اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند سئوال در مورد نسخه 8 پرتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چند سئوال در مورد نسخه 8 پرتئوس

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
    بله دوست عزیز: درسته!! مدار خیلی جالبی هست! :biggrin:
    :biggrin: ممنونم یکی ازین گیرنده ها داشتم میخواستم بدونم ای سی اون چی هست که الان فهمیدم ممنون
    فقط یک بد دارند اینا که فیکس کد هستند
    !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
      البته رایت هم ممکنه به دردتون بخوره منتها من صاف رو پیشنهاد میکنم
      1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
      من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
      !Electronic On! Programming On
      هوشمندانه سوال بپرسیم!
      http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

فقط یک بدی دارند اینا که فیکس کد هستند
        یعنی چی فیکس کد هستند؟؟؟
        سپاس

دیدگاه

یعنی چی فیکس کد هستند؟؟؟
          سپاس
          سلام ما کلا چند نوع ریموت داریم که من الان یادم نیست یکش فیکس کد هست دیگری لرنینگ هست فیکس کد ها از امنیت خیلی پایین بر خوردار هستند چون خیلی راحت ریموت های اماده فیکس کد تو بازار هستند که بدون هیچ تنظیمی میشه با اون ریموت فرمان داد به دستگاه گیرنده فیکس کد که یک سری کارهای هم میشه کرد که به هر ریموت فیکس کد جواب نده باز هم اون امنیت لرنینگ کد را نداره
          حالا لرنینگ کد از امنیت خیلی بالای برخوردار هستند همین جور که از اسمش پیدا گیرنده ها لرنینگ کد قابلیت یادگری دارند یعنی میشه هر نوع ریموت رو که تو بازار هستد رو بهش ست کرد یا یاد داد تا زمانی که ریموتی که بهش ست نشده باشه فرمان ان ریموت اجرا نخواهد شد همه ریموت های تو بازار قابلیت سست شدن یا این نوع گیرنده ها رو دارند به غیر از فیکس کد تمام ریموت های دزدگیر های اماکن درب پارکینگ و......از لرنینگ و یعضی ها هم از اسپانیای که دقیقا من نمی دونم چیه استفاده میکنند
          نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: الان دزدگیر های ماشین: کددهی شان از نوع لرنینگ هست یا فیکس!!!؟؟؟
            سیستم فیکس کد که الان برای این مدار بالا هست!! نیاز به تنظیمات خاصی داره؟؟؟ یا با بستن مدار خودش اتومات راه می افتد!؟؟؟
            مثلا همین لرنینگ کد ایا هرکسی میتونه بهش کد بده و تنظیم اش کنه؟؟
            سپاس

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: الان دزدگیر های ماشین: کددهی شان از نوع لرنینگ هست یا فیکس!!!؟؟؟
              سیستم فیکس کد که الان برای این مدار بالا هست!! نیاز به تنظیمات خاصی داره؟؟؟ یا با بستن مدار خودش اتومات راه می افتد!؟؟؟
              مثلا همین لرنینگ کد ایا هرکسی میتونه بهش کد بده و تنظیم اش کنه؟؟
              سپاس
              سیستم های امینتی همشون از لرنینگ کد هستند سیستم فیکس هیچ امنیتی نداره البته به نظر من
              لرنینگ کد هم خیلی راحت میتونی لر کنی ریموت رو رو دستگاه گیرنده یک دگمه برای این کار هست
              تنظیمات خاصی که نداره فقط باید ریموت خریدی که خرید بازش میکنی میبنی چند تا پایه ای سی لیحم نشده باید یکی از اون پایه ها رو لیحم کنی رو گرینده هم همون پایه با همون شماره رو باید لیحم کنی اگه اشتباه نکنم اگه اشتباست بهم بگی

دیدگاه

ممنون دوست عزیز:من خودم بلد نیستم که چطور کد می دهند بهش!!

دیدگاه

دارید تاپیک رو از موضوع منحرف میکنید!
                  هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

سلام
                    دوستان کسی میدونه چطور میشه توی ورژن 8.1 خروجی PCB رو با همون فرمت قبلی LYT ذخیره کرد؟ خیلی رو اعصابه این قضیه :angry:

دیدگاه

این پرتئوس 8 خیلی مخرف هست ها!!! خاصیت 3 بعدی نداره!!! چطور می توان توی ares قطعات را به صورت 3 بعدی دید!! کجاست!!

دیدگاه

این پرتئوس 8 خیلی مخرف هست ها!!! خاصیت 3 بعدی نداره!!! چطور می توان توی ares قطعات را به صورت 3 بعدی دید!! کجاست!!

دیدگاه

ممنون:
                          راستی برای lcd های 2*16 :معمولا :چه نوع سوکت یا پین هدری میزارند؟؟؟ یعنی ایا lcd :مستقیم روی برد لحیم می شود؟؟؟ یا داخل چیزی تعبیه می شود؟؟؟
                          اسم lcd توی پرتئوس چی هست؟؟

http://iran-micro.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-16*2-%D8%A8%DA%A9-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-p-131.html
                          سپاس

دیدگاه

ممنون:
                            راستی برای lcd های 2*16 :معمولا :چه نوع سوکت یا پین هدری میزارند؟؟؟ یعنی ایا lcd :مستقیم روی برد لحیم می شود؟؟؟ یا داخل چیزی تعبیه می شود؟؟؟
                            اسم lcd توی پرتئوس چی هست؟؟
                            سپاس
                            مانند ماژول ها پین هدر نر رو به ال سی دی،و پین هدر ماده رو به برد مورد نظر لحیم میکنن بعد پین هدر ال سی دی رو توی پینهدر برد فشار میدن تا جا بیفته. هر ال سیدی کارکتری 16 تا پین داره پس باید 16 تا پین هدر نر وماده شکوند و لحیم کرد.
                            برای پیدا کردن ال سی دی در پروتوس http://www.uplooder.net/img/image/68...51960225/1.jpg
                            همونطور که میبینید پروتوس pcbای داده که بدرد ما نمیخوره پس باید مراحل زیر را انجام داد.
                            ========
                            1-بعد از اضافه کردن به شماتیک راست کلیک کنید
                            2- edit propertisرو بزنید
                            http://www.xum.ir/image/FDB7
                            ------
                            1-برروی علامت سوال کنار منوی آبشاری :pcb footprintکلیک کنید
                            http://www.xum.ir/image/FD5z
                            ------
                            1-در کادر سرچ بنویسید:CON16_1X16
                            2- روی CON16_1X16_U کلیک کنید تا SELECTشود
                            3-OKکلیک کنید
                            http://www.xum.ir/image/FDBM
                            هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: ایا اینجا پین هدر ماده میخواد یا نر؟؟؟؟ از همان مدل صاف باید باشه؟؟؟ گمان کنم ماده بخواد؟؟درسته؟؟

2 تا مشکل:

1. دوستان میخوام این پروژه رطوبت سنج را در اینده درست کنم: به نظر شما سایز فیبر مدار چاپی چند باید باشه؟؟ 20*20 ایا خوب هست؟؟؟ کوچک نیست؟؟؟

http://wle.ir/664/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%B1%D8%B7%D9%88%D8%A8%D8%AA-%D8%B3%D9%86%D8%AC-%D9%88-%D9%81%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%85%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-avr-%D8%AF%D9%88.html

2. زمانیکه دارم برنامه را ویرایش می کنم!! برنامه خودکار قطع می شود!! و صفحه برنامه بسته می شود!!!! برای چی هست!!؟؟؟ پرتئوس 8 مار را دیودانه کرده! :angry:

سپاس

دیدگاه

کسی راه حلی پیشنهادی چیزی برای مشکل ما نداشت؟ :
                                سلام
                                دوستان کسی میدونه چطور میشه توی ورژن 8.1 خروجی PCB رو با همون فرمت قبلی LYT ذخیره کرد؟ خیلی رو اعصابه این قضیه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X