اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فلزیاب PI حرفه ای با عمق حداقل 1.5 متر کاملا عملی به همراه PCB و تصاویر کامل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : فلزیاب PI حرفه ای با عمق حداقل 1.5 متر کاملا عملی به همراه PCB و تصاویر کامل

نوشته اصلی توسط مقصودی نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم روی فلزیاب مدرن و با تفکیک مثل مداری که میذارم کار کنین که خیلی بیشتر ارزش داشته باشه. دوره آنالوگ واقعا تموم شده.
    http://s9.picofile.com/file/8273456900/FPI.zip.html

سلام وقت بخیر و خسته نباشید
    من همین العان این وقت شب عضو سایت شدم واقعا نیاز شدید به مدار حرفه ای فلزیاب دارم
    همین رو مونتاژ کنم دوست من یا حرفه ای ترم هست؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط مقصودی نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم روی فلزیاب مدرن و با تفکیک مثل مداری که میذارم کار کنین که خیلی بیشتر ارزش داشته باشه. دوره آنالوگ واقعا تموم شده.

من همین العان این وقت شب عضو سایت شدم واقعا نیاز شدید به مدار حرفه ای فلزیاب دارم

دیدگاه

پاسخ : فلزیاب PI حرفه ای با عمق حداقل 1.5 متر کاملا عملی به همراه PCB و تصاویر کامل

نوشته اصلی توسط hemheme نمایش پست ها

سلام به نظرم بهترین مدار دیجیتالی هست که میتونید بسازید!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammadreza09z نمایش پست ها
        سلام به نظرم بهترین مدار دیجیتالی هست که میتونید بسازید!
        تو همین انجمن نوشته بود فلز جو کلاهبرداره
        جریانش چیه؟

دیدگاه

سلام ببخشید هیچکدوم از عکسای داخل پیج ها نیستن کسی نداره دوباره بذاره؟ ن شماتیک هست ن پی سی بی
          { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

سلام میشه مدار و pcb رو به صورت کامل ارسال یا بارگذاری کنید من اینجا در این پست چیزی ندیدم که بتونم دانلود کنم . ممنون میشم .

دیدگاه

سلام خسته نباشید.من این فلزیاب رو ساختم و با لوپ چهل سانتی یک سینی 40 /40 سانت رو
              تو فاصله 2 متر میزنه .(این تک سیم پیچ بود) و من دوسیم پیچش رو ساختم
              حالا نمیدونم سیم پیچ دوم چطوری ساخته میشه و چطوری روی سیم پیچ اول قرار میگیره!!
              اگه میشه کمک کنید هر کاری میکنم جواب خوبی نمیگیرم اگه میشه
              بگید چطوریه ؟؟؟؟؟؟ چون عکسی و توضیحی راجبه کویل دوم نیست که من
              بدونم کجای کویل اول قرار میگیره

دیدگاه

پاسخ : آموزش ساخت فلزیاب PI نیمه حرفه ای با عمق حداقل 1.5 متر

سلام چرا نقشه ای چیزی نیست از مدار

دیدگاه

پاسخ : آموزش ساخت فلزیاب PI نیمه حرفه ای با عمق حداقل 1.5 متر

متاسفانه تصاویر و شماتیک های پست اول در سایت axgig آپلود شده بودن که بنظر میرسه این سایت برشکسته شده!
                  مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
                  https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

من این مدارو ساختم و در تست هوایی برای فلز 50/50 تا دومتر میشه
                    تشخیص داد. این مدار هم تک سیم پیچش هست و هم دو سیم پیچ . مدار
                    دوسیم پیچ فرقی نمیکنه فقط یک ماسفت و ۳تا مقاومت اضافه میشه.
                    و نقش سیم پیچ دوم حذف ذرات و آلودگی محیط هست و تو عمق هم کمی تاثیر
                    داره و باشه خیلی بهتره. کلا اصل این مدارهم با دوسیم پیچ طراحی شده.
                    اما اطلاعاتی راجب پیچیدن و قرارگیریش روی سیم پیچ اول نیست من که پیدا نکردم.
                    اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه. اگه هم نقشه مدار رو میخواهید من دارم
                    براتون میفرستم. به نظر من از خیلی از مدارها که تو اینترنت هست بهتره
                    و اینکه قطعاتشم پیدا میشه .فقط باید دقیقا از همون قطعاتی که گفته استفاده
                    بشه مثل نوع خازن ها و با قطعات باکیفیت. در کل مدار معروفی هست و
                    خیلی ها ساختنش و بعضی سایت ها میفروشن هنوز. اگه کسی کمک خواست
                    من کمکش میکنم.اگه راجب کویل دوم چیزی فهمیدین بهم بگین لطفا

من این مدارو ساختم و در تست هوایی برای فلز 50/50 تا دومتر میشه
                    تشخیص داد. این مدار هم تک سیم پیچش هست و هم دو سیم پیچ . مدار
                    دوسیم پیچ فرقی نمیکنه فقط یک ماسفت و ۳تا مقاومت اضافه میشه.
                    و نقش سیم پیچ دوم حذف ذرات و آلودگی محیط هست و تو عمق هم کمی تاثیر
                    داره و باشه خیلی بهتره. کلا اصل این مدارهم با دوسیم پیچ طراحی شده.
                    اما اطلاعاتی راجب پیچیدن و قرارگیریش روی سیم پیچ اول نیست من که پیدا نکردم.
                    اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه. اگه هم نقشه مدار رو میخواهید من دارم
                    براتون میفرستم. به نظر من از خیلی از مدارها که تو اینترنت هست بهتره
                    و اینکه قطعاتشم پیدا میشه .فقط باید دقیقا از همون قطعاتی که گفته استفاده
                    بشه مثل نوع خازن ها و با قطعات باکیفیت. در کل مدار معروفی هست و
                    خیلی ها ساختنش و بعضی سایت ها میفروشن هنوز. اگه کسی کمک خواست
                    من کمکش میکنم.اگه راجب کویل دوم چیزی فهمیدین بهم بگین لطفا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X