اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جک 3.5 میلیمتری صدا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : جک 3.5 میلیمتری صدا

نوشته اصلی توسط electromohammad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    اگر بخواهید از این ولوم استفاده کنید مجبورین برای بلندگوی چپ یکی بذارین و برای راست یکی دیگه
    که دردسر داره و در ضمن موقع کم و زیاد کردن صدا مجبور میشین هردو رو بچرخونین که صدا زیااد جالب در نمیاد.
    شما از 5 پایه هاشون استفاده کنین بهترین راهه
    موفق باشین دوستان
    این ولوم تخت رو هیچ جا تو سایت ها ندارن میشه بجاش از این ولوم استفاده کرد؟طرز بستن سیم هاشو میشه بگید

دیدگاه

سلام خدمت دوستان
      پیشنهاد من اینه که یه هدفون یا هدست پیدا کنین که از اینا داشته باشه (و ولومش سالم باشه) اونو در بیارین و بهش وصل کنین.
      پ.ن: یه سوال: می شه یه عکس از تمام کلید های موجود روی هدفونتون بگیرین یا مدل اونو ذکر کنین؟ فکر نکنم نیازی به ولوم جداگانه باشه. شاید خودش داشته باشه.به صورت کلید کم یا زیاد
      موفق باشین
      همیشه کامل توضیح بدهیم تا جواب کامل بگیریم.
      لطفا برای تشکر روی دکمه تشکر بزنید و بخاطر این پست نزنید که تایپیک شلوغ نشود
      تایپیک های من:
      حل تمام مشکلات atmega128a (eca.ir)
      آموزش کار با سایت (eca.ir)

دیدگاه

سلام خدمت دوستان
        پیشنهاد من اینه که یه هدفون یا هدست پیدا کنین که از اینا داشته باشه (و ولومش سالم باشه) اونو در بیارین و بهش وصل کنین.
        پ.ن: یه سوال: می شه یه عکس از تمام کلید های موجود روی هدفونتون بگیرین یا مدل اونو ذکر کنین؟ فکر نکنم نیازی به ولوم جداگانه باشه. شاید خودش داشته باشه.به صورت کلید کم یا زیاد
        موفق باشین
        روی خود بلند گوی سمت راستش دکمه کم و زیاد داره اما فقط در حالت بلوتوث کار میکنه و در زمان اتصال سیم به کامپیوتر اصلا کم و زیاد نمیکنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط keyhankm نمایش پست ها
          روی خود بلند گوی سمت راستش دکمه کم و زیاد داره اما فقط در حالت بلوتوث کار میکنه و در زمان اتصال سیم به کامپیوتر اصلا کم و زیاد نمیکنه
          سلام خدمت دوستان
          اگر به کامپیوتر وصل می کنید بهتر از از همون کم و زیاد کننده ی خود کامپیوترتون (اگر کیبوردتون داره) استفاده کنین
          به گوشی هم که با بلوتوث وصل می شوین
          اگر نخواستین که می تونین از هدفون های خراب این ولوم رو پیدا کنین (اگر 5 پایه یا 6 پایه باشه که چه بهتر چون دردسر تنظیم کردن دو تا ولوم رو نداره و فضای کمتری هم می گیره و قشنگ تره)
          موفق باشین
          تایپیک های من:

دیدگاه

سلام خدمت دوستان
            اگر به کامپیوتر وصل می کنید بهتر از از همون کم و زیاد کننده ی خود کامپیوترتون (اگر کیبوردتون داره) استفاده کنین
            به گوشی هم که با بلوتوث وصل می شوین
            اگر نخواستین که می تونین از هدفون های خراب این ولوم رو پیدا کنین (اگر 5 پایه یا 6 پایه باشه که چه بهتر چون دردسر تنظیم کردن دو تا ولوم رو نداره و فضای کمتری هم می گیره و قشنگ تره)
            موفق باشین
            وسط بازی نمیشه با تنظیمات ویندوز کمش کرد صدای هدست رو بعدشم من کیبوردم اصلا قابلیت کم کردن صدا و دکمش رو نداره میشه اتصالات سیم این ولوم رو توضیح بدید کدوم سیم ها باید متصل بشن؟ممنون

دیدگاه

وسط بازی نمیشه با تنظیمات ویندوز کمش کرد صدای هدست رو بعدشم من کیبوردم اصلا قابلیت کم کردن صدا و دکمش رو نداره میشه اتصالات سیم این ولوم رو توضیح بدید کدوم سیم ها باید متصل بشن؟ممنون
              https://iran-micro.com/ولوم-استریو-6...یلو-سبز

درود
              دو تای پائین (سبز) مشترک
              دوتای وسط (آبی ،قرمز) به هدست وصل بشود...
              دو تای بالایی (آبی کمرنگ ، صورتی ) ورودی صدا میباشد!!!
              جدیدترین ویرایش توسط hossein951ann; ۲۲:۰۹ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
                درود
                دو تای پائین (سبز) مشترک
                دوتای وسط (آبی ،قرمز) به هدست وصل بشود...
                دو تای بالایی (آبی کمرنگ ، صورتی ) ورودی صدا میباشد!!!
                من سیم هدستم کلا 3 تاسیم بیشتر نداره آبی سیاه سفید میشه بگید کدوما رو باید به اینا وصل کرد؟
                بعد یه سوال دیگه این پتانسومتر توانش خیلی بالا نیست و آمپر،وات و مقاومتش میخوره به یه هد ست 5 ولت؟
                جدیدترین ویرایش توسط keyhankm; ۲۲:۵۵ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸.

دیدگاه

من سیم هدستم کلا 3 تاسیم بیشتر نداره آبی سیاه سفید میشه بگید کدوما رو باید به اینا وصل کرد؟
                  بعد یه سوال دیگه این پتانسومتر توانش خیلی بالا نیست و آمپر،وات و مقاومتش میخوره به یه هد ست 5 ولت؟
                  سلام خدمت دوستان
                  شما مولتی متر دارین؟ اگه دارین که خیلی خوبه
                  اگرم ندارین یه مدار ساده ی لامپ (LED) درست کنین و یکی از سیماشو قطع کنین (به عنوان کلید)
                  برای اینکه بفهمین کدوم سیما مال کدوم بخشه اینکار رو بکنین:

پ.ن: دقت کنین کابل شما سه تا بخش داره و این یعنی بخش میکروفون با بخش زمین مشترک یکی هستش و می تونین بخش 4 رو زمین مشترک فرض کنین

خب با مولتی مترتون تو حالت بوق یا با مدار LED تون پایه ها رو چک کنین ببینین کدوم رنگ به کدوم بخش وصل شده
                  یعنی مثلا اگه رنگ سیاهتون به بخش 3 (یا همون 3 و 4 با هم) وصل بود یعنی زمین مشترکه.
                  همین طور برای بقیه رو هم چک کنین ببینین کدوم سیم به کدوم بخش وصله
                  بعد برای وصل کردنش به ولوم می تونین این کار رو بکنین:
                  1- همون ولومی که مد نظرتون هست رو بخرین و وصل کنین
                  2- سایت هایی که خرید کردن ازش براتون راحت تره رو بگین تا مناسب ترین رو پیدا کنیم
                  اگه این سایت وارد کنه که خیلی خوب میشه: https://www.merqc.com/item/354/%D9%8...9%87_10_%DA%A9
                  3- از تعمیراتی های موبایل بخرین
                  4- با یه کار ساده کارتون رو تموم کنین.

در مورد چهارمی می تونیم بهتون بگم که با استفاده از همون ولوم 3 پایه کارتون راه می افته. ولی دیگه صدای چپتون با راستتون قاطی میشه (اگه بازی ای می کنین که صدایی رو به طرف چپ می ده و یه صدای دیگه هم به راست ممکنه یکم بد بشه)
                  در واقع با این کار استریو (چپ و راست جداگانه) رو به مونو (چپ و راست فرقی نداره) تبدیل می کنین.
                  برای مثال:

اولین کاری که انجام می دین اینه که بعد از پیدا کردن پایه های مربوط به بلندگوی چپ و راست دو تا رو به هم وصل می کنین. که دو تا سیم در واقع یه پایه میشن.
                  1- ورودی یا خروجی بلندگو ها
                  2- زمین مشترک
                  3- خروجی یا ورودی بلندگو ها
                  (اگه اون یکی ورودی بود این یکی خروجی و بر عکس)
                  موفق باشین
                  پ.ن: اینم بخونین خوبه ( در رابطه با مدار تست اتصال کوتاه)
                  تایپیک های من:

دیدگاه

درود
                    شما عکس بگذارید تا بهتر بشود راهنمایی کرد....
                    سیم هدست اگر بخواهید ولوم سر راهش بگذارید باید بچینید!!!!
                    بنابراین به 6 سیم تبدیل میشود....
                    سیمی که از هدست بیرون میاید به سر وسط ولوم وصل میشود...
                    فیش ورودی به کنار ولوم و کنار دیگر ولوم مابین هدست و ورودی مشترک میباشد!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
                      درود
                      شما عکس بگذارید تا بهتر بشود راهنمایی کرد....
                      سیم هدست اگر بخواهید ولوم سر راهش بگذارید باید بچینید!!!!
                      بنابراین به 6 سیم تبدیل میشود....
                      سیمی که از هدست بیرون میاید به سر وسط ولوم وصل میشود...
                      فیش ورودی به کنار ولوم و کنار دیگر ولوم مابین هدست و ورودی مشترک میباشد!!!
                      دقیقا سیم هدست من اینطوریه

جدیدترین ویرایش توسط keyhankm; ۲۳:۳۹ ۱۴۰۰/۰۴/۰۹.

دیدگاه

دقیقا سیم هدست من اینطوریه

درود
                        باید تست بکنید ببینید که هر رنگ به کدام قسمت فیش وصل شده است...
                        اگر اهم متر ندارید با یک عدد لامپ led و باتری تست بکنید!!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X