اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اینورترهای شبه سینوسی چینی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اینورترهای شبه سینوسی چینی

سلام
    دوستانی که از اینورترهای شبه سینوسی چینی استفاده کرده اند لطفا معایب و مشکلات آنها را توضیح دهند
    با تشکر

پاسخ : اینورترهای شبه سینوسی چینی

سلام
    داخل همون تاپیک که سوال کرده بودید صفحه های اول کامل توضیح داده شده لطفا تاپیک تکراری نزنید و اول سرچ کنید
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

سلام
      از تذکرتون ممنونم ولی من اون تایپیک رو کاملا مطالعه کردم تمرکز اون تایپیک بر روی اینورترهای سینوسی بود که قیمت خیلی بالاتری نسبت به اینورترهای سینوسی دارند و یک یا دو نفر از اینوترهای شبه سینوسی استفاده کرده بودند
      من مایل هستم دوستان بیشتری در مورد استفاده از اینورترهای شبه سینوسی چینی اظهار نظر کنند که به جمع بندی جامع تری برسیم

دیدگاه

جمع بندی اون تایپک
        اگر بارتون سلفی است و غیر موتوری هست مشکلی نداره(مثل لامپ و المنت) ...............

در غیر این صورت در بلند مدت توصیه نمیشه از شبه سینوسی استفاده کنید اونم از نوع چینی بی کیفیت
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

من به دنبال این مطلب هستم که دوستان حداکثر توانی را که از یک اینورتر شبه سینوسی چینی گرفته اند با توجه به توان نامی آن چقدر بوده؟ و با توجه به توانی که به مصرف کننده می دهند میزان داغ شدن جعبه آنها به چه صورت می باشد؟

دیدگاه

من کماکان منتظر استفاده از نظرات و تجربه های دوستان در این زمینه هستم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X