اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نکات طراحی در آلتیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نکات طراحی در آلتیوم

باسلام خدمت همه دوستان
    من یک چند سالی میشه که دیگه با آلتیوم کار نکردم و الان نیاز بهش دارم
    می خواستم دوستان هر نکته ای در مورد اندازه ترک ها فاصله بین اونها و کلا نکته های مختلف طراحی pcb را اینجا ذکر کنید
    لطفا از دستور ها و کلید های میانبر نرم افزار هم یک سری اطلاعات بدید ممنون

پاسخ : نکات طراحی در آلتیوم

با سلام
    در مورد سوال شما و درباره اندازه ترک ها بستگی به مدار شما داره و اینکه چه جریانی قرار ازشون رد بشه متناسب با اون باید اندازه ترک ها را تغییر بدیددر مورد کلید های مینبر هم بیشتر ورژن های جدید آلتیوم
    سمت پایین گوشه راست shortcuts دارن روی اون کلیک کنید براتون میانبر های مخصوص اون ورژن را براتون میارن در مورد سایر قوانین هم کدام مورد براتون مهمه بپرسید تا براتون اگر بتونم توضیح بدم

دیدگاه

داداش من بیشتر کارم رباتیکه پس جریان هم عموما حدود 2 امپر بیشتر نمیشه با 12 ولت حالا چه اندازه هایی به کار ببرم بهتره
      اگه نکته ای توی ذهنته که بهتر رعایت کنم لطف می کنی اگه بگی ؟
      والا من آموزش های توی سایت را هم دیدم اینقد زیاد بود موندم کدوم رو دانلود کنم تا روی نرم افزار یک ریویو انجام بدم هرکدام به نظر بهتره لینکش را بده من یک نگاهی بندازم
      بازم دمت گرم

دیدگاه

با سلام برای جریان 2 آمپر ترک ها را بین 2.5میلی متر تا4 میلی متر در نظر بگیرید ولی اگر فضا کم دارید بهترین روش اینکه که قطر ترک ها را تا میتونید بزرگ بگیرید و اگر جریان بالا از اونا رد میشه روی اونا را قلع اندود کنید
        و برای طراحی برد مدار چاپی هم باید این نکته را در نظر بگیرید که باید تمام زمین های میکرو را با هم مشترک بگیرید و زمین های آنالوگ را هم به همین صورت و در آخر زمین های دیجیتال و میکرو را توسط فریت بیت در صورت نیاز به هم وصل کنید اینم لینک آموزش طراحی مدار با رگولاتور lm2576
        آموزش نکات طراحی برد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X