اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تولید فرکانس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تولید فرکانس

نوشته اصلی توسط B2
    تا اونجاییکه من میدونم اونا 32 کیلوهرتزه و با مداری که توش داره 1 هرتز تولید میکنه.دوستان اگه درست میگم تایید کنید.
    تایید میشه
    در ضمن این دوستمون فکر کنم یه مقدار باید تو رفتارشون تجدید نظر کنند ....

دیدگاه

دوستان خواهش میکنم تیکه بار هم نکنید که تاپیک بره تو این فازا دیگه نمیشه بحث علمی کرد...بله یه مقداری ایشون انگار عصبانی دارن پست میدن شاید به خاطر اینکه تازه اومدن...ولی من پستهای ایشون رو نگاه میکردم احساس کردم معلوماتشون خوبه ومیشه ازشون چیز یاد گرفت خدا کنه برعکس نباشه.
      اقای اسمیت ما منتظریم.

دیدگاه

سلام دوست خوبم در مورد ساعت های مچی دیجیتال حق با شما است ولی در مورد ساعت های مچی قدیمی آنالوگ ( همچین هم قدیمی نیستند ) تا شش رقم بعد اعشار یک هرتزه
        Best Regards
        Goldsmith
        Feel free to contact me , if you have any problem

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Goldsmith
          سلام دوست خوبم در مورد ساعت های مچی دیجیتال حق با شما است ولی در مورد ساعت های مچی قدیمی آنالوگ ( همچین هم قدیمی نیستند ) تا شش رقم بعد اعشار یک هرتزه
          Best Regards
          Goldsmith
          شاید انجمن در حد فرومهای خارجی حرفه ای نباشه ولی کاربرا هم باید حرفه ای باشن لطفا از کلید نقل قول استفاده کنید تا معلوم بشه روی صحبتتون با کیه
          در ضمن کسی درباره ساعتهای دیجیتال حرف نزد چون فکر نکنم cpuهای اونا با اون سرعت بالا با کریستال 32 کیلوهرتزی کار کنن
          ما درباره ساعت دیواری صحبت میکنیم که نقششو هم گذاشتن.به هر حال جوابتون برای من قانع کننده نبود.ضمنا کریستال 1 هرتزی اگه وجود داشته باشه به خاطر حجم بالا تو ساعت مچی جا نمیشه.

دیدگاه

سلام جناب Goldsmith
            به عنوان کسی که از این کریستال ها استفاده کرده (چون در زمان قدیم کریستال 32768 به سختی پیدا می شد) با اطمینان عرض می کنم که فرکانس کاری کریستال ساعت های آنالوگ قدیمی ، 32768 هرتز است.(این ساعت ها کاملا دیجیتال هستند فقط بصورت آنالوگ نمایش می دهند)
            بیش از 20 مدل از آنها را استفاده کرده ام. اگر شک داشتید همونطور که فرمودید از یک تعمیر کار ساعت چند عدد موتور خراب ساعت تهیه کرده و به ورودی کریستال RTC میکرو کنترلر ها متصل کنید ، خواهید دید که با دقت خوبی عمل خواهد کرد.

دیدگاه

عزیزم اینهایی که به پست من خورده بود که یه هرتز بود ( احتمالا مال دوره ناصرالدین شاه بوده !!)
              حالا اگه میگی جدیدا شده 32 کیلو خوب تو بازار یه هرتز پیدا من یا این که با دو تا خازن و دو تا گیت نات و دو تا مقاومت یه دونه بساز .
              روش برا تولید مربعی با دقت خوب و عرض پالس 50 درصد زیاده .
              یه هرتز که بچه بازیه . من تو فرکانس های خیلی خیلی پایین تر کار کردم .

دیدگاه

خوب دوستان اقای گلد اسمیت تلویحا میخوان بگن مرغ یه پا داره باشه من قانع شدم...

دیدگاه

چی چی رو مرغ یه پا داره عزیز من ؟! مگه اومدیم جنگ ؟ ببین خیلی قطعات هست که شما ندیدی دلیل نمیشه انکار کنی که .
                  مثلا کدومتون تا حالا یه op amp با توان 800 وات دیدید ؟ یا یه دونه یه گیگا هرتزیش رو ؟ من از اینا استفاده کردم . حالا مثلا شما بگی وجود نداره . به حال من فرقی نداره . برداشت من اینه که شما حال و حوصله ی تحقیق کردن نداری .

دیدگاه

بیخیال اقا من که گفتم قانع شدم :biggrin:
                    ولی اپ امپ 800 واتیlm35 نیست؟
                    با تشکر.

دیدگاه

از LM12 به بعد اکثرا هم فرکانس بالا اند و هم توان بالا . تو ایران یه خورده بد گیر میاد ولی اگه وارد کننده آشنا داشته باشی که خیلی راحته .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Goldsmith
                        چرا کارو سخت میکنید ؟ یا برو یه کریستال یک هرتز و یه گیت نات بردار و این کارو بکن ( خیلی دقیقه ) یا برو سراغ میکرو یا ................. . راستی من با 555 این کارو کردم ( دوران کودکی !) میشه خیلی هم دقیق میشه فقط یه مولتی ترن کالیبراسیون میخواد !
                        Best Wishes
                        Goldsmith

منم کریستال یک هرتز میخوام ولی خب دوستان خارجیمون یه چیز دیگه میگن...

دیدگاه

جنگ جنگ تا پیروزی !!
                          من عاشق دعوا تو انجمنم !!
                          کیا طرف دار b2 هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                          کیا طرف دار goldsmith ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                          منم داور !!!!!
                          ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

کسی دعوا نمیکنه .... بحث علمی هست ...
                            شما الکی دعوا درست نکن ...