اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شارژ گوشی روی موتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : شارژ گوشی روی موتور

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
    نممی دونم ولی ترانس یا5امره یا10امپر الان گزاشتم ببینم شارژ میشه یا نه خبرش رو میدم
    امیدوارم به نتیجه برسی. داداش ترنس 10 امپر یا5 امپر ضعیفه خداوکیلی من یه باتری اسیدی دارم 3 امپر 12ولت و یدونه ترانس اصل 14ولت 5 امپر واقعی ولی نمیدونم چرا باتری بهتر از اون عمل میکنه هم قدرت بیشتر و هم افت ولتاز نمیکنه مثل ترانس.منتظر نتیجه هستم
    Just God

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghaderi00
      امیدوارم به نتیجه برسی. داداش ترنس 10 امپر یا5 امپر ضعیفه خداوکیلی من یه باتری اسیدی دارم 3 امپر 12ولت و یدونه ترانس اصل 14ولت 5 امپر واقعی ولی نمیدونم چرا باتری بهتر از اون عمل میکنه هم قدرت بیشتر و هم افت ولتاز نمیکنه مثل ترانس.منتظر نتیجه هستم
      جریان خروجی 110میلی امپره اینجوری تا یک ماه هم بشینم شارژ نی شه می خوام با رگو لاتور6ولت تست کنم حتما نتیجه رو اعلام می کنم
      اره منم تست کردم باطری خداییش بهتره ترانسه منم یه باطری سه 1.5امپر داشتم با ترانس3امپر باطریه کیفیت کارش بهتر بود
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

جریان خروجی 110میلی امپره اینجوری تا یک ماه هم بشینم شارژ نی شه می خوام با رگو لاتور6ولت تست کنم حتما نتیجه رو اعلام می کنم
        اره منم تست کردم باطری خداییش بهتره ترانسه منم یه باطری سه 1.5امپر داشتم با ترانس3امپر باطریه کیفیت کارش بهتر بود
        خخخخخ جریان 110 میلی امپر داداش واسه شارز گوشی حداقل حداقل 500میلی میخواد
        Just God

دیدگاه

خخخخخ جریان 110 میلی امپر داداش واسه شارز گوشی حداقل حداقل 500میلی میخواد
          اره منم میگم که اصلا اینجوری نمیشه باید جریان بالا باشه :agree:
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

اره منم میگم که اصلا اینجوری نمیشه باید جریان بالا باشه :agree:
            داداش باید یه کار کنیم که خروجی رگاتور یعنی جریانش رو زیاد کنیم .یا باید دوتا رگلاتور رو موازی کنیم.داداش وسایلم دمو دستم نیس بی زحمت دوتا 7805 رو موازی کن بعد ببین چقدر جریان میده اگه جریان دوبرابر شد چن تا رو مواز کنیم حل شه
            Just God

دیدگاه

داداش باید یه کار کنیم که خروجی رگاتور یعنی جریانش رو زیاد کنیم .یا باید دوتا رگلاتور رو موازی کنیم.داداش وسایلم دمو دستم نیس بی زحمت دوتا 7805 رو موازی کن بعد ببین چقدر جریان میده اگه جریان دوبرابر شد چن تا رو مواز کنیم حل شه
              باشه ولی اصولی نیس توی رگو لاتور ها فقط 7805هست که میشه موازی کرد ونای دیگر رو تست کردم اصلا نشد ولتاژ کاهش پیدا کرد باشه من تست می کنم جواب رو می گم

اضافه شده در تاریخ :
              سلام با موازی کردن دورگولاتور وحذف کردن مقاومت حد اکثر شد210میلی امپر :cry:نمی دونم دیگه باید چیکارکرد داستانی شده واسه ما
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام با موازی کردن دورگولاتور وحذف کردن مقاومت حد اکثر شد210میلی امپر :cry:نمی دونم دیگه باید چیکارکرد داستانی شده واسه ما
                اره والا :twisted: اخه چه جوری باید درس کنیم اهههههههه :angry: :angry: :angry: :angry:رگلاتور امپر بالا داریم یا نمیدونی
                Just God

دیدگاه

اره والا :twisted: اخه چه جوری باید درس کنیم اهههههههه :angry: :angry: :angry: :angry:رگلاتور امپر بالا داریم یا نمیدونی
                  باید از رگو لاتور قابلمه ای7805استفاده کنیم من ندارم شاید عصر بخرم خریدم تست می کنم
                  Proudly @real_ahmadi
                  #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

داداش خب تقریبا با موازی کردن دوبرابر میشه امپر .ما500 میلی امپر میخواییم خب یدونه رگلاتور میده110 میلی امپر حالا100 میلی امپر ما باید 5یا 6 تا رگاتور رو موازی کنیم ببینم ایا افت ولتاز داره یانه اگه نداشت فک کنم حله :nice: :nice: :nice:شما الان داری 6تا رگلاتور 7805 یا7806 ها واسه امتحانش من تو خونه دارم ولی الان تو شهرستانم مسافرم.منتظرم

اضافه شده در تاریخ :
                    باید از رگو لاتور قابلمه ای7805استفاده کنیم من ندارم شاید عصر بخرم خریدم تست می کنم
                    داداش بهتره 7806 بخری خوبه

اضافه شده در تاریخ :
                    داداش نخری رگلاتور یدونه راه حل پیدا کردم اگه اجازه بدی مدارشو بزارم

اضافه شده در تاریخ :
                    داداش این لینک رو ببین واقعا عملی هس یانه
                    http://electrobo.ir/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA/boost-circuit-output-current-regulators
                    Just God

دیدگاه

داداش این لینک رو ببین واقعا عملی هس یانه
                      http://electrobo.ir/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA/boost-circuit-output-current-regulators
                      اگه بخوام این مدار رو ببندم از2n3055استفاده می کنم که بهتره باشه تست میکنم خبر می دم با2n3055
                      Proudly @real_ahmadi
                      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام چه اصراری روی LM78xx دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب L297 استفاده کن چون جریان میکروکنترلر که حدودا 40میلی امپره تا 3 امپر تقویت میکنه....البته اگه ولتاژت ثابت نیس ابتدا 7805 بزار بعد خروجی رو بده به L297 تا سه امپر جریان میده
                        علم آن چه هست را توضیح می دهد ، مهندسی چیزی را که هرگز نبوده خلق می کند . ریاضیات نه علم است و نه مهندسی بلکه ابزار است . فیزیک و شیمی علم است ولی مهندسی نیستند .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sm2
                          سلام چه اصراری روی LM78xx دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب L297 استفاده کن چون جریان میکروکنترلر که حدودا 40میلی امپره تا 3 امپر تقویت میکنه....البته اگه ولتاژت ثابت نیس ابتدا 7805 بزار بعد خروجی رو بده به L297 تا سه امپر جریان میده
                          این چی هست؟؟؟ دیتاشیت زدم ا ی اسی باپایه هایزیادی بود
                          Proudly @real_ahmadi
                          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

با2n3055زدم اصلا شارژ نشد یعنی ننوشت گوشی شارژ میشه
                            با اون مدار که دادید تست می کنم
                            شب نتیجه رو اعلام می کنم
                            Proudly @real_ahmadi
                            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sm2
                              داداش من دیتاشیت رو دیدم حداکثر جریان خروجی هر کانالش 1.5امپر هس و درضمن فک نکنم به کار ما به درد بخور باشه
                              Just God

دیدگاه

با2n3055زدم اصلا شارژ نشد یعنی ننوشت گوشی شارژ میشه
                                با اون مدار که دادید تست می کنم
                                شب نتیجه رو اعلام می کنم
                                این رو ببین
                                http://tablokar.ir/78xx/
                                Just God

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X