اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای مدار فراری دهنده حشرات!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کمک برای مدار فراری دهنده حشرات!

منم خیلی رو این موضوع کار کردم. و چنتا از این فراری دهنده ها هم خریدم از بازار.ولی همشون الکی بود.فکر نمیکنم اصلا جواب بدن.منکه قشتگ فرکانس تولید میکردم و پشرو میچسبوندم بهش اما هیچ عکس العملی نشونن نمیداد و قشنگ روش راه میرفت
    طب اسلامی

دیدگاه

من هنوز این پست رو از اول نخوندم ولی بهتر بود کنار موضوع مینوشتید دورکننده حشرات التراسونیک"دور کننده صوتی فرکانس بالا "

بهترین التراسونیکهایی که دیدم که خیلی هم ساده و کم حزینه بوده
      التراسونیکهای داخل شوکر های تجاری بوده

در دامداریهای صنعتی مشکل موش"داخل سیلو و سوله های کنسانتره" پشه و مگس و.. رو داریم من میدونم این انواج فرکانس بالا برای گوش انسان غیر قابل شنیدن هست ولی برای گوش حیوانات اهلی مثل سگ -گربه و گاو قابل شنیدن هست و دقیقا مشکل هم همینجاست که روی گوش گاو اگر تاثیر بگذاره در اثر استرس و آزار افت شیر و دیگر زیانهارو میتونه به دنبال داشته باشه

----------------------------------
      چندین ماه قبل در سرچی که داشتم مخترع داخلی که فکر کنم شرکتی در تبریز داشتند روپیدا کردم که دورکننده های حشرات التراسونیک صنعتی در سطح تجاری میساختند دیدم البته خریدی نداشتم ازشون و اطلاعاتی از قیمت و کیفیت محصول ندارم
      تنها راهي که به شکست مي انجامد، تلاش نکردن است """کوروش کبیر""""

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera

این مدارو میخوام بسازم ببینم چی میشه

من 4-5 سال پیش قطعات این مدار رو خریدم که ببندم ولی چوک بلنگوش رو گیر نیووردم و بیخیالش شدم
        فکنم مدار زیر بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط دیجت
          دوستان نمیدونید این چه ترانسی هست ؟
          جریان دیسی :| ترانس :|

اشنایی ندارید ؟

اگر اشتباه نگم بهش میگن چوک بلند گو مورد استفاده در رادیو فکنم چوک قرمز باشه

دیدگاه

من با انواع بیزر و سنسورای آلتراسونیک تست کردم. با انواع فرکانس ها. توی اینترنتم یه سرچ بزنید میبینید که همه گفتن این دستگاه ها الکیه و کار نمیکنه. از نظر تیوری این نظریه صحیح هست ولی توی عمل باید یه کار دیگه ای غیر از تولید اون فرکانس انجام بدیم که بلد نیستیم . یا یه فرکانس با یه شکل موج خاصی شاید بخادش. منکه با مربعی مثلثی دنداانه اره ای و... تست کردم جواب نگرفتم
            طب اسلامی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdifaheca
              من با انواع بیزر و سنسورای آلتراسونیک تست کردم. با انواع فرکانس ها. توی اینترنتم یه سرچ بزنید میبینید که همه گفتن این دستگاه ها الکیه و کار نمیکنه. از نظر تیوری این نظریه صحیح هست ولی توی عمل باید یه کار دیگه ای غیر از تولید اون فرکانس انجام بدیم که بلد نیستیم . یا یه فرکانس با یه شکل موج خاصی شاید بخادش. منکه با مربعی مثلثی دنداانه اره ای و... تست کردم جواب نگرفتم
              تا جایی که من اطلاع دارم التراسونیک های تجاری که به پریز وصل میشوند برای محیط های در بسته کوچک هست و در جاهای وصیع کاربردی ندارند

شما اگر روی تقویت صدای خروجی التراسونیک کار میفرمودید شاید جواب بهتری میگرفتید
              باید از بلندگوهای التراسونیک صنعتی استفاده بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera

این مدارو میخوام بسازم ببینم چی میشه
                من همه این مدارات رو بستم بجز اونی که چوک داره از هیچ کدومشون هم جواب نگرفتم قطعات رو عوض کردم از چند مدل بازر استفاده کردم جواب نداد فرکانس درست تولید میکرد ولی فراری نمیداد
                [img width=176 height=100]http://s6.picofile.com/file/8219555100/y1n8mde2ggfr.gif[/img]

http://s6.picofile.com/file/8249184400/yas_and_aligator.mp3.html
                -----------------------------------------------------------------------

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : کمک برای مدار فراری دهنده حشرات!

نوشته اصلی توسط اقای خوووب
                  من همه این مدارات رو بستم بجز اونی که چوک داره از هیچ کدومشون هم جواب نگرفتم قطعات رو عوض کردم از چند مدل بازر استفاده کردم جواب نداد فرکانس درست تولید میکرد ولی فراری نمیداد
                  من متاسفانه وقت نکردم بسازم ولی طی تحقیقاتی که کردم فهمیدم این فرکانس باید متغیر باشه تا فراریشون بده اگه از تک فرکانس استفاده بشه خودشون رو سازگار میکنن. بعد هم توی مدت کم ج نمیده فکر کنم باید چند روزی روشن باشه تا اونا تصمیم به نقل مکان بگیرن. یعنی از اونجا اسباب کشی کنن و جای دیگه ای لونه سازی کنن
                  برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : کمک برای مدار فراری دهنده حشرات!

نوشته اصلی توسط PouYa007
                    من متاسفانه وقت نکردم بسازم ولی طی تحقیقاتی که کردم فهمیدم این فرکانس باید متغیر باشه تا فراریشون بده اگه از تک فرکانس استفاده بشه خودشون رو سازگار میکنن. بعد هم توی مدت کم ج نمیده فکر کنم باید چند روزی روشن باشه تا اونا تصمیم به نقل مکان بگیرن. یعنی از اونجا اسباب کشی کنن و جای دیگه ای لونه سازی کنن
                    - ای ول جوونه خوش فکر و با کمالاتی هستی //

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PouYa007
                      فکر نمیکنید یه کم تخیلی هست به نظر من یه حشره کش برقی درست کنید خیلی راحتر میتونه بکشه تا فرار دهنده
                      [img width=176 height=100]http://s6.picofile.com/file/8219555100/y1n8mde2ggfr.gif[/img]

http://s6.picofile.com/file/8249184400/yas_and_aligator.mp3.html
                      -----------------------------------------------------------------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PouYa007
                        این حرف سایتای تجاری میزنن تا محصولشون برگشت نخوره. اگر واقعا پشه عکس العمل بخاد نشون بده همونجا میپره میپره. وای نمیسته چند روز خسته بشه دعد بره در ضمن حافظه پشه ها به ثانیه هم نمیکشه . چطوری میخوان عادت کنن به این صدا تو یک ثانیه!!!!!!من که با فرکانس متغییر هم تست کردم البته
                        طب اسلامی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ناصر منتظری نمایش پست ها
                          پروژه دوست منم فراری دادن حیوانات مزاحم هست
                          البته این پیزو ها رو از خارج وارد کرد
                          اگه خواستی به من پیغام خصوصی بده تا پیگیری کنم که چطور میشه این ها رو پیدا کرد براتون.

یه نکته دوست عزیز : سعی کن وقتی نقل قول می زاری قسمت عکس ها رو پاک کنی تا تاپیک الکی شلوغ نشه ممنون
                          سلام.پروژه منم فراری دهنده حیوانات و حشرات و پرندگانه.روی حشرات تست کردم ولی هیچ اثری نداش.من از پیزو الکترونیک استفاده کردم.میشه یکم راجبه انواع پیزو ها اطلاعات بدید بهم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Umaryam نمایش پست ها
                            سلام.پروژه منم فراری دهنده حیوانات و حشرات و پرندگانه.روی حشرات تست کردم ولی هیچ اثری نداش.من از پیزو الکترونیک استفاده کردم.میشه یکم راجبه انواع پیزو ها اطلاعات بدید بهم؟
                            اگر فرض رو بر این بگیریم که مدار و فرکانس تولیدی شما درسته ، پیزو برای این کار ضعیفه و باید از سایرن استفاده کنید ، در انواع آژیر از سایرن استفاده میشه و توان بالایی داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط friendchp نمایش پست ها
                              اٍٍ مگه میشه این همه مشکل داشته باشه برای آدم ؟اونم فقط موج مکانیکی (صدا با فرکانس بالای 20 مثلا 40 کیلو).مگه اون موج الکترو مغناطیس نیست که فرکانش خیلی خیلی بالاش در حد چند گیگ برای آدم تاثیر منفی داره؟
                              مگه این همه مورچه و پشه و غیره با فرکانس های بالای 20کیلو (صوت یا موج مکانیکی نه الکترومغ)با هم ارتباط ندارن یعنی اونا روی ا تاثیر نمیزاره؟
                              تازشم من این دفعه داشتم سرچ میکردم یه شرکت ایرانی این دستگاه و ساخته بوده و جایزه هم برای کارش گرفته بودن...

الان یعنی کلا ما باس بیخیال بشیم؟
                              سلام.میشه بگین چه شرکتی؟ ی ادرسی چیزی ازش ممکنه بدین؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X