اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چپ گرد راست گرد موتوربا کلید(کمک فوری)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چپ گرد راست گرد موتوربا کلید(کمک فوری)

اقای مشرقی با استفاده استفاده از دو میکروسوییچ یا دو عدد رله و دو کلید فشاری هم میشه اینکارو انجام داد منظورم المان پسیو است شما سلیقه ات خوبه دسترسی به نرم افزار هم داری اگه انجام شد به دوستان هم نمایش دهید لطفا. :job:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط partogostar
      اقای مشرقی با استفاده استفاده از دو میکروسوییچ یا دو عدد رله و دو کلید فشاری هم میشه اینکارو انجام داد منظورم المان پسیو است شما سلیقه ات خوبه دسترسی به نرم افزار هم داری اگه انجام شد به دوستان هم نمایش دهید لطفا. :job:
      طرحی که گذاشتم با همون دوتا میکرو سوییچ و دوتا ترانزیستور و دوتا مقاومت کار میکنه و مدار ساده ای داره( البته دوتا دیود هرزگرد هم میخواد که هرکدوم ، بین کلکتور و زمین ترانزیستورها قرار میگیره )؛ نمیدونم حالا هدف شما چی هست ؟ ولی خب همونطور که اشاره کردی با دوتا رله هم میشه! ( کلاً چرا گیر دادی که با میکروآ‌سوییچ کار کنی ؟!؛ سوییچهای چند کنتاکت ، کار رو راحتآ‌تر میکنه و یه دونه هم کافیه. )

به هر حال مدار چپگرد و راستگرد با رله اینه...

ولی حتماً بگو هدفت چیه ؛ شاید راه بهتری به ذهن من و دوستان برسه...

دیدگاه

بسیارعالی درخواست من نبود من مطالب دنبال میکردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط partogostar نمایش پست ها
          به ماهم یاد بده
          سلام من یک موتور DC دارم ک میخوام با یک کلید راستگرد بشه با یک کلید دیگه چپگرد بدون استاپ یا مکث در نهایت دو حرکت چ راست چ چپ بعد سی ثانیه خاموش بشه. کسی میتونه کمکم کنه. ممنون.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط mehdi-mashreghi نمایش پست ها
          ساده ترین مدار با دوتا میکرو سوییچ یا یه کلید دوحالته میشه... البته با تغذیه دوبل!

سلام من یک موتور DC دارم ک میخوام با یک کلید راستگرد بشه با یک کلید دیگه چپگرد بدون استاپ یا مکث در هر دو حالت هم بعد از سی ثانیه خاموش بشه. کسی میتونه کمکم کنه. ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X