اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی یه سایت عالی برا گرفتن فوت پرینت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : معرفی یه سایت عالی برا گرفتن فوت پرینت

سایت www.we -online.com
    هم در زمینه فوت پرینت ها و کتابخانه های التیوم است
    جدیدترین ویرایش توسط hamane; ۱۱:۲۱ ۱۳۹۵/۰۵/۲۵.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط protelworker نمایش پست ها
      آقا مهدی گل :rolleyes:
      شاید مشکل شما از طریق نصب پلاگین بر طرف بشه .(پلاگین P-CAD ) :-??
      از ورژن 10 به بعد تمامی امکانات تبدیل فرمتهای مختلف به نرم افزار آلتیوم به صورت پلاگین به نرم افزار اضافه میشه .
      افرادی که این ورژن نرم افزار رو خرید می کنند باید هزینه اضافی بابت نصب پلاگین پرداخت کنند. :angry:
      اما این مشکل در ورژن Altium Designer Summer 09 اصلا وجود نداره ^^و توصیه می کنم در کنار تمامی ورژنهای نرم افزار التیوم ورژن Altium Designer Summer 09 داشته باشید.(ابتدا ورژن پایین نرم افزار التیوم نصب شود.)
      لطفا عکس زیر را مشاهده کنید :

برای نصب این امکانات باید فایل یا CD اصلی نصب پروتل رو در اختیار داشته باشید. -O< -O< -O<
      قبل از فعال کردن پلاگینها طبق عکس زیر مسیر نصب Offline installation مشخص کنید.

در موقع نصب اولیه نرم افزار هم شما می تونید پلاگینهای مورد نظر نصب کنید. =D>

کلماتی کلیدی برای سرج اینترنتی :
      [glow=red,2,300]Extensions & updates[/glow] :nerd:
      سایت آموزش پروتل لینک زیر:
      This page looks at working with extensions in Altium Designer, to add optional features and functionality. It covers what an extension is and how it can be installed/updated/uninstalled. Update to the next version of the software is also covered here

سایت زیر در مورد انواع پلاگین و کاربرد : *-

و این هم توضیحاتی در مورد پلاگین PCAD ASCII

لینک زیر:
      https://designcontent.live.altium.co...ter_PCAD_ASCII
      سلام مهندس

پس چرا من از پروتیوس 8.1 به آلتیوم 13 تونستم pcb رو به راحتی انتقال بدم بدون نصب پلاگین ؟؟
      آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

اقا دمت گرم خیلی سایت خوبیه کلی مشکلامو رفع کرد
        برای اضافه کردنش ب التیوم به تب home برین فایل رو بگیرید بندازید تو همون صفحه هوم خودش همه کارارو میکنه
        بعد تو قسمت نمودار درختی سمت چپ صفحه میبنید ک فوت پرینتتون اضافه شده روش راستن کلیک میکنید place رو میزنید میاردش تو شماتیک
        عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
        مخترع برتر شمال غرب سال 96
        مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

من sop 28 میخوام داخل این سایتی که معرفی کردید پولیه

دیدگاه

اسم کامل آیسی ای که میخوای رو بگو. برات دانلود میکنم
            وقتی مطالبی رو لایک میکنید یا بازخورد میدید یعنی به نویسنده میگید که از این مطلب استفاده کرده اید و همچنان ادامه بده، یا بیشتر مطلب بزار، یا بیشتر در مباحث اینجوری شرکت کن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط protelworker نمایش پست ها
              آقا مهدی گل :rolleyes:
              شاید مشکل شما از طریق نصب پلاگین بر طرف بشه .(پلاگین P-CAD ) :-??
              از ورژن 10 به بعد تمامی امکانات تبدیل فرمتهای مختلف به نرم افزار آلتیوم به صورت پلاگین به نرم افزار اضافه میشه .
              افرادی که این ورژن نرم افزار رو خرید می کنند باید هزینه اضافی بابت نصب پلاگین پرداخت کنند. :angry:
              اما این مشکل در ورژن Altium Designer Summer 09 اصلا وجود نداره ^^و توصیه می کنم در کنار تمامی ورژنهای نرم افزار التیوم ورژن Altium Designer Summer 09 داشته باشید.(ابتدا ورژن پایین نرم افزار التیوم نصب شود.)
              لطفا عکس زیر را مشاهده کنید :

برای نصب این امکانات باید فایل یا CD اصلی نصب پروتل رو در اختیار داشته باشید. -O< -O< -O<
              قبل از فعال کردن پلاگینها طبق عکس زیر مسیر نصب Offline installation مشخص کنید.

در موقع نصب اولیه نرم افزار هم شما می تونید پلاگینهای مورد نظر نصب کنید. =D>

کلماتی کلیدی برای سرج اینترنتی :
              [glow=red,2,300]Extensions & updates[/glow] :nerd:
              سایت آموزش پروتل لینک زیر:
              This page looks at working with extensions in Altium Designer, to add optional features and functionality. It covers what an extension is and how it can be installed/updated/uninstalled. Update to the next version of the software is also covered here

سایت زیر در مورد انواع پلاگین و کاربرد : *-

و این هم توضیحاتی در مورد پلاگین PCAD ASCII

لینک زیر:
              https://designcontent.live.altium.co...ter_PCAD_ASCII
              مهندس راهی وجود ناره که بدون نصب نسخه قدیمی و سی دی اصلی و ... بشه این فایل .lia رو باز کرد؟ برای من همچنان بصورت فایل متنی باز میکنه. یکی از دوستان گفتن باید توی تنظیمات بری و تیک فایل p-cad رو بزنی و دانلود کنی که متاسفانه بخاطر نسخه کلون اتصال به نت و اکانت التیوم میخواد .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط md3848 نمایش پست ها
                سلام علیکم^_^
                داچی چرا من فایل lm324 رو دانلود میکنم فایلی با نام و پسوند : LM324N.lia بهم میده و وقتی درگ میکنم تو نرم افزار یه فایل متنی و کد مد تو آلتیوم باز میشه و نمایش داده مشه و پنجره yes/no ایی هم نمایش داده نمیشه.....کجا سوتی دادم؟
                سلام من این کار رو انجام دادم باید
                اگر اشتباه نکنم باید از IMPORT WIZARD نرم افزار altium استفاده کنید اون جا تو مراحل بعد فرمت فایلی رو که می خواهید انتخاب می کنید و بعد تبدیلش می کنید به فایل کتابخانه استاندارد آلتیوم
                اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
                پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
                در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

این سایتهایی هستن که من برای پیدا کردن فوت پرینت و 3D Body و سایر اطلاعات ازشون استفاده میکنم.

Access free symbols, footprints, and 3D models in over 30 CAD formats from Ultra Librarian, the world's largest CAD library.

Welcome to the Dassault Syst�mes SolidWorks Corp. 3D ContentCentral� service. This website contains links to websites of manufacturing suppliers (Suppliers) that have electronic models of their products available for viewing and downloading through the DS SolidWorks 3D PartStream.NET� service or other online catalog provider.

وقتی مطالبی رو لایک میکنید یا بازخورد میدید یعنی به نویسنده میگید که از این مطلب استفاده کرده اید و همچنان ادامه بده، یا بیشتر مطلب بزار، یا بیشتر در مباحث اینجوری شرکت کن.

دیدگاه

سلام وقت همگی عزیزان بخیر.
                    دوستان شما فوت پرینت این ماژول رو دارین؟ ( لینک )، ترجیها سه بعدی باشه، ممنون

توی کانال یوتیوب من قراراه طراحی انواع بردهای الکترونیکی مثل بردهای تک لایه، دو لایه یا به طور کلی بردهای چند لایه، بردهای مبتنی بر میکروکنترلر، بردهای صنعتی، بردهای الکترونیک قدرت و بردهای فرکانس بالارو یاد بگیریم.
                    همینطور کدنویسی انواع میکروکنترلرهای 8 بینی مثل میکروکنترلرهای خانواده AVR-STM8، میکروکنترلرهای میبتی بر معماری ARM مثل STM32 و پردازنده های مخصوص اینترنت اشیاء مثل ESP32-ESP8266 و DSPها یاد میگیریم.
                    https://www.youtube.com/@aKaReZa75​

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X