اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تولید صدا با فرکانس بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تولید صدا با فرکانس بالا

اگر بخوای من نرم افزار کامپیوتری رو دارم که از 0 تا 50 کیلوهرتز میتونه تولید کنه !!
    در ضمن من توی یه مستند دیدم طرف یه دیش داشت اونو برد توی کتابخونه بعد به طرف هر کسی که نشونه میرفت و صحبت می کرد اون میشنید در مورد همین قضیه حتی یه تاپیک هم زدم !!
    موفق باشی
    ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

من برداشتم از این پست اسپیکرهای اولتراسوند بود !! یا با این اسم تجاری Audio Spotlight در واقع از روش مدولاسیون AM صوت رو اولتراسوند استفاده می شه برای بدست آوردن صوت به صورت تک جهته یا دایرکتیو ... سازنده اش ادعاش اینه که طبق خاصیت غیر خطی هوا این موج بعد یک مسافتی به طور خودبه خود دمدوله میشه !!! و در نتیجه قابل شنیدن برای انسان ... اگه بگردین مطالب خوب و البته کاربردای جالبی برای این سیستم پیدا می کنید . من خودم از نظر فیزیکی نمی دونم که این دمدولاسیونش چه جوریه ، اگه متوجه شدین به منم بگین :job:
      اینم سایت تجاری مخترعش : http://www.holosonics.com

واسه همین تصمیم گرفتم اول مدولاسیون رو انجام بدم ببینم نتیجه عملیش چی میشه ... که البته تو ساختش یه کم مشکل دارم ! ... فعلا یه reciever & transmitter اولتراسوند گرفتم ... برای تستش مدار درایور می خواد یا اینکه همون ژنراتور و اسکوپ کفایت میکنه ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ANGRY BIRDS
        اگر بخوای من نرم افزار کامپیوتری رو دارم که از 0 تا 50 کیلوهرتز میتونه تولید کنه !!
        در ضمن من توی یه مستند دیدم طرف یه دیش داشت اونو برد توی کتابخونه بعد به طرف هر کسی که نشونه میرفت و صحبت می کرد اون میشنید در مورد همین قضیه حتی یه تاپیک هم زدم !!
        موفق باشی
        اگه لطف کنید لینک دانلودی چیزی بزارین از این نرم افزار

بله احتمالا یکی از فیلمهای خود دکتر پمپی Dr.Joseph Pompei رو دیدین، توی سایتی که معرفی کردم هست ... البته من خودم هنوز موفق به دیدن کاملشون نشدم :(

دیدگاه

بفرمایید : http://www.zeitnitz.eu/scope/scope_140.exe
          با کارت صدا کارت میکنه ! خیلی ها از دستش راضی بودن !
          هم اسیلوسکوپ هستش هم سیگنال جتراتور !!
          اگر بخواید با ولوم خود نرم افزار مقدار فرکانس رو زیاد کنید تا 20 کیلوهرتز بیشتر نمی ره اما اگر داخل کادر فرکانس بنویسید تا 50 کیلو هزتر هم میره !!
          در ضمن 1/5 ولتی هستش !! هم اسکوپ هم جنراتور !
          موفق باشید
          ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

خیلی خیلی ممنونم از دوستای خوبم
            کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X