اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در گرفتن خروجی برای پرینت درنرم افزار آلتیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل در گرفتن خروجی برای پرینت درنرم افزار آلتیوم

نوشته اصلی توسط mohammadspeed نمایش پست ها
    سلام

عکس اول تنظیمات چاپ

عکس دوم پیش نمایش چاپ

عکس سوم چاپ شده همان پیش نمایش هست

عکس چهارم چاپ شده همان پیش نمایش بدون سوراخ پدها است

عکس پنجم تغییر پدها به شکل های دیگر که چاپ می شوند !!!!

در عکس ها برای راهنمایی مشخص کردم که چطور مشکلاتی هست مثلا پایه های آی سی به علت بیضی بودن چاپ شده و هرچه پد به شکل دایره هست چاپ نشده

ممنون از پیگیری شما
    با درود
    این مشکل چاپ نشدن پد ها رو من یکبار تجربه کردم و دیدم توی برد نهایی چند تا از پد ها غیب شده بودن در حالی که در پرینت وجود داشتن
    من برای تبدیل فایل اریز از التیوم استفاده کردم و متوجه شدم این پد های که غیب شدن به صورت یک طرفه تنظیم کرده بودم و دو طرفه نبودن
    و با نگاهی اجمالی به بردت بنظرم خوب قطعه گذاری کردی و ترک کشی ولی چند جایی زوایای 90 درجه دیدم و شاید توزیعات غیر شاخه و سری
    امیدوارم مشکلت حل بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کاکو نمایش پست ها
      با درود
      این مشکل چاپ نشدن پد ها رو من یکبار تجربه کردم و دیدم توی برد نهایی چند تا از پد ها غیب شده بودن در حالی که در پرینت وجود داشتن
      من برای تبدیل فایل اریز از التیوم استفاده کردم و متوجه شدم این پد های که غیب شدن به صورت یک طرفه تنظیم کرده بودم و دو طرفه نبودن
      و با نگاهی اجمالی به بردت بنظرم خوب قطعه گذاری کردی و ترک کشی ولی چند جایی زوایای 90 درجه دیدم و شاید توزیعات غیر شاخه و سری
      امیدوارم مشکلت حل بشه
      درود برشما دوست عزیز

چطور پد ها را دو طرفه کنم ؟ آخه من فقط با تغییر شکل پدها مشکلی در چاپ ندارم .
      برد من در واقع یک طرفه هست و فقط برای نمایش جامپر ها از top layer استفاده کردم ، که در واقعفکر میکنم باید از لایه top overlay استفاده کنم و هم چنین در تنظیمات چاپ لایه های multi layer و bottom layer را قراردادم.
      وممنون که اشکال طراحیم را گفتین فکر میکردم 90 درجه مشکلی نباشه

باتشکر از دوستان
      جدیدترین ویرایش توسط mohammadspeed; ۱۹:۲۸ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲.

دیدگاه

درود برشما دوست عزیز

چطور پد ها را دو طرفه کنم ؟ آخه من فقط با تغییر شکل پدها مشکلی در چاپ ندارم .
        برد من در واقع یک طرفه هست و فقط برای نمایش جامپر ها از top layer استفاده کردم ، که در واقعفکر میکنم باید از لایه top overlay استفاده کنم و هم چنین در تنظیمات چاپ لایه های multi layer و bottom layer را قراردادم.
        وممنون که اشکال طراحیم را گفتین فکر میکردم 90 درجه مشکلی نباشه

باتشکر از دوستان
        اطلاعاتی در این رابطه ندارم و فقط خواستم این موضوع رو بگم که همچین تجربه ای داشتم و اخر نفهمیدم چرا این اتفاق افتاده بود
        حالا که شما هم میگید بردتون یک ططرفه ست احتمالا بی ربط به همین موضوع نباشه و اون پد های غیب شده من هم دایره ای بودن
        من بصورت مستقل ار التیوم استفاده نمیکنم و نیاز به تجربه در این زمینه هست و فقط برای تبدیل استفاده میکنم
        و این مشگل رو التیوم برای من ایجاد کرده بود
        پس اگر شما هم تبدیلی انجام دادید از همون نرم افزار اولیه برای دو طرف کردن پد ها استفاده کنید و تست کنید
        روی پد کلیک کنید احتمالا چند تا گزینه میاد در رابطه با پد ..
        و راویه 90 هم خیلی مشکل زا نیست ولی بهتره همچین زاویه ای نداشته باشید و میتونه ایجاد و القا نویز بشه
        جدیدترین ویرایش توسط کاکو; ۲۳:۱۲ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کاکو نمایش پست ها
          اطلاعاتی در این رابطه ندارم و فقط خواستم این موضوع رو بگم که همچین تجربه ای داشتم و اخر نفهمیدم چرا این اتفاق افتاده بود
          حالا که شما هم میگید بردتون یک ططرفه ست احتمالا بی ربط به همین موضوع نباشه و اون پد های غیب شده من هم دایره ای بودن
          من بصورت مستقل ار التیوم استفاده نمیکنم و نیاز به تجربه در این زمینه هست و فقط برای تبدیل استفاده میکنم
          و این مشگل رو التیوم برای من ایجاد کرده بود
          پس اگر شما هم تبدیلی انجام دادید از همون نرم افزار اولیه برای دو طرف کردن پد ها استفاده کنید و تست کنید
          روی پد کلیک کنید احتمالا چند تا گزینه میاد در رابطه با پد ..
          و راویه 90 هم خیلی مشکل زا نیست ولی بهتره همچین زاویه ای نداشته باشید و میتونه ایجاد و القا نویز بشه
          با تشکر کاکو عزیز از اینکه اطلاعات خودتان را به اشتراک می گذارید ، ولی من فقط از آلتیوم استفاده می کنم .

شما از چه نرم افزاری استفاده می کنید که نیاز به تبدیل دارد ؟

دیدگاه

با تشکر کاکو عزیز از اینکه اطلاعات خودتان را به اشتراک می گذارید ، ولی من فقط از آلتیوم استفاده می کنم .

شما از چه نرم افزاری استفاده می کنید که نیاز به تبدیل دارد ؟
            خواهش میشود خب از این دست میگیریم و از اون دست باز میگردانیم حالا شاید یه خورده شم تو جیب خودمون بذاریم
            خب من که مخترع این علوم نیستم به هر حال میگن بخند به روی دنیا .. دنیا به روت بخنده
            خب از شوخی بگذریم این تجربیاتی که منتقل میشه خیلی تاچیز تر از اون همه دانشی که به سمت ما روانه میشه و باز ما همچنان بدهکاریم

من خب حرفه ای اقدام به این کار نمیکنم و فقط برای نیاز خودم هست و از نرم افزار اریز که مربوط به خود پرتئوس استفاده میکنم و چون مراکز چاپ پی سی بی فقط با خروجی التیوم کار میکنن اقدام به این تبدیل میکنیم وگرنه با خود خروجی اریز هم میشه برد زد
            ولی التیوم خیلی جامع تره و تقریبا کمی تخصصی تر هست و شاید نیاز نباشه هر کسی خودش التیوم کار کنه ... همه چیز را همگان باید بدانند
            و راجب مشکلت باز تو خود انجمن سرچ کن مطالب زیادی در باره این مشکلات هست
            و تالار مخصوص هم در این رابطه هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی نمایش پست ها
              ارادتمندم،
              حتما نسخه جدید بزن و تست کن
              آقا مشکل رفع شد . با نسخه ی 21.8 . خروجی دقیقا 2481 در3509 پیکسل هست ، ابعاد کاغذ آ چهار بر حسب پیکسل

دیدگاه

با سلام . این مشکل مقیاس خروجی فایل پرینت نرم افزار آلتیوم به طرز عجیبی دوباره برگشت . بعد از نصب نسخه جدیدی التیوم این مشکل رفع شده بود . اما مجددا خروجی از این لحظه به بعد با مقایس بهم ریخته و اشتباه خروجی می دهد . مهندسین نرم افزار یه راهی ارائه دهند . باید دوباره نصب کنم نرم افزار را ؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی نمایش پست ها
                ارادتمندم،
                حتما نسخه جدید بزن و تست کن
                مشکل دوباره برگشت . بعد از تقریبا 10 تا پروژه خوب روز زدم و عالی بود . دوباره اسکیل خروجی نرم افزار یهویی خراب شد

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

Please Help

دیدگاه

. وقتی خروجی باتوم لایر را بگیرم اسکیل کوچک می باشد . اما خروجی تاپ آور لایر اندازه واقعی میباشد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X