اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونگی استفاده از المنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چگونگی استفاده از المنت

نوشته اصلی توسط icarus
    برادر این چه حرفیه میزنه آب اکسید میشه چیه ؟ آب خودش اکسید هیدروژنه
    [move] [/move]
    برای ولتاژ 12 هم هیچ فرقی نداره المنت اهم پایین باید بگیرید همین واسه همینم میگم برو المنت سازی
    و از لوله روکش المنت های (روکش ) چای ساز و غیره هم دارن یا اصلا میتونی سفارشی بگی بسازه برات اگه آماده داشت که میگی فقط خود سیم المنتش رو عوض کنه برات
    من یک متر 5 اهم میگیرم که میشه 50تقریبا وات برای گرم کردن و گرم نگه داشتن خوبه جریان مصرفیشم پایینه میتونی یکم اهم بالا تر هم بگیری کوتاه تر ببندی
    خودت حساب کتاب کن دیگه
    احتمالا منظور ایشون تجزیس

و از حباب هایی که اطراف سیم المنت میزنه بیرون و اب رو در اون نواحی سفید میکنه نتیجه گرفتن
    باید بگم که اون حباب ها علامت جوشیدن ابه اطراف المنته و سفیدی ها هم جدا شدن اهک اب بر اثر جوشیدن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط icarus
      برادر این چه حرفیه میزنه آب اکسید میشه چیه ؟ آب خودش اکسید هیدروژنه
      [move] [/move]
      برای ولتاژ 12 هم هیچ فرقی نداره المنت اهم پایین باید بگیرید همین واسه همینم میگم برو المنت سازی
      و از لوله روکش المنت های (روکش ) چای ساز و غیره هم دارن یا اصلا میتونی سفارشی بگی بسازه برات اگه آماده داشت که میگی فقط خود سیم المنتش رو عوض کنه برات
      من یک متر 5 اهم میگیرم که میشه 50تقریبا وات برای گرم کردن و گرم نگه داشتن خوبه جریان مصرفیشم پایینه میتونی یکم اهم بالا تر هم بگیری کوتاه تر ببندی
      خودت حساب کتاب کن دیگه
      هیچ وقت به شیمی علاقه نداشتم
      منظورم این بود وقتی آب تجزیه میشه باز به همش به زنی درس شه مشکلی نداره؟؟
      http://image.kocholo.ir/user/Sana/tazin/khat_gher.gif

دیدگاه

احتمالا منظورشون زنگ زدن سیم المنت توی آب بوده
        آب وقتی تجزیه بشه به هیدروژن و اکسیژن تبدیل میشه و جفتشون گاز هستند و میرن تو هوا و با هم زدن اتفاقی براش نمیفته
        اگه المنت رو تو آب که میکنید داره زنگ میزنه و رنگ آب رو عوض میکنه اون رو بدون سوال و جواب بریزید دور چون معلوم نیست چی به چی شده ممکنه طعم عوض شه
        یا خدایی نکرده مسمومیت ایجاد کنه
        اگر در اثر تجزیه داره رنگش عوض میشه باز هم همون کار بالا رو انجام بدید و بریزیدش دور چون خطرناکه

راستی آب دی اکسید هیدروژن هست
        من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

با سلام
          از گرمکن گازایل دستگاه راه سازی {لودر و ...}
          استفاده کن فقط همیشه باید تو اب باشد وگرنه المنت داخل لوله میسوزه خودش رزوه هم داره برای بسن داخل لیوان
          لیوان سوراخ 8 بکن قلاویز 10 اونو با تفلون ببند تا اب بندیم بشه
          :redface:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X