اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه با Full-Bridge Topology

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : منبع تغذیه با Full-Bridge Topology

سلام علی آقا من یه دار میخوام که 12 باطری ماشین رو به 24 ولت باجریان 20تا25 آمپر تبدیل کنه یه کم تحقیق کردم کفتن با پوش پول میشه شما میتونی کمکی به من بکنی خیلی نیازش دارم وبرام مهمه
    عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی ترابی
      فکر کن این سه سیم باهم موازیه مثل ی سیمه بهتره ی پاور کامویوتر سوخته بخری ترانسشا باز کنی تا خودت بهتر متوجه شی چون طراح ترانس جا برا ی پیچیدن سیم با قطر بالا را نداشته معادل اون گرفته که شده سه تا سیم یک اما سه تا سیم یک سیم سه نمیشه کمتره معادل سیم 1.7میشه بعد این سه سیم را باهم گرفته انگار یک سیم هست عین عکس باهم می پیچی بعد ته سیم هارا به هم لحیم میکنی میشه ی سر ترانس
      سلام علی جان
      ببینید درست میگم:
      بر اساس عکسی که کشیدم توضیح میدم:

اول 70 دور سیم نیم میلیمتر را دور قرقره EI35 با نظم و کنار هم میپیچیم که ثانویه ما را تشکلیل میده (حدود دو ردیف قرقره را پر میکنه که با کاغذ عایق بندی هر ردیف را عایقبندی میکنیم)
      در مرحله دوم سه سیم 1 را به صورت موازی در کنار هم 3 دور میپیچیم و سر انتهای سه سیم را به یک سه سیم دیگه وصل کرده و آن را هم روی سه دور قبلی (یا در کنارش؟) به میزان 3 دور
      دیگه میپیچیم که جمعا 6 دور خواهیم داشت و در اولیه در حقیقت 3 خروجی داریم (مثل ترانسهای هسته آهنی سه سره 12 ولت که آمادش در بازاز هست (مانند عکس پایین))

آموزش ساخت دستگاه برف ساز خانگی : https://www.eca.ir/forums/thread55009.html
      مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
      _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

دیدگاه

سلام خوبی من میخوام یه مبدل ۱۲ به ۲۴ ولت با توپولوژی تمام پل درست کنم لطفا منو در این زمینه راهنمایی کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X