اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارزانترین پیشنهاد برای درایو کردن 6 LED که 1وات هستن!(سری و موازی)(ورودی 24ولت)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پاسخ : ارزانترین پیشنهاد برای درایو کردن 6 LED ک

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
    راستی به اینها نگاه کردی؟ با 12 ولت کار میکنه. هم نور خوبی داره، هم جریان کمی میخواد(هر بلوک حدود 80میلی آمپر جریان میکشه).نصب و تعویض و... هم راحته.قیمتش هم فکر کنم ارزونتر درمیاد.البته در حد پیشنهاد هست ها...نمیدونم دقیق واسه چه کاری میخوای؟ شاید به کارت نیاد.
    نه اون بدردم نمی خوره.
    همین ترفند خودتون رو میزنم که بره.

دیدگاه

پاسخ : ارزانترین پیشنهاد برای درایو کردن 6 LED که 1وات هستن!(سری و موازی)(ورودی 24ولت)

سلام
      داداش اینا به کارت نمیاد
      12ولت با مقاومت محدود کننده جریان فابریک!

♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : ارزانترین پیشنهاد برای درایو کردن 6 LED ک

نوشته اصلی توسط Rohalamin
        نه اون بدردم نمی خوره.
        همین ترفند خودتون رو میزنم که بره.
        ok.
        کدوم؟ زنر بعد از مقاومت سری با LEDها یا مبدل سوئیچینگ Buck؟
        ضمنا، یادت باشه خودت گفتی از ترفند من استفاده میکنی!! 50 درصد سود پروژه واسه تو، 73 درصد سودش واسه من!! :mrgreen:

دیدگاه

پاسخ : ارزانترین پیشنهاد برای درایو کردن 6 LED که 1وات هستن!(سری و موازی)(ورودی 24ولت)

نوشته اصلی توسط بینوایان
          سلام
          داداش اینا به کارت نمیاد
          12ولت با مقاومت محدود کننده جریان فابریک!

موضوع بدی که هست اینه که هفته دیگه کشتی میرسه به واحد تعمییرات سپاه؛ اونجا با جرثقیل میذارنش روی ریل و بعد من می تونم برم دقیقتر نگاه کنم که در واقع من اون موقع تفنگ رو دوشمه و دارم رژه میرم توی دوره آموزشی لعنتی! (باید تا 1/5 ماه بر کنم تا دوره تموم بشه و بیام خونه و برم سر کار)
          نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
          ok.
          کدوم؟ زنر بعد از مقاومت سری با LEDها یا مبدل سوئیچینگ Buck؟
          ضمنا، یادت باشه خودت گفتی از ترفند من استفاده میکنی!! 50 درصد سود پروژه واسه تو، 73 درصد سودش واسه من!! :mrgreen:
          LEDها یا مبدل سوئیچینگ Buck!
          البته من قبلا هم دنبال Buck گشته بودم ولی پیدا نکرده بودم. الان این IC که گفتی جستجو که کردم پیدا شد.
          اصلا همه سود واسه شما! :biggrin:

دیدگاه

راستی روح الامین جان، یه پیشنهاد اساسی دیگه!

روی برد برد مبدل Buck رو تست کن، بعد بیا او قسمت تقویت جریان با ترانزیستور ، درایور ماسفت+ماسفت استفاده کن. میخوام تعداد مدارات Buck کمتری استفاده بکنی.

این عکسها رو ببین،مدار افزاینده ی همین MC34063 هست واسه باطری ماشین:

ماسفت هم که خودت بهتر میدونی مثل چی کار میکنه و مثل چی جون داره؟!! کلا باغ وحش هست! :mrgreen:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X