اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رسم pcb بدون سیم کشی زمین ها چگونه انجام میشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : رسم pcb بدون سیم کشی زمین ها چگونه انجام میشه؟

توهین نکردم به هیچ کس لابد شما بد برداشت کردید عزیزم

دیدگاه

خواهشا از بحث خارج نشید بلدید جواب بدید بلد نیستید موضوع رو عوض نکنید

دیدگاه

در ضمن من خودم اگه چیزی بلد باشم خوشحال میشم و دوست دارم به یه نفر دیگه هم یاد بدم / ما همه انسانیم و باید به هم نوع خود کمک کنیم همش نماز و روزه که نیست

دیدگاه

سلام
          امین جان شرمنده من تا اینجا رو خوندم هنوز نفهمیدم چه مشکلی با پلی گان تو ایگل دارید!
          شاید یکم گیرایی ام ضعیف باشه
          این آموزش بدرد نمی خوره:
          http://dangerousprototypes.com/2012/07/18/eagle-polygons/
          اگه ممکنه مراحلی که رفتی رو بگو شاید تونستم کمک کنم

دیدگاه

سلام دوست عزیز
            من فایل پی سی بی مدار فانکشن جنراتور رو به صورت عکس دارم میخواستم عین همون فایل عکس به صورت فایل پروتل داشته باشم لذا مجبور شدم که شبیه سازی در نرم افزار انجام بدم ولی مثل خودش نشد فایل پروتل رو توی صفحه قبلی گذاشتم میخوام بدمش بیرون برام بزنن رو فیبر حالا میخواستم ببینم طراحیم درسته چون خودش زمین هاش رو نکشیده یعنی دور پد ها باز هست و به جاش به محیط بیرون وصله با ایگل میتونم چنین کاری کنم ولی با پروتل نمیشه . میخواستم ببینم کسی میتونه طوری فایل پروتلی که گذاشتم بزنه که (برای چاپ روی برد توسط دستگاه هایی که بیرون فیبر میزنن ) قابل قبول باشه و بشه مدار رو فیبر پیاده کرد یا کسی میتونه پلیگان بزنه که بشه مثل عکس به تصویر زیر نگاه کنید شاید منظورم رو بهتر متوجه بشید

فایل ها در صفحه قبل پیوست شده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin7023
              سلام دوست عزیز
              من فایل پی سی بی مدار فانکشن جنراتور رو به صورت عکس دارم میخواستم عین همون فایل عکس به صورت فایل پروتل داشته باشم لذا مجبور شدم که شبیه سازی در نرم افزار انجام بدم ولی مثل خودش نشد فایل پروتل رو توی صفحه قبلی گذاشتم میخوام بدمش بیرون برام بزنن رو فیبر حالا میخواستم ببینم طراحیم درسته چون خودش زمین هاش رو نکشیده یعنی دور پد ها باز هست و به جاش به محیط بیرون وصله با ایگل میتونم چنین کاری کنم ولی با پروتل نمیشه . میخواستم ببینم کسی میتونه طوری فایل پروتلی که گذاشتم بزنه که (برای چاپ روی برد توسط دستگاه هایی که بیرون فیبر میزنن ) قابل قبول باشه و بشه مدار رو فیبر پیاده کرد یا کسی میتونه پلیگان بزنه که بشه مثل عکس به تصویر زیر نگاه کنید شاید منظورم رو بهتر متوجه بشید

فایل ها در صفحه قبل پیوست شده
              سلام
              من فکر کردم با ایگل مشکل دارید.
              نمی تونید از این اسکریپ استفاده کنید:
              http://www.cadsoftusa.com/downloads/file/export-protelpcb_120812.ulp
              http://www.cadsoftusa.com/downloads/file/eagle2ad_sch_120812.ulp

دیدگاه

چرا ولی وقتی تبدیل میکنه به همراه پلیگانش تبدیل نمیکنه یعنی پلییگانش رو باید توی پروتل بزنم

دیدگاه

اصلا لطفا بگین بهم فایل پروتلی که کشیدم و پیوست کردم صفحه ی 2 با عکسش مطابقت داره یا نداره ؟ درسته یا نیست؟
                  ممنون میشم پاسخ بدید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin7023
                    اصلا لطفا بگین بهم فایل پروتلی که کشیدم و پیوست کردم صفحه ی 2 با عکسش مطابقت داره یا نداره ؟ درسته یا نیست؟
                    ممنون میشم پاسخ بدید
                    واقعا اینقد ارزششو داره خودتو اذیت کنی؟!
                    PCB تو من دیدم اتصالاتش شاید درست باشه ولی هیچکدوم از استاندارد ها رعایت نشده و این برات مشکل ساز میشه مطمعا باش
                    حالا بزنی PCB رو به حرف من میرسی
                    من راهنمایی کردم اگه دقت کنی ( نوشتم خطوط منحنی نباید باشه )
                    حداقل خلاقیت از خودت به خرج بده و سعی کن شبیه همن عکسی که میگی بکشی این دیگه ماری نداره که
                    خدایی جیزی که خودت کشیدی رو ببین بعد یه PCB طراحی شده دیگه رو ببین متوجه اشکالاتت میشی
                    نه من نه هیچکس از دوستان دیگه اینجا هیچ وظیفه ای نداریم
                    هدف هم راهنمایی کردنه نه این که من بشینم از صب تا شب برای اینو اون PCB طراحی کنم ( مگه بیکارم؟)
                    اگه هم من یا کس دیگه این کارو بکنه ( حتی خودت ) حقته و باید دستمزدتو بگیری
                    من چیزایی بلد بودم در حد راهنمایی گفتم اگه طرحو میخوای اون بحثش جداست اگه نه که به تلاشت ادامه بده باشد که زستگار شوی
                    درایور شبکه و nRF24L01
                    کاتالوگ محصولات
                    کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
                    شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
                    فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

دستتون درد نکنه ولی من سیم هاش رو که منحنی نکشیدم کج و به صورت خط شکسته هست ولی منحنی هر چی نگاه کردم نبود!

در ضمن مطمین باش اگه پول داشتم اینقدر 2 ماه نمیشنستم از صبح تا شب چشم خودمو کور کنم تازه هر لحظه ممکنه سکته ی مغزی هم بکنم
                      پس ادم خلی هم نیستم ولی پول ندارم مجبورم میگی چه کار کنم نمشه که دست رو دست بزارم که .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin7023
                        دستتون درد نکنه ولی من سیم هاش رو که منحنی نکشیدم کج و به صورت خط شکسته هست ولی منحنی هر چی نگاه کردم نبود!

در ضمن مطمین باش اگه پول داشتم اینقدر 2 ماه نمیشنستم از صبح تا شب چشم خودمو کور کنم تازه هر لحظه ممکنه سکته ی مغزی هم بکنم
                        پس ادم خلی هم نیستم ولی پول ندارم مجبورم میگی چه کار کنم نمشه که دست رو دست بزارم که .
                        منظورم همونه زاویا خطوط باید 45 درجه باشه ( مضارب 45 )
                        مقاومتاتو نگا کن بالا پایین هستن
                        این ترک هایی که از بین پایه ها رد دادی موقع لحیم کاری همه میگیرن بهم
                        ضخامت ترک ها رو 0.254 کشیدی که برای خطوط تغذیه خیلی ضعیفه
                        خوبه که کار کردی و متوجه منظور من میشی که چشم باید بذاری تا یه PCB طراحی بشه و به این سادگیا نیست
                        فایلو برات میذارم
                        درایور شبکه و nRF24L01
                        کاتالوگ محصولات

دیدگاه

Function Generator
                          اینو بفرست بده برات بزنن سریع تر مونتاژ کن ببین مشکلی نداشته باشه
                          درایور شبکه و nRF24L01
                          کاتالوگ محصولات

دیدگاه

سلام
                            شرمنده دیر رسیدم
                            چ شد بالاخره؟
                            آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

اقا بسطام دستت درد نکنه/ میگم ببخشید این فایلی که پیوست کردی دانلودش کردم وقتی بازش میکنم با altium design explorer(dxp) ورژن 7 هیچی نشون نمیده به جز یه صفحه ی کادر مربعی شکل سیاه ! یعنی کار به نرم افزارم داره؟ مشکل از چیه؟

دیدگاه

نه من شرمنده اقا مسعود که همیشه مزاحم شما میشم
                                نه اقا مسعود هنوز نه پروژه تبدیل به پروسه شده!
                                ماجرا رو براتون تعریف میکنم
                                : اقا مسعود میخواستم ببینم سی بی که کشیدم مثل عکسه شده یا نه چون تو عکسه چون تو عکس زمین هاش رو وصل نکرده منم با ایگل میکشم و منم با ulp تبدیلش کردم به پروتل ولی پلیگانش رو تبدیل نمیگنه که توی پروتل قسمت پلیگانش گزینه های مختلفی داره توش موندم لذا فایل ها رو
                                افا بسطام راهنماییمون کردن فرمودن اینی که کشیدی خطوطش از لحاظ زاویه مشکل داره که منم چون خطوطش زیاده دیگه نمیدونم از کجاش رد کنم که زاویه ش درست باشه
                                بعد هم اقا بسطام لطف کردم یه پی سی بی پیوست کردن واسم که وقتی با altum design explorer )dxp( ورژن هفت بازش میکنم یه مربع سیاه نشون میده فقط نمیدونم مشکل از نرم افزارم هست یه تستش میکنید فایل رو با نام function generator که اقا بسطام دادن دانلود کنید ببینم اگه واسه شما باز میشه ورژن نرم اقزاری و نام برنامتون رو بنویسید واسم؟
                                ممنون
                                در ضمن از اقای بسطام بیرامی بسیار تشکر میکنم انشاللله هر جا هستید صجیح و سالم و در کارهاتون موفق و پیروز باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X