اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل (نمی دونم چه عنوانی براش بزارم)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل (نمی دونم چه عنوانی براش بزارم)

یه تاپیک باز کردم اما قفل شد هر چی گشتم چیزی هم پیدا نکردم آخه نمی دونم این مشکل من اسمش چیه که دنبالش بگردم !
    حالا اگر حال داشتید (می دونم وظیفتون نیست تازه لطف می کنید) جواب بدید اگر هم حال نداشتید و نمی خواستید دوباره تاپیک رو قفل کنید !!

مشکل :

در سیم کشی در pcb برنامه هیچ ممانعتی نمی کنه که سیم کشی ها روی هم باشه و با هم تداخل داشته باشه در صورتی که قبلا این طوری نبود و فاصله ی سیم ها از یه حداقلی کمتر نمی شد و قبلا این مشکل نبود نمی دونم چیکار کردم گزینه ای رو غیر فعال کردم یا نه ؟؟؟؟

پاسخ : مشکل (نمی دونم چه عنوانی براش بزارم)

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=42799.0

اگر قانع نشدین همونجا بحث رو ادامه بدین!

دلیل حذف پست های تکراری حال نداشتن یا دشمنی نیست اینه که پست های تکراری باعث سردرگمی کاربرا نشه!
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

من فکر میکنم دلیلش این باشه که شما از اول دارید مستقیما PCB میکشید که نت نداره.ووقتی نتی وجودنداشته باشه قانونی وجود نداره.وقتی قانونی نباشه ، Clearence هم تعریف نشده. :NO:
      شما باید با همین مشکل بسازید و PCB رو بکشید و بعد PCB رو فانونمند کنی.بعد از قانونمند کردن خود پروتل برای خطوط نت ایجاد میکنه و میتونی Clearence تعریف کنی و .... . :nice:
      امیدوارم به دردت خورده باشه.

دیدگاه

دوستان ممنون مشکل از همون کرک لعنتیش بود . از یه کرک دیگه استفاده کردم درست شد .
        امیدوارم که از حرفم ناراحت نشده باشید از وقتی که برای پاسخ دادن گذاشتید ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ma-bah
          دوستان ممنون مشکل از همون کرک لعنتیش بود . از یه کرک دیگه استفاده کردم درست شد .
          امیدوارم که از حرفم ناراحت نشده باشید از وقتی که برای پاسخ دادن گذاشتید ممنون
          اگه امکان داره کرک رو پلود کنید خیلی ها دعاگوتون میشن!
          It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

بفرما آقا رضا البته بگم فایل کرک نصبی مجزا نبود و همراه فایل setup یکی بود به همین خاطر من خود فایل های کرک رو گذاشتم http://www.4shared.com/file/4ZQNshAV...dxp_crack.html

یه سوال داشتم همین جا مطرح می کنم نگید نگشتما ! گشتم اما نه زیاد آخه با این اینترنت لاک پشتی dial up فرصت زیادی برای این کار ندارم

سوال : وقتی print preview رو می زنم تو pcb فقط پد ها و سوراخ ها رو نشون می ده و اتصالات رو نشون نمی ده . برنامه درست هستا چون چند تا pcb رسم کردم همه درست هست اما برای این یکی اومدم سایز برد رو عوض کردم یه سری از لایه ها رو (منظور همون لایه های میکانیکی و ...) غیر فعال کردم که این مشکل به وجود اومد نمی دونم کار دیگه ای هم کردم یا نه ! ممنون می شم جواب بدید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X