اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در ساخت کتابخانه یکپارچه در آلتیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل در ساخت کتابخانه یکپارچه در آلتیوم

نوشته اصلی توسط سعید خیری نمایش پست ها
    من اکثر ورژن ها را نصب کردم / ورژن 15 و 16 مخصوصا / فوق العاده ست و یک سری قابلیت های جالب داره که رسم شماتیک و روت دستی را آسونتر کرده .

ورژن 16.0.1 از p30download را روی MW10 الان 8 ماهه نصب کردم بدون مشکل
    بعضی ها میگن هیچ وقت آخرین ورژن رو نگیرید شاید مشکلاتی داشته باشه
    نظر شما در این مورد چیه ؟
    آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezamajdi نمایش پست ها
      زمانی میگن که تفاوت کاملا زیادی داشته باشه ورژن ها مختلف.
      من الان 2016 دارم ، برای ساخت پی سی بی هم سفارش دادم و برام ساختن آوردن ، من مشکلی ندیدم تا حالا.
      حالا اگه نسخه دمو بود یچیزی.
      به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
      (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezamajdi نمایش پست ها
        من همیشه جدیدترین ها را نصب میکنم ، معمولا بعلت مشکلات کرک هست و بعضی ها تعصبی روی یک ورژن کار میکنند چون مشکلات آپدیت و منوهای جدید و ... هم پیش میاد . اما آلتیوم همه چیزش یکسانه و همیشه آپدیتهاش اوکی بوده مشکلی نداشته.

برای مثال پروتئوس ورژن 8 که آمد ، همه کرکهایی که موجود بود خراب بودند و همینطور خیلی تغییرات مخصوصا توی پسوند فایل بوجود اومد که ازش انتقاد کردند.
        یا اتمل استودیو 7 را شخصا وقتی نصب کردم با ویژوال استودیو قاطی کرده بودو درایورهای MKII را نمیشناخت اما یک نسخه اصلاحیه اومد که تا نصب کردم درست شد (در عوض حجم کد هگز به شکل عجیبی کاهش پیدا کرد)

بله درست میفرمایید این مسائل وجود داره تا یک نسخه جا بیوفته اما در مورد آلتیوم ورژن 16 که از p30download گرفتم بعد از 8 ماه تا الان حتی یک مشکل هم مشاهده نکردم و البته خیلی چیزای جدید هم بهش اضافه شده.
        Reveng will surely come... Your hard time are ahead
        // - - - - - - - - - -
        برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
        // - - - - - - - - - -
        اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
        // - - - - - - - - - -

دیدگاه

جدا از بحث ورژن نرمافرار باید همیشه سعی بشه از سرویس پک های بالاتر استفاده بشه.چون در سرویس پک های جدید مشکلات رفع شده.
          شماره سرویس پک بعد از شماره ورژن نوشت میشه..مثلا 16.2 ;;که سرویس پک سه هست و بسیار خوب کار میکنه..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X