اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در آلتیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل در آلتیوم

نوشته اصلی توسط rezamajdi نمایش پست ها
    سلام دوستان و اساتید

بنده با آلتیوم 16 کار میکنم
    این تنظیمات رو انجام دادم

اما بعد از این که گزینه auto route رو زدم و سیم کشی تموم شد
    ترک ها همچنان با زاویه 45 درجه رسم میشن نه با خم که تنظیم کردم
    همین طور تو شکل بالا برای ترکها من مینیمم و پریفرد و ماکزیمم رو تنظیم کردم که قاعدتا باید ترک ها جایی که فضا هست با پهنای 0.5 میلی متر و جایی که فضا کمه با پهنای 0.2 میلی متر رسم بشن اما این اتفاق هم صورت نگرفته !!
    پس مشکل از کجاست ؟
    این عکس از اتمام کار سیم کشی هستش

سلام
    پایین این صفحه:

This page details the PCB Editor's Routing Corners design rule - which specifies the corner style to be used during autorouting. Covers constraints and application

قسمت Rule Application نوشته:

This rule is intended for use by third party Autorouters that implement 45° routing as a post process. It is not followed by the Situs Autorouter, which implements 45° routing as a native process.
    در قسمت Autoroute All تو این صفحه نوشته:

This command is used to route the entire board, using the Situs Autorouter.
    شما من فکر میکنم باید برید به:

Tools | AutoRoute | » Setup

و اونجا روی ویرایش رول بزن و تغییرات رو اعمال کن و دوباره روت کن ببین درست شده.
    سلام به شما

این پیغام ظاهر شده
    چی میگه و مشکل از کجاست ؟
    باید چیکار کنم ؟
    ضمنا پست بالایی رو هم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

با تشکر
    این مثل گزارش ماکروسافت هستش. گفته اگه اجازه بدید ما اطلاعات سیستم شما رو برداریم و نحوه استفاده شما از برنامه رو هم تو سرورمون جمع آوری کنیم و آنالیزشون کنیم. یه سری قول و قرار هم گذاشته ولی خب بی خیال. البته محتوای کلام اینه و من ترجمه کامل نمی کنم. واسه توسعه و بهبود نرم افزار هستش. شما سومی رو بزن و خودتو خلاص کن.

دیدگاه

سلام به دوستان عزیز
      من هنگام نصب التیوم با اروری که در عکس یر می بینید مواجه میشم .بعدش ادامه نمیده و باید اتوران نصب رو ببندم.
      دقیقا باید چجوری این ارور رو رفع کنم.
      توجه:روی لبتابم دو ویندوز نصب شده .یکی سون و یکی ایت 8.قبلا رو ویندوز 8 التیوم و نصب کردم.ولی ویندوز سون من التیوم نداره و می خواهم روی سون نصب کنم.ویندوز سون من 32بیته.اینو گفتم شایدتاثیر داشته باشه.
      جدیدترین ویرایش توسط Namvar14; ۰۱:۱۱ ۱۳۹۵/۰۹/۰۴.
      eshop-hodhod.ir

دیدگاه

من آلتیوم 2014 رو دوسال پیشنصب کردم . چند بار هم به مشکل خوردم تا نصب شد تنها تجربه ای که دارم و میتونم بهت بگم اینه که مراحل بیست گانه یا شایدم بیشتر نصب رو "دقیق دقیق دقیق" مطابق دستور العمل انجام بده . کمترین تغییرهم ممکن شکل ساز بشه . مدت زیادی وقتمو گرفت تا تونستم نصصبش کنم.

دیدگاه

سلام
          چیزیکه من از این عکس میفهمم اینه که یکی از فایل های نصبی نیست....حالا یا مثلا موقع انتقال حذف شده...یا دسترسی نداره بهش یا جابجا شده یا انتی ویرووس حذفش کرده
          ................Fx7SAM................

دیدگاه

سلام به دوستان

بعد از این که ویندوز 7 رو مجدد نصب کردم لازم شد دوباره آلتیوم رو نصب کنم .
            حالا تو صفحه شماتیک وقتی میخوام برای یه قطعه library درست کنم اومدم تنظیمات واحد grid رو بر حسب mil تنظیم کردم و بعد که ok میزنم .
            یه پنجره ظاهر میشه و error میده .

بنده قبلا واحد grid رو روی mil تنظیم کرده بودم اما الان میبینم این طوری هست و وقتی هم تو تنظیمات روی mil تنظیمش میکنم تنظیمات اعمال نمیشه

دوستان مشکل از کجاست و باید چیکار کرد ؟؟
            آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

سلام به دوستان

بعد از این که ویندوز 7 رو مجدد نصب کردم لازم شد دوباره آلتیوم رو نصب کنم .
              حالا تو صفحه شماتیک وقتی میخوام برای یه قطعه library درست کنم اومدم تنظیمات واحد grid رو بر حسب mil تنظیم کردم و بعد که ok میزنم .
              یه پنجره ظاهر میشه و error میده .

بنده قبلا واحد grid رو روی mil تنظیم کرده بودم اما الان میبینم این طوری هست و وقتی هم تو تنظیمات روی mil تنظیمش میکنم تنظیمات اعمال نمیشه

دوستان مشکل از کجاست و باید چیکار کرد ؟؟
              کرکتون مشکل داره. یه بار آلتیوم رو کامل حذف کنید و از اول نصب کنید و این دفعه از یک فایل لایسنس دیگه برای کرک استفاده کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X