اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برعکس شدن مدارات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برعکس شدن مدارات

سلام دوستان گرامی یه سوال دارم من تازه کار ساخت فیبرمدارچاپی راشر وع کردم اما مشکلی ک دارم اینه ک هرمدارچاپی راک با پرینتر درمیارم بر عکس در میاد ودرواقع باید قطعات رااز طر ف مدارلحیم کنم تا درست دربیادنمیدانم علت چیه لطفا راهنماییم کنید

پاسخ : برعکس شدن مدارات

عزیز دلم شما باید موقع طراحی جوری طراحی کنه که داری به قسمت روی فیبر نگاه می کنی و خطوط ترک مسی در لایه پایین یا پشت مدار هستند. بعد بدون اینکه عمل flip رو انجام بدی ازش پرینت بگیر و اتو کن.

دیدگاه

سلام ممنون ازپاسخ شما اما من مدارات اماده ک درانجمن است ویاسایت دیگرراپرینت میگیرم طراحی مداربلد نیستم .اگه ممکنه یه مقداربیشترتوضیح بدید چکاربکنم.

دیدگاه

وقتی پرینت برعکس میشه، شما اون عکس رو flip کنید. بعد پرینت بگیرید.

دیدگاه

سلام دوست گرامی نمیدانم چطوربایدflipراانجام بدم

دیدگاه

اکثر نرم افزارهایی که با عکس کار می کنن، فلیپ دارن. مثلا" همین Paint خود ویندوز در قسمت Image اولین گزینه مربوط به همین کاره.

دیدگاه

بعد از طراحی باید مدارت رو برعکس کنی این امکان هم داخل نرم افزاری که طراحی رو انجام میدید داره هم میتونید با استفاده از فتوشاپ یا paint استفاده کنید جواب میگیرید اما بهترین روش داخل خود نرم افزار طراحی هست
              درد من تنهايي نيست ، بلکه مرگ ملتي است که گدايي را قناعت، بي عرضگي را صبر، و باتبسمي بر لبان اين حماقت را حکمت خداوند مي نامند. ---((گاندي))---

دیدگاه

سلام دوست گرامی مشکل اینجاست ک هنوز طراحی مداربانرافزاررابلد نیستم ومدارات اماده درانجمن یا جای دیگه را پرینت میگیرم وهمه برعکس درمیایند وکاری نمیتونم بکنم.باتشکر

دیدگاه

خوب این که مشکلی نداره مدارت رو با paint یا فتوشاپ بر عکس کن و پرینت بگیر
                  درد من تنهايي نيست ، بلکه مرگ ملتي است که گدايي را قناعت، بي عرضگي را صبر، و باتبسمي بر لبان اين حماقت را حکمت خداوند مي نامند. ---((گاندي))---

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X