اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پلاگین های التیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پلاگین های التیوم

نوشته اصلی توسط مهندس نوآور
    به تازگی ورژن التیوم Altium Designer 2013 13.0.12 را نصب کردم، بعد از کلیک روی add stande alone license ، درخواست فایلی با پسوند alf می کند، کسی از دوستان می تونه یک فایل لایسنس معتبر ارائه بده؟
    سلام.
    دوست عزیز سوالتون رو در این تاپیک اشتباهی پرسیدید. سوال شما مربوط به درخواست کرک است که باید به لینک زیر سر بزنی:
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=96209.0
    موفق باشید.

دیدگاه

سلام
      میشه فایل Plugins را Upload کنید
      من هم هرکاری کردم نتونستم عضو سایت altium بشم

دیدگاه

Altium Designer Plugins
        اکثر نرم افزارهای کرک شده پروتل که حجمی بالغ بر 1.5 گیگا بایت را اشغال می کنند پلاگینها رو در خودش داره
        ( منبع تمامی نرم افزار های کرک ، سایتهای روسی هستند...به خاطر اینکه هکرهای قوی دارند)
        من التیوم ورژن 14 دارم اما به صورت کلی همه ورژن نرم افزار به صورت زیر عمل می کنند
        ...
        یادآوری:
        با توجه به مشکلات ورژنهای مختلف در حال حاضر Altium Designer Summer 09 بهترین و کاملترین نرم افزار بدون دردسر می باشد.
        ...
        برای نصب این امکانات باید فایل یا CD اصلی نصب پروتل رو در اختیار داشته باشید.
        طبق عکس زیر مسیر نصب Offline installation مشخص کنید.

سپس از مسیر زیر :
        Altium Designer, Extensions and Updates

لازم به یادآوری که در هنگام نصب اولیه هم شما با زدن تک های مربوطه می تونید این مشکلو از ابتدا حل کنید.

منابع:
        سایت پروتل:designcontent.live.altium.com
        https://designcontent.live.altium.co...nd%20Exporters
        سایت آموزش پروتل:techdocs.altium.com
        http://techdocs.altium.com/display/A...EAGLE+Importer

دیدگاه

نوشته اصلی توسط روزبه صابری (iranprotel.com)
          من یه بار به یکی از مدیر های بخش پروتل(خطاب به اون نامه زدم ن مستقیم) میل زدم که می خوام یه کتاب بنویسم در مورد این پروتل.بعد ایشون با نهایت ادب بهم جواب داد و گفت:
          از اینکه می خوایید کتابی در مورد آلتیوم دیزاینر به فارسی بنویسید بسیار خوشحالیم اما به اجازه دولت و تحریم های موجود ما هیچ منبع و اطلاعاتی رو نمی تونیم در اختیار شما قرار بدیم.با پوزش
          خداییش تو کف ادبش موندم اگر یکی مثل من بود و میخواست جواب بده کلی فحش و بد و بیرا نثار میکردم و می گفتم شما تروریست و فلان و عقب مانده و... هستید :rolleyes:
          یعنی شما اگر کشوری که بزور تحریم میشه و تروریست نیست فحش و ناسزا میگید؟
          ظاهرا باور کردید ایرانی جماعت تروریسته!!! :NO:
          دوست عزیز اگه مفید بود روی تشکر بزن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط david24
            یعنی شما اگر کشوری که بزور تحریم میشه و تروریست نیست فحش و ناسزا میگید؟
            ظاهرا باور کردید ایرانی جماعت تروریسته!!! :NO:
            لطفا حرف سیاسی نزنید
            من ایرانی ام و ۲سال هست تو سایت آلتیوم عظو هستم این هم مدرکش:

در ضمن اونجا یه شرکت بزرگ چند ملیتی هست نمیشه هر حرفی رو زد
            از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
            --------------------------------------------------------
            تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
            اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

من حرف سیاسی نزدم از هویتمون دفاع کردم.ایرانیان مردمانی فهیمی هستند بالای هر سردری باید نوشت.
              ممنون از اطلاع رسانی
              دوست عزیز اگه مفید بود روی تشکر بزن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط david24
                من حرف سیاسی نزدم از هویتمون دفاع کردم.ایرانیان مردمانی فهیمی هستند بالای هر سردری باید نوشت.
                ممنون از اطلاع رسانی
                اون قسمتش که شوخی بود اصلا حرف سیاسی هم بزنیم مگه چی میشه کشور خودمون هست

از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
                تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
                اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

سلام وقت بخیرمن شدیدا به پلاگین webench ti نیاز دارم , نمیدونید باید چیکار کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط samy2k9 نمایش پست ها
                    سلام
                    مگه پلاگینه این؟!
                    تا جاییکه من میدونم این یه محیط انلاینه روی سایت تگزاس که تحریم هم هستیم
                    ................Fx7SAM................

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سیدعلی.م نمایش پست ها
                      سلام
                      مگه پلاگینه این؟!
                      تا جاییکه من میدونم این یه محیط انلاینه روی سایت تگزاس که تحریم هم هستیم
                      تو ورژن های پایین آلتیوم به عنوان پلاگین ارائه می شد ولی در ورژن های جدید نه!
                      بعد از تعطیلی واحد FPGA در آلتیوم ، تعداد پلاگین ها کم شد
                      در حال حاضر پلاگین power analyzer (PDN) کار بردی تر هست....
                      وقتی مطالبی رو لایک میکنید یا بازخورد میدید یعنی به نویسنده میگید که از این مطلب استفاده کرده اید و همچنان ادامه بده، یا بیشتر مطلب بزار، یا بیشتر در مباحث اینجوری شرکت کن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط samy2k9 نمایش پست ها
                        سلام
                        لطفا ورژن آلتیوم خودتون اعلام کنید ..
                        من چند تا آرشیو قدیمی از ورژنهای مختلف پلاگین webench ti دارم که هر کدوم 40 مگا بایت ....

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط warrior electron نمایش پست ها
                        تو ورژن های پایین آلتیوم به عنوان پلاگین ارائه می شد ولی در ورژن های جدید نه!
                        بعد از تعطیلی واحد FPGA در آلتیوم ، تعداد پلاگین ها کم شد
                        در حال حاضر پلاگین power analyzer (PDN) کار بردی تر هست....
                        سلام دوست عزیز warrior electron
                        اگه تجربه کار با پلاگین power analyzer (PDN) و لایسنس اونو دارین خوشحال می شم در صورت تمایل در اختیارمون قرار بدین
                        بسیار متشکرم

دیدگاه

نه متاسفم، من پلاگین جدا گانه ای ندارم، چون شرکت لایسنس این نرم افزار رو در اختیار ما میذاره به همراه دسترسی به تمام امکانات جانبی، هیچ وقت به صورت جدا دانلودش نکردم.
                          ولی در مورد کار کردن باهاش اگه سوالی دارید بپرسید، قصد درام یه ویدئو فارسی آماده کنم در مورد این پلاگین کاربردی ولی تا اون موقع در خدمت دوستان هستم.
                          وقتی مطالبی رو لایک میکنید یا بازخورد میدید یعنی به نویسنده میگید که از این مطلب استفاده کرده اید و همچنان ادامه بده، یا بیشتر مطلب بزار، یا بیشتر در مباحث اینجوری شرکت کن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X