اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت سوییچر برای دوربین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت سوییچر برای دوربین

نوشته اصلی توسط arvinfx
    بردی که براش بستید روی چه PCB بود؟ مقدار اندوکتانس و کپسیتی ترکها رو محاسبه کرده بودید؟
    من برای مدار برد نساختم
    سیگنال تصویر رو مستقیم به ای سی دادم
    نوشته اصلی توسط mo2_star
    خیلی خیلی ممنون از دوستان گل

فقط یک سوال این مداری که گذاشتید 2تا رو یکی سوییچ می کنه یا 2تا کانالو توی یک کانال به صورت همزمان نشون میده؟

و اینکه ای سیش پیدا میشه؟؟
    این مدار یه سوئیچر 4 کاناله که بصورت دستی و اتوماتیک سوئیچ میکنه و فقط در هر لحظه یک کانال رو نشون میده
    و از موجود بودن ای سیش هم اطلاعی ندارم
    ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥

دیدگاه

پاسخ : ساخت سوییچر برای دوربین

با سلام خدمت استاد گرامی
      شرمنده از مزاحمت
      در یک پروژه قصد سوئیچکردن سیگنالهای آنالوگ دوربین را دارم ..بدین صورت که با فرمان اپراتور یکی از آنها به خروجی متصل گردد..
      در ابتدا برای قطع و وصل کردن هر کدام از تصاویر از رله استفاده کردم ، مشکل--> ایجاد کمی نویز در لحظه سوئیچ..
      در مرحله بهد از آی سی 4066 و از نوع پر سرعت hef استفاده شد، مشکل-->ایجاد کمی خطوط پارازیتی در تصویر و البته کمی پرش..(بررسی با اسکوپ نشان دهنده ایجاد نویز در خروجیست که به نظر از بهمریختگیترکیب کابل کواکسیال است)
      سوال
      1.برای رفع نویز باید یک تقویت کننده ایجاد کنم ؟یا از فیلتر ها استفاده کنم؟
      2.آی سی خاصی مد نظر شما نیست؟
      3.استفاده از مالتی پلکسر های آنالوگ پاسخ گو است؟
      سپاسگذارم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X