اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای تقویت low level voltage

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راهنمایی برای تقویت low level voltage

سلام
    به نظر من هم کار بسیار سختیه. آیا واقعا تجربه اش در جای دیگه قابل استفاده هست؟ وقت زیادی باید بگذارید و نباید انتظار داشته باشید که به دقت نانو برسید.( هر چند که ممکنه برسید)
    به نظر من مهم نیست که به دقت نانو میرسید یا نه مهم اینه که با امکانات موجود و با ارائه و اجرای ایده های صحیح چقدر میتونید دقت رو افزایش بدید
    برای مثال در لینک دستگاهی که Sherlock عزیز گذاشته اند نوشته شده:
    Built-in thermocouple linearization and cold junction compensation
    یعنی خطای ناشی از ترموکوپلهای داخلی جبران سازی شده است. شما هم باید ایده ای برای رفع خطاهای ترموکوپلی داشته باشید
    از طرفی شاید بهتر باشه که دمای محیط رو هم اندازه گیری کنید که خطاهای ناشی از تغییرات دمای محیط رو هم جبران کنید
    استفاده از ورودی دیفرانسیل هم میتونه نویزهای محیطی رو کاهش بده. چون نویز معمولاً روی هر دو سیم به یک اندازه القا میشه
    خیلی هم نیازی نیست که امپدانس ورودی مدار بسیار بزرگ باشه. چرا؟ فرض کنید که امپدانس ورودی مدار شما برابر یک مگا اهم باشه، و امپدانس منبع ولتاژی که قراره اندازه گیری هم بشه برابر صد اهمه. اگر ولتاژی که قراره اندازه گیری بشه برابر 50 نانوولت باشه، اونوقت خطایی که ایجاد میشه برابر 0.005 نانو ولته.
    بنابراین نباید خیلی نگران امپدانس ورودی بود :smile:.
    موفق باشید

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی برای تقویت low level voltage

تشکر BlueApple
      اینو میگن پست :applause:

دوستان هم اگه روشی یا ایده ای دارن خواهشا دریغ نکنن ، حتی اگه به ظاهر خنده دار باشه من دوست دارم بشنوم و امتحانش کنم

*_**_**_* دانش اگر در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت پیامبراعظم(ص) *_**_**_*

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X