اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برش زدن فیبر مدار چاپی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : برش زدن فیبر مدار چاپی

کد:
    http://www.aparat.com/v/pI1eA
    این هم یه روش جالب اما خیلی کم کاربردی

دیدگاه

ببینید من هم همین مشکلو داشتم با اره مویی اهن بر تیغه مینی برش موکت بر سنگ فرز ....
      تنها چیزی که اینجا بهتر از همشون بود صفحه استیل بر فرز بود که فقط با دور ش و سرعت زیادش من مشکل داشتم ! چند باری هم صفحه قیچی کرد که ... فعلا سالم هستم
      دنبال راهی بودم از شر فرز خلاص شم دیدم ابزار فروش نازل نگهدارنده صفحه استیل رو داره .... یه موتور ماشین لباسشویی رده خارج شده اما سالم روی یه باکس ام دی اف سوار و با4 تا پیچ و بست بالا پایینش کردم موتورو با نازل صفحه سنگ و یه پیچ که نازل روش پیچ می شد دادم تراشکار تا یه تبدیل پیچ به شفت موتور بزنه و ............
      چیزی در نهایت درست میشه چیزی شبیه به میز چوب بری اره صفحه ایی نجاری میشه در ابعاد خیلی کوچک و ارزانتر فقط اینبار دور از 7000 تا میاد حدود 1500 میشه و صفحه ایمن تر و از نوع صفحه استیل بر .... میشه روی میز کار هم فیبر رو میذارید با احتیاط برش هاتونو میزنید... حتی ورق اهنی هم برش میزنه فقط عینک محافظ یادتون نره
      و اگه خیلی گیر انحنا و ریزه کاری و دقت هستین برید سراغ سی ان سی و تمام
      .......
      [IMG]http://s6.uplod.ir/i/00824/1bn9k***muph.jpg[/IMG]

.....

..........
      جدیدترین ویرایش توسط ssmq; ۰۱:۰۶ ۱۳۹۵/۰۷/۱۰.

دیدگاه

این ادرسش داستان شد یه ربع زور می زنم چرا اپلود نمیشه نگو شانس من اپلو ای ار تو کد دهی ادرس خورده بود به حرف نامربوط (ادرس دهی سیستم رندم شون گل کاشته بود) نگو سایت هم هی داره جاش ستاره می زنه دیگه روم نمیشه بگم چی تو ادرس کشف کلمه شد یه بار دیگه اپلود کردم ایندفه توادرسش بی ادبی نبود درست شد
        جدیدترین ویرایش توسط ssmq; ۰۱:۲۹ ۱۳۹۵/۰۷/۱۰.

دیدگاه

خخ_خیلی خیلی جالبه این بحث!!!
          با این که هممون بالاخره یه جوری مدارامونو میبریم ولی هنوز دقیق نمیتونیم بگیم چجوری بهتر بریده میشه!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed under line نمایش پست ها
            خخخ____افرین به هوشتون___منتها یه مشکل داره اره اهن بر!
            .
            شما نمیتونی مدار منحنی در بیاری__فقد خط صاف میتونی برش بزنی!
            حالا اگه یه بار فیبرتونو قرار باشه منحنی ببرید اونم با اره اهن بر..میفهمید دقیقا عمق فاجعه کجاست_کلا مدار نابود میشه
            .
            اما یکی اون بالا گفته بود که با اره مویی میشه برید_تازه خودش هم از همین روش همیشه استفاده میکنه__
            بله منظور من استفاده از خط مستقیم بود که معمولا فیبر منحنی خیلی کمه یا حداقل من استفاده نمیکنم.با اره مویی هم نمیشه چون برای یه فیبر 15 سانتی باید 20 تا اره تهیه کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sadof نمایش پست ها
              بله منظور من استفاده از خط مستقیم بود که معمولا فیبر منحنی خیلی کمه یا حداقل من استفاده نمیکنم.با اره مویی هم نمیشه چون برای یه فیبر 15 سانتی باید 20 تا اره تهیه کنید
              درسته که فیبر منحنی کاربرد زیادی نداره ولی اگه حتی فقد یه دونه منحنی نیاز داشته باشید دیگه عمرا بتونید با چیزی بجز اره مویی درش بیارید
              __در ضمن من خودم گاهی از اره مویی استفاده میکنم هنوز که هنوزه هیچی نشکوندم__

دیدگاه

سلام.من یه روش خیلی ساده بی دردسر استفاده میکنم یکم هزینه بره ولی در عوض تمیز در میاد مثل شرکتیش...
                طرح مدار خودت اگه بلدی اگه هم نه میدی با اتوکد طراحی کرده و میبری میدی کسانی که فرز برش دارن برات به هر طرحی بخوای تمیز میزنن خودم دادم به قطر 1سانت و کمتر زدن برش 1میل هم مته فرز هست همین بهترین راه و بدون دردسر

دیدگاه

یه مینی cnc بخرید راحت تموم میشه
                  بهترین روش دستی با اره مویی و کاتر خوب مثل همون کاتر های شرکت olfa هست
                  روش نیمه دستی
                  اره چکشی و اون فرز های مینیاتوری رو یه سطح هست
                  اما دیگه اتوماتیک فقظ cnc هست که همه کاری میکنه
                  از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
                  --------------------------------------------------------
                  تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
                  اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamadrezaa نمایش پست ها
                    یه مینی cnc بخرید راحت تموم میشه
                    بهترین روش دستی با اره مویی و کاتر خوب مثل همون کاتر های شرکت olfa هست
                    روش نیمه دستی
                    اره چکشی و اون فرز های مینیاتوری رو یه سطح هست
                    اما دیگه اتوماتیک فقظ cnc هست که همه کاری میکنه

قیمت و مدل cnc رو محبت میکنید و از کجا میشه تهیه کرد
                    گوته میگه: برای بدست اوردن چیزایی که تا حالا نداشتی، باید آدمی بشی که تا حالا نبودی

دیدگاه

ابعاد از خیلی کوچیک هست تا بزرگ
                      قیمتم 500 تا هر چه قدر که دلتون بخواد
                      واسه کارهای کوچیک یک دونه 600 یا 700 تومنی کافیه
                      اما برای 12 میلیون هم هست
                      همون cnc های روس دقیق
                      از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
                      تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
                      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

دستگاه های برش لیزری می تونن فیبر رو برش بزنن؟

دیدگاه

احتمالا بیشتر منظورتون قسمت مس فیبر هست.شدن که میشه ولی نابود میشه! باید با توان بالا برش بزنند که در اینصورت مس میسوزه و از فیبر جدا میشه ( پس با نشدن یکی هست )
                          میشه هم N بار با توان و سرعت بالا اجرا بکنن که اولا دستگاهش رو همه ندارند(فایبر گالوو) و دوما اصلا توجیه اقتصادی دیگه نداره.

دیدگاه

سلام دوستان یه روش جالبی من استفاده میکنم با همون کاتر که فیبر به وسیله 2 تا تخته فیکس میشه

دیدگاه

با کاتر پلکسی هم میشه

این کاتر با تیغه تیز و باریکی که دارد برای هر نوع نیازی مناسب بوده و بسیار کاربردی است. مناسب با ارگونومی دست بوده که می‌توان توسط آن با کنترل بسیار زیاد

دیدگاه

برش فیبر مدار چاپی با اره دست ساز

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X