اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند سوال در مورد طراحی pcb با پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چند سوال در مورد طراحی pcb با پروتئوس

با سلام. توی پروتیوس 8.1 بعد از اینکه مدارو رسم میکنیم میریم به قسمت ares چرا ارور netlistمیده .چجوری حل میشه؟؟؟

دیدگاه

سلام دوستان گرامی
      یه سوال داشتم از خدمتتون :
      زمانی که داخل Ares یا همون طراحی PCB داخل Proteus زمانی که گزینه Auto router را میزنیم سیم کشی به طور خودکار انجام میشه ولی معمولا بهینه نیست آیا راهی هست که بعد از سیم کشی خودکار کل سیم کشی و پاک کنیم که دوباره دستی بکشیم ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Masood-IM نمایش پست ها
        سلام دوستان گرامی
        یه سوال داشتم از خدمتتون :
        زمانی که داخل Ares یا همون طراحی PCB داخل Proteus زمانی که گزینه Auto router را میزنیم سیم کشی به طور خودکار انجام میشه ولی معمولا بهینه نیست آیا راهی هست که بعد از سیم کشی خودکار کل سیم کشی و پاک کنیم که دوباره دستی بکشیم ؟
        سلام
        کنترل زد باید جواب بده
        ................Fx7SAM................

دیدگاه

ممنون از پاسختون ولی تست کردم جواب نمیده چون هر تک تک سیم کشی های مرحله اتوماتیک و یه مرحله در نظر میگیره و با ctrl+Z فقط میشه چند تا سیم کشی زو حذف کرد .
          اگر راه دیگه میدونید ممنون میشم بگید

دیدگاه

سلام من یه مدارتو پروتویوس کشیدم که وقتی auto router میکنم بردمو دو لایه میکشه چطوری اینو تنظیم کنم که تو یه لایه بکشه البته بعضی جاها نیاز هست که حتما چامپر وجود داشته باشه که بصورت پیشفرض نرم افزار از جامپر استفاده نمیکنه اگه. بشه اینم راهنمایی کنید

دیدگاه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط Taher Moradi نمایش پست ها
              سلام من یه مدارتو پروتویوس کشیدم که وقتی auto router میکنم بردمو دو لایه میکشه چطوری اینو تنظیم کنم که تو یه لایه بکشه البته بعضی جاها نیاز هست که حتما چامپر وجود داشته باشه که بصورت پیشفرض نرم افزار از جامپر استفاده نمیکنه اگه. بشه اینم راهنمایی کنید

با سلام
              باید یک لایه رو تعریف کنی
              اونم برای برد تک لایه .. لایه پشت رو انتخاب کنی
              توی عکس گزینه مربوطه برای تعیین و انتخاب لایه ها و دیگر موارد
              و اینکه سعی کن مطالب اموزشی مربوطه در سطح نت تهیه و مطالعه کنی که خیلی از این سوالات به پاسخ میرسن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X