اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت کوره القایی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت کوره القایی

سلام خدمت همه اساتید و عزیزان
    با عرض پوزش فراوان یه خواسته بزرگ ازتون دارم
    من همین الان ثبت نام کردم و اولین بار هستش که به این سایت سر میزنم
    بنده تحصیلات آکادمیک آنچنانی ندارم ولی بر حسب علاقه تقریبا در مورد همه چیز یکم مطالعه رو داشتم و حتی ( با وجود اطلاعات نسبتا کم ) در موردشون کارهای تحقیقاتی هم انجام دادم ( 2تا ثبت اختراع هم دارم :smile: )
    الان در حدود 3 ماهی میشه که رو یه پروژه شیمی دارم کار میکنم
    برای ادامه تحقیقاتم نیاز به یه کوره دارم که بدون حضور اکسیژن دما رو تا 2500 درجه (سانتیگراد ) بالا ببره
    برای تحقیق رو یه مسئله خاص نیاز به یکسری امکانات هست که متاسفانه خیییییلی کم تو دسترسن و برای ساخت تکتک اون امکانات اینقدر تو مسائل مختلف غرق میشیم که اصل ماجرا از ذهنمون پاک میشه
    تی تحقیقاتی که داشتم متوجه شدم بهترین گذینه همون کوره القایی هستش ولی چون سررشته خیلی کمی تو الکترونیک دارم این توضیحات خیلی تخصصیتون رو خیلی متوجه نمیشم ( ضمنن از نظر بودجه هم دیگه کفگیر داره میرسه به ته دیگ :sad: )
    به همین خاطر عاجزانه درخواست میکنم که در صورت امکان طرز ساخت یه کوره القایی کوچیک رو به صورت ساده برام توضیح بدین ( لطفا )
    انشالله جبران میکنم
    راستی اگه فرمایشی داشتید این هم ایمیلمه shabani.1986@yahoo.com

دیدگاه

پاسخ : ساخت کوره القایی

سلام بر دوستان اگر کسی هست. من یه ریخته گر هستم میخام یه کوره 60 کیلویی برای ذوب آهن بخرم ولی خیلی گرونن کسی هست که بتونه واسه من اینو بسازه با یه قیمت معقول تر؟؟؟؟؟؟؟ تمام خرج و مخارج هم با خود ما

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام بر دوستان اگر کسی هست. من یه ریخته گر هستم میخام یه کوره 60 کیلویی برای ذوب آهن بخرم ولی خیلی گرونن کسی هست که بتونه واسه من اینو بسازه با یه قیمت معقول تر؟؟؟؟؟؟؟ تمام خرج و مخارج هم با خود ما

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X