اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتابخانه و فوت پرینت قطعات برای طراحی مدارچاپی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کتابخانه و فوت پرینت قطعات برای طراحی مدارچاپی

داخل کتابخانه ی MYLIB که آقا یعقوبی گزاشتند موجوده ، هم 40پینش هم 28 پینش

موفق باشید

دیدگاه

سلام به همگی . من دنبال لایبرری برای پورت های com,can,ethernet می گردم . میدونم که کانکتور 9 پین هست اما حس می کنم که اولا دقیقا کانکتور پورت سریال نیست و ثانیا نمی دونم پورت های can , com یکی هستند .

دیدگاه

سلام

دوستان فوت پرینت LED3mm رو کسی داره؟

*راهنمایی :

داخل کتابخونه ی MYLib پنج میل و 8 میلش هست...

دیدگاه

صفحه یک کتابخانه سپهر الکترونیک
          It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

کانکتور rj45 و db9 تو فایلهایی که بچه ها گذاشتن هست.
            خواهش میکنم دوستایی که درخواست میدن فایلهای صفحه اول رو بگردن بعد درخواست بدن!
            ممنون.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r.babazadeh
              سلام
              tqfp100 رو از کجا بیارم
              تو کتابخونه من MY_LIB ......... XMEGA ها TQFP100 دارن
              A-Hosseini

دیدگاه

سلام. من فوت پرینت CNY70 و GP2S04 رو نیاز دارم. توی mylib سنسور نوری هست، اما اندازه فوت پرینتش خیلی کوچیکه:
                اینی که من می خوام این اندازه ایه:

اما اینی که تو کتابخونه هست اندازش رو نوشته حدود 1 میلی متر:

البته اگه اشتباه می کنم بفرمائید. آخه من توی پروتل تازه کارم :redface:
                دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

سلام من اصلا پروتل بلد نیستم و میخوام بعد از تعطیل شدن یاد بگیرم.چندتا سوال دارم:
                  1-من altium2009 دارم.میخوام بدونم این کتابخانه ها و فوت پرینتهایی که گذاشتین و من دانلود کردم اونجا قابل استفادن؟
                  2- اصلا از اینها چجوری باید استفاده کنم توی سیستم خودم؟ نصبی هستن یا باید جایی کپی بشن؟هم برای تک فوت پرینتهایی که خودتون گذاشتین و هم برای کتابخانه ها رو بگید.
                  ممنون اگر جواب دادین
                  جانم به فدای ائمه اطهار
                  می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
                    سلام من اصلا پروتل بلد نیستم و میخوام بعد از تعطیل شدن یاد بگیرم.چندتا سوال دارم:
                    1-من altium2009 دارم.میخوام بدونم این کتابخانه ها و فوت پرینتهایی که گذاشتین و من دانلود کردم اونجا قابل استفادن؟
                    2- اصلا از اینها چجوری باید استفاده کنم توی سیستم خودم؟ نصبی هستن یا باید جایی کپی بشن؟هم برای تک فوت پرینتهایی که خودتون گذاشتین و هم برای کتابخانه ها رو بگید.
                    ممنون اگر جواب دادین
                    1- بله
                    2-شما میتونید از گزینه DESIGN/ADD REMOVE LIBRARY کتابخونه ها رو نصب کنید و ازشون استفاده کنید.!

دیدگاه

با سلام
                      کتابخانه My Miscellaneous Devices ، شامل قطعات پرکاربردی است که در Altium وجود ندارد . البته برای F.P بسیاری از این قطعات می توان از F.P موجود در نرم افزار استفاده کرد ولی این کتابخانه می تواند برای دوستانی که در کارهای خود از چاپ راهنما (مارکاژ) استفاده می کنند بسیار مفید باشد . با این کتابخانه با خیال راحت LED ، 5mm و یا کلید فشاری را بدون نگرانی از اینکه پس از ساخت با مشکل گیر کردن قطعات مواجه شوید ، در طراحی های خود استفاده کنید.(مجموعا 15 قطعه و 25 ،FP) .
                      لیست قطعات موجود در این کتابخانه :

Array Resistor SMD,Cap Electrolyte SMD(2 size),Diode 1N4148 or Zener (SMD),Ferrite core 12*12mm,LED(SMD ,5mm),Oscilator,Push button,Relay,Resistor array(8 ,9,10 pins),Variable resistor,Dip switch 10 pin,Variable capacitor,XTAL

در تصویر زیر چند نمونه از قطعات موجود را مشاهده می نمایید :

لینک دانلود :
                      http://www.mediafire.com/?1f1fii34fhtvkeq
                      --------
                      http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13584505211.rar
                      از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mokhche
                        این یک کتابخانه کامله که تا نبینی نمیفهمی چه قطعاتی داره
                        http://up.iranblog.com/2161/1270153007.zip
                        پسوردش : www.sepehrelect.epage.ir بزنید. حدود 100 قطعه استاندارد داره. :applause: :applause: :applause:
                        با سلام

کتابخانه فوت پرینت pcb سپهر با وجود برخورداری از انتخاب قطعات رایج ،
                        دارای اشکال در اندازه قطعات است ( قطعات را مقداری فشرده تر از ابعاد واقعی ساخته ) که احتمالا به دلیل جبران خطای مقیاس چاپگر بوده است.
                        لذا در استفاده از آن دقت کنید ( قطعات طولانی ، در مونتاژ دچار مشکل می شوند)

در تصویر ذیل ، پایه های قطعات صحیح در شبکه گرید قرار می گیرند( حالت افقی ) ولی در قطعات سپهر ، پایه ها به هم نزدیکتر هستند.

با سپاس

گشتی در لاله زار
                        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76138.0

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76141

دیدگاه

کتابخانه فوت پرینت pcb سپهر با وجود برخورداری از انتخاب قطعات رایج ،
                          دارای اشکال در اندازه قطعات است ( قطعات را مقداری فشرده تر از ابعاد واقعی ساخته ) که احتمالا به دلیل جبران خطای مقیاس چاپگر بوده است.
                          لذا در استفاده از آن دقت کنید ( قطعات طولانی ، در مونتاژ دچار مشکل می شوند)
                          USB رو هم من استفاده کرده بودم همین مشکل رو داشتم .این لایبرری احتیاج به یک ادیت کلی داره
                          A-Hosseini

دیدگاه

محلی برای جمع آوری لایبرری های مجتمع پروتل

برای شروع از لایبرری خودم شروع میکنم .

لینک دانلود مستقیم لایبرری :
                            ver : 0.85 ---- date : 2010.07.21
                            ver : 1.00 ---- date : 2010.09.05
                            ver : 1.19 ---- date : 2011.04.22
                            ver : 1.39 ---- date : 2011.12.16
                            http://limenics.ir/My_lib.rar

لینک دانلود لایبرری مکمل : ( مربوط به سایت AVRFREAKS )
                            http://www.avrfreaks.net/index.php?module=Freaks%20Academy&func=viewIte m&item_type=project&item_id=1351
                            یا از لینک زیر :
                            http://www.4shared.com/account/file/W3CbHU3F/Mylib.html

برای درخواست فوت پرینت جدید فقط در این تاپیک درخواست کنید:
                            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=40667.0

فایل های پیوست شده
                            A-Hosseini

دیدگاه

سلام به همگی
                              از دوستان کسی foot print و Library برای ماژول sim548 و Sim holder داره؟
                              من search کردم اما برای sim548 چیزی پیدا نکردم و یرای sim holder هم لینکها پاک شده یودن.
                              اگه sim508 هم بود ایراد نداره.
                              ممنون می شم اگه کمکم کنید.

دیدگاه

من قبلا این فوت پرینت رو براش کشیدم چک کنید ببینید همین رو می خواید؟
                                فایل های پیوست شده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X