگم این طرح روی طلق کلاسوری بزنه . البته اگه پایه های خیلی نزدیک باشه باید بگید که برش نزنه و حک کنه چون توی حک کردن احتمال سوزانده شدن و چسبیدن پایه ها به هم کمتره . من فکر میکنم با طلق به شرط اینکه با حک کردن طرح زده بشه بهتر از شابلون استیله. شفاف هست و راحت میشه طرح ببینیم. روی تعداد هم من برد زدم و هیچ مشکلی نداره. اون فلکس هم که به خمیر میزنیم باعث میشه اگه توی مرحله شابلون خمیر به پایه کناری چسبیده بشه بعد از گرم کردن خودش جمع بشه و بره سر جاش . برای کوره که به اون OVEN گفته میشه اگه همه قطعات از یک طرف لحیم میشه بهتره بعد از قطعه گزاری برد روی یک اتو بزارید . بعد از 5 ثانیه همه قطعات لحیم میشه . تو این مرحله یه دود هم بلند میشه که به خاطر فلکس هست که بخار میشه و دیگه چربی هم روی برد ندارید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X