اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کوره القایی. (کدام مدار بهتر است؟) + طرح سوالات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کوره القایی. (کدام مدار بهتر است؟) + طرح سوالات

نوشته اصلی توسط Dr.micro
    مدار شماره 2 مدار قابل قبولیه .من در حد تست ازش جواب گرفتم .
    بد نیست با همین شروع کنید دوستان .
    وقتی جواب گرفتید مدار شماره 1 رو میتونید بسازید .
    سلام
    این ir2153 تقلبی پره... از کجا گرفتید که کار کرد؟

دیدگاه

فروشگاه پویا الکترونیک در جمهوری ، در حقیقت یه شرکته که کارش تامین تقریبا یک دهم اجناس تمام بازار جمهوری در تهران هست .
      البته این موضوع مربوط به 2 سال پیشه و با ورود هر پارت جنس به بازار وضعیت و کیفیت جنسها عوض میشه

به طور مثال اگر برای همین پویا یه پارت جنس تقلبی برسه تقریبا تو تمام بازار پخش میشه و شما احتمالا از چند جا هم که خرید کنی همون قطعه به دستت میرسه و تا رسیدن پارت بعدی بهتره از خرید اون قطعه صرف نظر کنی دوست من .
      موفقیت یک فرایند است نه یک اتفاق...

******** استفاده از گزينه تشكر نشانه اهميت و احترام شما به پيگيري شخص نظر دهنده است ********

دیدگاه

چرا خازن هارو گذاشته تو آب؟
        http://image.kocholo.ir/user/Sana/tazin/khat_gher.gif

دیدگاه

سلام دوست عزیز نقشه شماره 1 کار میکند البته مقاومت 22 اهم گیت ها را 68 اهم بگدارید ضمنآ هیچ کنترلی روی مدار نیست مثل pll تا رزونانس ثابت باشد و همچنین کنترل جریان و دمای سویچها هم وجود ندارد که باید مراقب باشید ضمنآ بجای واریاک در ورودی از power control استفاده کنید خیلی ارزانتر است به یاد داشته باشید خازن 2200 میکرو اگر بار اول بخواهد شارژ شود ضربه سنگین می زند که یا فیوز می پرد یا دیود پل می سوزد آقای دنی خیلی هم فوق العاده نیستند فقط صاحب دارند و به منابع اطلاعات دسترسی دارند مدار هم طراحی ایشان نیست همکار ما هستن و علاقه مند . در ضمن فن کار خیلی پیچیده نیست بلکه فوت کار اهمیت دارد با آرزوی موفقیت همه همکاران : نعیما نتاج

دیدگاه

سلام خوب هستید من چون الان 16 سالمه واون موقع که یه دونه کوچیکشو با دوتا ماسفت 150 که 100 ولتی 40 امپر هستن ساختم و جالبه بدونید من اصلا نمیدونستم که محاسبات پیچیده داره و بیشتر با تعداد دور سروکل همیزدم و دست اخر هم با کلی ازمون خطا به نتیجه مطلوب رسیدم و اصلا از این محاثبات پیچیده سر در نمی اوردم و تازه امسال رفتم سال اول هنرستان تا از استادانم کمک بگیرم تو محاسبات .با تشکر . راستی به یا داشته باشید که جواب گرفتن از این مدار های قول تشن خیلی کار سختیه پس بهتره مثل من از مدار های کوچک تر استفاده کنید یا به قول خودتون که میگید 15 دقیقه طول میکشه ذوب کنه اصلا اینجور نیست اونی که من ساختم حدودا 1 الی 2 دقیق هطول میکشید که فلز رو تا حد اکثر دمایی که میتونست داغ کنه و فرقش با این مدای های بزرگ تر و پر قدرت تر اینه که اونا تا مرز سفید شدن فلز (نشانی از گرمای زیاد و شدید) پیش میرن اما مدار من فقط سرخ میکنه حدود 700 درجه سانتی گراد تا 800
            ولی اونا فکر میکنم تا چندین هزار درجه برن .
            با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X