اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار بخور سرد(ATOMIZER) _تبدیل گوشی به مانیتور ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مدار بخور سرد(ATOMIZER) _تبدیل گوشی به مانیتور ...

نمونه هایی از مدار ATOMIZER ساخت دوستان

عکس و فیلم از arvinfx

ویدئو دیگ بخار اروین

عکس و فیلم از r_sal

نوشته اصلی توسط r_sal
    اگه مشکل سلف هام حل شه ایشاال... عکس بخور سرد ساخته خودمو میزارم
    با سلام به تمامی دوستان وhi voltage عزیز بنده هم دیروز موفق به ساخت مدار شدم :wow: :wow: (که اصلآ باورم نمی شد )
    ولی یه ترانزیستورم ازشدت گرما(چون بدون هیت سینگ بود)سوخت
    ویه سوال این که آبو زیاد به سمت بالا پرت میکنه(چرا؟) ولی بخار میشه آخرش به آرزوم رسیدم

اینم عکس هایی از مدار بخور سرد ساخته بنده

فعلا وقت نکردم از نحوه کارکردش (بـخورش)فیلم بگیرم که در اسرع وقت فیلمشو قرار میدم
    ----------------------------------------------------------------

60 سال بعد :-w
    پس ما منتظر باشیم ؟

دیدگاه

لازم به یادآوریست که لطفا سوالها و بحث ها را فقط در تاپیک زیر مطرح کنید

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=63276.15

دیدگاه

برای شلوغ نشدن این تایپیک
        ادامه مطالب پاسخ قبل در تایپیک زیر برای علاقه مندان

بیا تو قدم به قدم باز کردن و خراب کردن و داخل دستگاه مه ساز رو ببین (عکس و توضیح)

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=71127.new#new
        هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

خوب اینم از مدار من :
          عکس:

فیلم:

http://www.aparat.com/v/reSZy

دیدگاه

خوب اینم طرح کامل و اتوماتیک مدار تا بتونه در زمان پایین اومدن سطح مدار رو خاموش کنه و جریان کشی صفر بشه

*سیمی که به سطح بالای پیزو که با اب تماس داره رو به مثبت وصل کنید (مهم)

توجه داشته باشید که اون تک سیم سنسور رو اونجایی نصب کنید که میخواهید سطح اب پایین تر نره
            پس فقط یک تک سیم رو که مشخص کردم در چند سانت بالا تر از پیزو و در تماس با اب قرار بدید (داخل اب)
            زمانی که این سیم از اب خارج بشه مدار خاموش میشه .

در ضمن سیم رو در نقطه ای که اب در حال قل زدن و بالا پاشیدن هست نـــصب نــکنید

دیدگاه

دوستان کسی مدار اول تایپیکو که ساخت مانیتور بوده ساخته یکم توضیح میدین توضیحات ناقصه
              در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
              گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : مدار بخور سرد(ATOMIZER) _تبدیل گوشی به مانیتور ...

نوشته اصلی توسط HI VOLTAGE
                خوب اینم طرح کامل و اتوماتیک مدار تا بتونه در زمان پایین اومدن سطح مدار رو خاموش کنه و جریان کشی صفر بشه

*سیمی که به سطح بالای پیزو که با اب تماس داره رو به مثبت وصل کنید (مهم)

توجه داشته باشید که اون تک سیم سنسور رو اونجایی نصب کنید که میخواهید سطح اب پایین تر نره
                پس فقط یک تک سیم رو که مشخص کردم در چند سانت بالا تر از پیزو و در تماس با اب قرار بدید (داخل اب)
                زمانی که این سیم از اب خارج بشه مدار خاموش میشه .

در ضمن سیم رو در نقطه ای که اب در حال قل زدن و بالا پاشیدن هست نـــصب نــکنید

سلام T1 , T2 چه نوع ترانزیستوزین ؟؟؟؟
                اگه خدا بخواهد مي شه

دیدگاه

اقا دلم نیومد فقط دکمه تشکر رو بزنم
                  خیلی ممنون عزیز
                  من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم.

دیدگاه

T1یه ترانزیستور منفی کوچیک مثل C945 یا C1815
                    T2رو به اختیار گذاشتم و باید ترانزیستور قدرت انتخاب کنید و میتونید برای استفاده از تجربه دوستانی که مدار رو ساختن به تاپیک مذکور مراجعه کنید و به تفصیل بحث شده
                    ضمنا برای ساخت حتما اول از مدار اول که غیر اتوماتیک هست شروع کنید

دیدگاه

دستگاه نهایی با 2 پیزو و توان 80W که ارتفاع بخار به 2 متر میرسه:

فیلم:

http://www.4shared.com/video/V1IXvCqt/MVI_7943_1.html

دیدگاه

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
                        سلام بچه ها یه سیوال این پیزو هارو از کجا میخرید من همشو ساختم فقط یه پیزوی پرقدرت مونده گمگم کنید از کجا بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        کسی که تو را دوست دارد، از تو انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند. امام حسین(ع)
                        «علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود.»آلبرت انیشتن
                        «اگر انسانآ‌ها در طول عمر خویش فعالیت مغزشان به اندازه یک میلیونیوم معدهآ‌شان بود، اکنون کره زمین تعریف دیگری داشت.»آلبرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hassanenginer
                          :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
                          سلام بچه ها یه سیوال این پیزو هارو از کجا میخرید من همشو ساختم فقط یه پیزوی پرقدرت مونده گمگم کنید از کجا بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                          منم دنبالش بودم که ببینم ازکجا میشه یه پیزو خوب خرید چون برای دستگاه جوجه کشی میخوام!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                            منم دنبالش بودم که ببینم ازکجا میشه یه پیزو خوب خرید چون برای دستگاه جوجه کشی میخوام!!!
                            پیزو رو می تونید از جهان کیت بخرید با قیمت 6000 تومان oo: چند وقت پیش 2500 بود !!! :eek:

آدرس : کوچه نبش پاساژ امجد - فروشگاه جهان کیت ؛ موقع خرید بگید پیزو لرزشی با فرکانس 1.6Mhz بده :read:
                            - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
                            ارتباط با من : ir02x6
                            طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

فروشگاه اینترنتی چی؟ تو بازار کدوم مغازه ها دارن و با چه اسمی بیشتر رایجه؟ من ارومیه هستم برا همین میگم بازم ممنون

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : مدار بخور سرد(ATOMIZER) _تبدیل گوشی به مانیتور ...

نوشته اصلی توسط Me-Ma Group
                                سلام T1 , T2 چه نوع ترانزیستوزین ؟؟؟؟
                                سلام بچه ها منم میخوام ذستگاه بخور سرد بسازم یعنی اگه این مدارو ببندم تمومه ؟:rolleyes:دیگه چه چیزایی نیاز داره ؟ یه نفر راهنماییم کنه :cry:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X