اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالی من باب یادگیری پروتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : سوالی من باب یادگیری پروتل

من توی 2008 پیدا نکردم
    شما توی چه ورژنی اینها رو دیدید
    البته هر کسی موقه سرچ ای سی مثلا 4017 نمینویسه cd4017 چون مال هر شرکتی باشه ترتیب پین ها یه شکله
    البته من بیسوادم ولی حداقل یک سرچ توی این کار رو بلدم
    اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed bagherani
      من توی 2008 پیدا نکردم
      شما توی چه ورژنی اینها رو دیدید
      البته هر کسی موقه سرچ ای سی مثلا 4017 نمینویسه cd4017 چون مال هر شرکتی باشه ترتیب پین ها یه شکله
      البته من بیسوادم ولی حداقل یک سرچ توی این کار رو بلدم
      عزیز بنده قصد جسارت که نداشتم. :redface:

خوب من تونستم ازش استفاده کنم همین. تازه ویندوز عوض کردم . شب نصبش میکنم کتابخونش رو در اختیار شما قرار میدم.
      اگه هم نبود ( کاملا بعیده ) براتون طراحی میکنم.

IC مورد نظر شما چیه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed bagherani
        من یک موضوع با همین عنوان که می بینی گذاشتم هیچ کی نتونست جواب بده به خاطر همین dxp رو گذاشتم کنار رفتم سراغ همون 99

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=28845.0

بیا من همین الان جواب دادم بهش !! :biggrin: :biggrin:
        G*B*J*T
        انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

دیدگاه

سلام
          من یک تازه کارم و می خواهم به صورت شماتیک یک مداری در protel 99 SE بکشم که در آن منبع جریان و ولتاژ مستقل داره و چیزهایی دیگه اما هر چی در کتابخانه ها گشتم و هر چی هم در اینترنت جستجو کردم نتوانستم کتابخانه ای پیدا کنم که دارای قطعه منبع جریان باشه. من در هنگام جستجو پسوند های .ddb ..lib, .ldb را که در بخش های مربوطه به کتابخانه برنامه نصب شده بودن را هم امتحان کردم ولی هیچ کمکی برای یافتن و add کردن کتابخانه مذکور به من نکرد .
          می دانم که راهی وجود داره تا قطعه را خودمون بکشیم و به کتابخانه ها اضافه کنیم اما چون این کار را برای شروع عاقلانه ندیدم حالا می خواهم بدونم که
          در کل چگونه می توان کتابخانه های قطعاتی را که فقط اسمشون را می دانیم را در اینترنت پیدا کرد.
          ممنون می شوم جوابمو بدین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X