اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مینی دریل فروشگاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مینی دریل فروشگاه

سلام به شما

این مینی دریل در همین تاریخ به دست من رسیده که از مینی دریلی که فروشگاه روبوایکیو میفروشه بهتره . . . ( جهت اطلاع )
    یعنی هم موتورش قوی تره هم سنگش زبر تر هست
    در ضمن آدابتورش هم سوییچینگ هست ( اما تو شکل یه آدابتور ترانسی کشیده )

اما یه مشکلی که داره اینه که متش کمی لق میزنه اما مینی دریل روبو ایکیو اینطوری نبود

1_خواستم ببینم کسی سه نظام مخصوص این مینی دریل رو میدونه باید از کجا تهیه کرد ؟
    2_روی آدابتور سوییچینگ نوشته 12 ولت 2 آمپر اما تو جریان 370 میلی آمپر ولتاژش میشه 11.5 ولت !!! چرا تا این حد اختلاف هست ؟ کسی میتونه توجیه کنه ؟
    3_من قصد دارم مینی دریل رو با یه مدار کنترل کننده به وسیله میکرو مگا 8 کنترل کنم یعنی این مدار کنترل کننده تغذیش رو از همین آدابتور میگیره
    حالا سوالم اینه که با توجه به این که سوییچینگ هستش فکر میکنید حدودا ولتاژ پیک تو پیک ریپل چقدره ؟

4_اگه اداپتور ( سوییچینگ ) ریپل داشته باشه آیا رگولاتور 7805 میتونه رگوله کنه طوری که برای میکرو مشکلی پیش نیاد یا نه ؟

خواهش میکنم هر چهار تا سوال رو در صورت اطلاع راهنمایی کنید

با تشکر از شما
    جدیدترین ویرایش توسط rezamajdi; ۱۲:۳۶ ۱۳۹۵/۰۶/۱۳.
    آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

پاسخ : مینی دریل فروشگاه

یه پیچ نتظیم روی خود سه نظام هست
    یه نگاه کن شاید با اون بتونی لقیش رو بگیری
    اگه نشد فروشگاه سه نظام موجود داره

دیدگاه

دوست عزیز منم یکی خریدم از سایت ، هیچ مشکلی نداشت و تا الان کارمو راه انداخته
      اگه برای کنترل فقط منظورتون خاموش و روشن کردنه خب با یه رله هم میشه...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed under line نمایش پست ها
        دوست عزیز منم یکی خریدم از سایت ، هیچ مشکلی نداشت و تا الان کارمو راه انداخته
        اگه برای کنترل فقط منظورتون خاموش و روشن کردنه خب با یه رله هم میشه...
        سلام به شما
        حرف من اینه که سه نظامش بعد از یه مدتی میسابه و دیگه نمیتونه مته رو بگیره !!!!
        آیا برای این مینی دریل که در فروشگاه وجود داره ( ست کامل دریل دستی ) سه نظامی میشه گیر آورد ؟؟؟؟
        میگید من چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
        ضمنا شما فکر میکنید با این دریلی که گرفتید تا حالا چند تا سوراخ انجام دادید . . .
        آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

سلام
          خود فروشگاه سه نظام یه طرفه داره__ولی از من میشنوی دو طرفه بگیری بهتره
          توی اکثر ابزار فروشی ها میفروشن...اگه تا سر کوچتون بری حتما بالاخره یکی پیدا میکنی دیگه
          .
          .
          .
          من خیلی ازش استفاده کردم (هم سوراخ کاری برد_هم تراش کاری_حتی یه بار باهاش یه برد هزار سوراخو نصف کردم)
          .
          .
          .
          به نظر من اگه اتصال سه نظام با سر مته محکم باشه هیچ دلیلی برای سابیدن سه نظام نیست خو
          اصلا شاید اشکال از سر مته باشه ...ایا با سر مته های دیگه ای هم تست کردین؟
          .
          .
          .اینو بگم تا یادم نرفته ::::یکی از دوستان میگفت که اتصال بین سه نظام با ارمیچر مته شل شده بود و اصلا نمیشد از مته استفاده کرد.اخر سر یه مقدار چسب دوقلو درست کرد و ریخت توی سه نظام و محکم چسبوندش به ارمیچر--خلاصه تا الان که هیچ مشکل دیگه ای نداشته***بنده خدا نمیدونست که اچار داره برای سفت کردنش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X